BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionДългата разходка EmptyДългата разходка

more_horiz
Дългата разходка 4884533v

Дългата разходка

Автор:
Стивън Кинг
Издател:
Бард
Раздел:

* Фантастика, фентъзи. Хорър
* Световна проза
* Преводна художествена литература
* Художествена литература

Най-популярният автор на книги на ужаса за всички времена най-добре знае какво ви плаши и защо. “За мен страхът е една от най-деликатните емоции, затова винаги се опитвам да уплаша читателя. Ако не мога да го уплаша, аз се опитвам да го смразя от ужас и ако не успея и в това, прибягвам до шока”, казва Стивън Кинг.

Невероятните му сюжети примамват читателя в капана на ежедневието ни с достоверни ситуации и правдоподобни герои, които рано или късно биват застигнати от вездесъщото зло.

Когато става дума за хорър, Стивън Кинг няма равен на себе си.

Стивън Кинг е уникален и въздействащ писател, чиито многобройни бестселъри са синоним на съвременните романи на ужаса за милиони почитатели. Роден е през 1947 г. в Портланд, Мейн. Завършва “Английски език и литература” в Университета на Мейн. Първият му роман “Кери” е публикуван през 1973 г. и оттогава той е написал повече от 40 романа и много разкази. Писателят живее със съпругата си Табита Кинг в Централен Мейн.

Четирите карабини изтрещяха. Звукът беше оглушителен. Ехото прокънтя чак в отсрещните възвишения.

Ъгловатата, неравно подстригана глава на Кърли в миг се превърна в кърваво желе от мозък и тъкани, наоколо се разхвърчаха парченца от черепа. Това, което остана от него, се претърколи на пътя като пощенски чувал.

“Вече сме 99 - помисли си ужасен Гарати. - Деветдесет и девет бутилки бира наредени на стената и ако само една от тях падне... о, Боже... о, Боже...”


Последната промяна е направена от Zaharka на Вто 12 Юни - 20:01; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionДългата разходка EmptyRe: Дългата разходка

more_horiz
О, Господи толкова го харесвам тоя автор! Книгите му винаги са страшни, ужасяващите подробности винаги ги има Дългата разходка 2115147716:Просто не знам откъде му идват идеите за тия книги! Като гледам тая книга се разказва за някакъв път, обладан от духове или нещо такова. Някой знае ли кога ще се издава :d2:

______________________________
Алоооооо днес събират боклука....!!! Скрий се...!!!

descriptionДългата разходка EmptyRe: Дългата разходка

more_horiz
Издадена е отдавна, ама защо не видиш стор бг, че там са издадени книгите дето постваме Дългата разходка 2115147716:

______________________________
Дългата разходка 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Дългата разходка 4965902g

descriptionДългата разходка EmptyRe: Дългата разходка

more_horiz
Абе, аз поствам от сайта на Хеликон Дългата разходка 2115147716: По-лесно ми е. А книгата е издадено отдавна. Преди няколко дни я прочетох. Уникална е и я препоръчвам с двете ръце на всеки, който харесва подобен жанр :goodjob: Няма нищо общо с духове и прочие глупости. Повече е трилър. Няма някакъв елемент на фантастика, както останалите, но стана една от любимите ми!

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionДългата разходка EmptyRe: Дългата разходка

more_horiz
Чела съм я отдавна и не ми хареса много.
Бях отегчена.

descriptionДългата разходка EmptyRe: Дългата разходка

more_horiz
Една от любимите ми книги, които съм чела някога. Кинг има свой начин да те смрази и е безмилостен в книгите си. Обичам да чета всичко негово. "Дългата разходка" е впачатляващо силна история, която ме погълна.

descriptionДългата разходка EmptyRe: Дългата разходка

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply