BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Проблем който много моля да се оправи ....

power_settings_newLogin to reply
+6
Merry
Koen
beni1979
Renesita
~ Mistery writer ~
The_Devil_herself
10 posters

descriptionПроблем който много моля да се оправи .... - Page 2 EmptyПроблем който много моля да се оправи ....

more_horiz
First topic message reminder :

В проза имам тема "в капан" . Поради това че вече не я пиша помолих да се изтрие . Имах съобщение че е изтрита но не е .... |-( :wait: :wasnotme: :dry:

______________________________
你他媽的婊子 :nono:

descriptionПроблем който много моля да се оправи .... - Page 2 EmptyRe: Проблем който много моля да се оправи ....

more_horiz
Ами то си е по същия начин.Няма нищо -и така ще си ги чета.

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionПроблем който много моля да се оправи .... - Page 2 EmptyRe: Проблем който много моля да се оправи ....

more_horiz
desistela написа:
Ами то си е по същия начин.Няма нищо -и така ще си ги чета.


Когато пишеш ново мнение надолу в опциите има "Пращай ми имейл..". Ето виж тук:
Проблем който много моля да се оправи .... - Page 2 Unledsnk

Ако нямаш отметка там, отиди в темите от които ти праща имейли, дай Редактирай на мнение и там би трябвало да я има щом ти изпраща още.

______________________________


 
         
       

descriptionПроблем който много моля да се оправи .... - Page 2 EmptyRe: Проблем който много моля да се оправи ....

more_horiz
Аз сън нова тук.Незнам къде да пиша.Оптах се да се свържа с модератор но нямам право на ЛС.Имам малък проблем.Не мога да чета преводите на книгите във форума а много ми се иска.Какво трябва да направя за да имам тази възможност.Благодаря за отговора предварително

______________________________
Всеки може да е съпричастен със страданията на приятел, но е необходима много фина душа, за да си съпричастен и с успехите му.

descriptionПроблем който много моля да се оправи .... - Page 2 EmptyRe: Проблем който много моля да се оправи ....

more_horiz
ами то най-отгоре,още като влезеш във форума и ти пише с големи букви-трябва да направиш 10 мнения,за да можеш да четеш фен-преводите на книгите.В момента ти имаш само 6.Така че направи още няколко мнения във форума и ще можеш да ги четеш.

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionПроблем който много моля да се оправи .... - Page 2 EmptyRe: Проблем който много моля да се оправи ....

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply