BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionПрочети това, преди да му изпратиш съобщение EmptyПрочети това, преди да му изпратиш съобщение

more_horiz
Знаеш много добре, че непрекъснатото пращане на sms-и в даден момент може да стане прекалено, затова попитахме самите мъже къде според тях е за предпочитане да спрем
Прочети това, преди да му изпратиш съобщение File6373

Гледа някакво спортно събитие.
„Отиваш да гледаш на живо нещо подобно, защото искаш да усетиш тръпката, която не е същата, ако си пред телевизора. Малко е трудно да се потопиш в атмосферата обаче, ако някой непрекъснато ми праща sms-и!”
Сашо, 21

Във фитнеса е.
„Ужасно гадно е, защото съобщенията обикновено са от типа „Хайде идвай си вече!”. Тренировката е моят начин да се отпусна и подобни изречения, които ме карат да се чувствам виновен, ме стресират... а и ти изглеждаш несигурна така”.
Янко, 30

Излязъл е с приятели.
„Ще ме спукат от бъзици и ще ми викат, че съм мъж под чехъл, ако прекалено често отговарям на съобщения. А пък и предпочитам да обръщам винмание на тези, с които съм излязъл, отколкото на телефона си”.

______________________________
Прочети това, преди да му изпратиш съобщение 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Прочети това, преди да му изпратиш съобщение 4965902g

descriptionПрочети това, преди да му изпратиш съобщение EmptyRe: Прочети това, преди да му изпратиш съобщение

more_horiz
мхм.. добре, че аз съм от момичетата, които мразят да званят на гаджетата си или да им пишат смс.. само в краен случай го правя.. а е и по добре така да не ги търсиш нека да видим те дали ще се сетят за тебе. Прочети това, преди да му изпратиш съобщение 2115147716 а това момче направо ме разби където написа, че ще ли да го бъзикат, че е бил мъж под чехъл.

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Прочети това, преди да му изпратиш съобщение 4205875R

descriptionПрочети това, преди да му изпратиш съобщение EmptyRe: Прочети това, преди да му изпратиш съобщение

more_horiz
Много са верни. Особено последното. Един приятел е така. Ако излезе без приятелката си, тя почва да му звъни на всеки половин час. Ужас е. Отделно го спукват от бъзици. Че на мен ако ми звъннат повече от 2-3 пъти през деня и почвам да съскам! Дайте им малко въздух на тези хора.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПрочети това, преди да му изпратиш съобщение EmptyRe: Прочети това, преди да му изпратиш съобщение

more_horiz
Абе те жените са такива, ако гаджетата им не са с тях и се побъркват... мислят си, че той им изневерява и заради това им звънят толкова често.

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Прочети това, преди да му изпратиш съобщение 4205875R

descriptionПрочети това, преди да му изпратиш съобщение EmptyRe: Прочети това, преди да му изпратиш съобщение

more_horiz
mishle55 написа:
Абе те жените са такива, ако гаджетата им не са с тях и се побъркват... мислят си, че той им изневерява и заради това им звънят толкова често.


Е, аз кво съм? Лукова глава? Прочети това, преди да му изпратиш съобщение 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПрочети това, преди да му изпратиш съобщение EmptyRe: Прочети това, преди да му изпратиш съобщение

more_horiz
Ти си рак.. а раците са много ревниви (от личен опит знам) така, че смятам, че и ти си от ревнивите... може да не им изпращаш смс през 5 мин. но трябва да знаеш: къде, с кого и кога ще се прибере. Може и да бъркам, не те познавам, но имам чувството, че съм уцелила точно в десетката Прочети това, преди да му изпратиш съобщение 2115147716 Прочети това, преди да му изпратиш съобщение 2115147716

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Прочети това, преди да му изпратиш съобщение 4205875R

descriptionПрочети това, преди да му изпратиш съобщение EmptyRe: Прочети това, преди да му изпратиш съобщение

more_horiz
mishle55 написа:
Ти си рак.. а раците са много ревниви (от личен опит знам) така, че смятам, че и ти си от ревнивите... може да не им изпращаш смс през 5 мин. но трябва да знаеш: къде, с кого и кога ще се прибере. Може и да бъркам, не те познавам, но имам чувството, че съм уцелила точно в десетката Прочети това, преди да му изпратиш съобщение 2115147716 Прочети това, преди да му изпратиш съобщение 2115147716


Грубичко... но като цяло е вярно. Прочети това, преди да му изпратиш съобщение 2115147716 Не отричам, има моменти, когато и аз ревнувам, но общо взето е рядко. Може и да искам да знам, но не толерирам такова задушаващо поведение и отношение. :pardon:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПрочети това, преди да му изпратиш съобщение EmptyRe: Прочети това, преди да му изпратиш съобщение

more_horiz
Прочети това, преди да му изпратиш съобщение 907874 yessss значи поне нещо съм познала Прочети това, преди да му изпратиш съобщение 2115147716 ставам за ясновидка.. Прочети това, преди да му изпратиш съобщение 2115147716

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Прочети това, преди да му изпратиш съобщение 4205875R

descriptionПрочети това, преди да му изпратиш съобщение EmptyRe: Прочети това, преди да му изпратиш съобщение

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply