BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionКолко секс е нужен на една жена? EmptyКолко секс е нужен на една жена?

more_horiz
Колко секс е нужен на една жена?

Колко секс е нужен на една жена? 00003757

По-голямата част от дамите не са никак претенциозни по отношение на продължителността на любовния акт и се нуждаят от 3 до 13 минути любовни занимания, показа проучване сред американските жени.

Що се отнася до честотата на интимните отношения, жените предпочитат да правят секс два или три пъти седмично. Учените старателно изчислили, че жените се нуждаят от секс средно 2,15 пъти на всеки седем дни.

Но най-изумителното проучване беше проведено от изследователите от университета в Ню Йорк, които попитали дамите доволни ли са от живота и колко често техният партньор използва презерватив. Отговорите били разделени в три групи: винаги, понякога или никога.

Резултатите установиха, че най-удовлетворени са жените, чиито партньор никога не са използвали презерватив, съобщава БГНЕС.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКолко секс е нужен на една жена? EmptyRe: Колко секс е нужен на една жена?

more_horiz
Да бе, ще стане някой беля. Може да взима хапчета, но за мен тази работа е рискована. По е добре да използваш презервативи и да не ти е чак толкова хубаво, от колкото след това да се чудиш, какво да правиш.
Освен това, хапчетата са вредни.

______________________________
Това, което изглежда като демон и се нарича демон.
Това в което виждаме демон, съществува само в човека и умира с него.

descriptionКолко секс е нужен на една жена? EmptyRe: Колко секс е нужен на една жена?

more_horiz
И аз мисля като Еви.... Имам доста планове за бъдещето и за момента дете не се връзва с тях....

descriptionКолко секс е нужен на една жена? EmptyRe: Колко секс е нужен на една жена?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply