BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

От какво се страхувате?

power_settings_newLogin to reply
+21
Luseto
Dark_Red_Rose
forgotten_heart
lioness
ceceto
ju
julie86
Versus
TraYkovA
bubzz
Zaharka
lioni
~ i.LLusion
Miss Interpol ^.^
escapingthesun
desistela
plamsi_sl
mimito_75
Christina.
Petia
~ Mistery writer ~
25 posters

descriptionОт какво се страхувате? EmptyОт какво се страхувате?

more_horiz
От какво Ви е страх най-много? Може би още Ви владее детският страх от тъмнината или пък изпитвате несигурност от това, което Ви очаква в утрешния ден? Смятате ли, че има напълно безстрашни хора или страхът е присъщ на всички?

______________________________
От какво се страхувате? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

От какво се страхувате? 4965902g

descriptionОт какво се страхувате? EmptyRe: От какво се страхувате?

more_horiz
Като бях малка от баба яга.. Това говорим до 6 годишна възраст От какво се страхувате? 2115147716: Общо взаето цял живот се страхувам да ходя на зъболекар :lmao: Винаги искам упойка иначе почвам да рева От какво се страхувате? 2115147716: Отстрани може да е забавно, но изпитвам ужас буквално! От тъмното също съм се страхувала, но сега го обожавам и се чувствам много по добре на тъмно :pardon:
Също така може да сънувам кошмари, ако гледам някой наистина страшен филм От какво се страхувате? 909357165

______________________________
От какво се страхувате? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

От какво се страхувате? 4965902g

descriptionОт какво се страхувате? EmptyRe: От какво се страхувате?

more_horiz
И мен ме е страх от зъболекари, въпреки че вуйна ми е зъболекар :lmao: От тъмното в некви истерии чак съм изпадала ужасен страх имах, сега се превъзмогва ама е имало моменти когато почвам да си фантазирам, че чувам шумове, стъпки и некви такива и идва паниката От какво се страхувате? 2115147716:

______________________________
Dogs never bite me . Just humans .

descriptionОт какво се страхувате? EmptyRe: От какво се страхувате?

more_horiz
Мен ме е страх от насекоми и влечуги. Като видя нещо такова, бягам със 100 км/ч :lmao: :lmao:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
От какво се страхувате? 7389738n


От какво се страхувате? Badge1

descriptionОт какво се страхувате? EmptyRe: От какво се страхувате?

more_horiz
Изпадам в ужас от хлебарки. Много ми е противно.

descriptionОт какво се страхувате? EmptyRe: От какво се страхувате?

more_horiz
Изпитвам ужас когато около мен почнат да летят насекоми като жетварки или миризливки, пищя и бягам. Преди ме беше страх от паяци, но вече даже им се радвам. От какво се страхувате? 2115147716:

______________________________
❤ ❤ ❤ Chris Brown ❤ ❤ ❤
You made me who I am, from the words you said.


Човек трябва да носи хаус в душата си, за да може да се роди танцуваща звезда..! - Фридрих Ницше

descriptionОт какво се страхувате? EmptyRe: От какво се страхувате?

more_horiz
Страх ме от зъболекари,т.е.от манипулациите на зъболекарите,а не от самите тях,както веднъж ме попита един зъболекар.
Ужасявам се от скакалци и щурци,противни са ми богомолките,а паяци си оставям понякога вкъщи като дом. любимец,защото ми ловят мушичките, особенно през лятото.

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionОт какво се страхувате? EmptyRe: От какво се страхувате?

more_horiz
Има три неща, от които се ужасявам - електричество, чак половин час след като съм имала досег с вода и съм се подсушила, се престрашавам да пипна какъвто и да е електрически уред; паяци - от малка изпитвам някакъв ужас от тях и от големи кучета - никакво обяснение за това, няма абсолютно никаква логика при положение, че имам две - азиатска овчарка и хъски, но всяко друго голямо куче, освен тези двете, ме побърква, буквално, и нищо не мога да направя по въпроса, казва се психика и подсъзнание, все пак.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
От какво се страхувате? 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
От какво се страхувате? Animated_gif_024_hippo

descriptionОт какво се страхувате? EmptyRe: От какво се страхувате?

more_horiz
Е, гледам че повечето имаме страх от зъболекари :Д Стига ми само да стоя пред вратата на кабинета и ми се иска направо да се обърна и да избягам с 100 км/ч :lmao: Друго нещо от което изпитвам ужас е тъмнината :Д но само когато съм сама :Д Постоянно ми се причуват някакви звуци и се оглеждам очаквайки нещо да изкочи :Д Но пък е съвсем друго като има някой с мен, така се чувствам по-удобно, но това е друга тема :Д И последното нещо, което мога да сложа в група 'страхове' е теорията за извънземни форми на живот :Д още от малка ми остана може би защото майка ми обожаваше да гледа 'Досиетата Х' :Д тръпки ме побиват при мисълта за зелени човечета със странни оръжия готвещи се да унищожат планетата :pardon:

______________________________
От какво се страхувате? W8l

" ... How sad it would be, should laughter disappear ... " - Undertaker
От какво се страхувате? Ad4~ We're All Mad Here !! I'm mad. You're mad. ~
От какво се страхувате? H31

descriptionОт какво се страхувате? EmptyRe: От какво се страхувате?

more_horiz
Оо, да аз имам фобия от зъболекарските инструменти. И то най-вече от тези наподобяващи игли, с които бъркат в устата ти. Не ме е страх от самия човек :lmao: .. даже моя зъболекар е много секси :wasnotme: !!
Да, имам фобия от игли, видя ли и започват да се панирам. Особено в лекарски кабинет, иначе в тези от нас не ме е страх.
А също така и от червей. Колкото и да е странно, обичам да си играя с буболечки, змии, гущери .. но червейте .. тези гадни, слузести, безполезни същества .. не сте виждали паника!!
:lmao: .. и общо взето това е, също така ме е страх да не остана сама, да изгубя семейството си, приятелите .. сам човек не може да живее. Всеки има нужда от любов ..

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionОт какво се страхувате? EmptyRe: От какво се страхувате?

more_horiz
Ще ви прозвучи странно,но най-много се страхувам от един сън,който ми се присънва почти всеки месец от както бях на 4 години.Сънят е много странен,без никакъв смисъл и не мога дори да го обясня,но винаги когато го сънувам се събуждам през ноща треперейки. :_:

______________________________
От какво се страхувате? Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionОт какво се страхувате? EmptyRe: От какво се страхувате?

more_horiz
Като малка (3-4 годишна) и мен ме беше страх от тъмното, ама сама се излекувах. Това инатът е страшна работа. От какво се страхувате? 2115147716 Та от тогава ми е любимото време от денонощието.
А сега ме е страх от високо. Имаше си и научен термин, ама не го помня. :pardon: Та, голямо ми е шубе, вкопчва се в първото стабилно нещо, което докопам и трябва да ме изкъртят буквално. От какво се страхувате? 2115147716


ПП: А най-шантавите страхове, които съм срещала в учебниците са фобофобията (страх от страха) и панофобията (стах от всичко).

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionОт какво се страхувате? EmptyRe: От какво се страхувате?

more_horiz
Мен все още си ме е страх от тъмното и то по-скоро не от него,а от духовете,които на тъмно излизат От какво се страхувате? 2115147716 От какво се страхувате? 2115147716 Но въпреки това най-големия ми страх е да не загубя някой,който обичам

descriptionОт какво се страхувате? EmptyRe: От какво се страхувате?

more_horiz
Като се замисля,най-големият ми страх е от.... смъртта. :cryy:

______________________________
От какво се страхувате? Tumblr_m1lqhiEJzh1r2x5hgo1_r2_500

descriptionОт какво се страхувате? EmptyRe: От какво се страхувате?

more_horiz
От тъмното, стоножки, хлебарки (всички в това семейство на насекоми xD ) и от сънищата, понеже могат да бъдат доста реалистични и изкарват наяве най - големите подсъзнателни страхове :otec:

descriptionОт какво се страхувате? EmptyRe: От какво се страхувате?

more_horiz
Нямам много фобии,но истински от какво се страхувам....да не се случи нещо на някой който обичам.

descriptionОт какво се страхувате? EmptyRe: От какво се страхувате?

more_horiz
От всякакви буби и то малки, големите не ме плашат От какво се страхувате? 2115147716

descriptionОт какво се страхувате? EmptyRe: От какво се страхувате?

more_horiz
страхувам се, че отдавна вече не ме е страх от нищо ...
което , всъщност, е тъжно ..
:(

descriptionОт какво се страхувате? EmptyRe: От какво се страхувате?

more_horiz
Най-сериозно - от провал и от загуба на близък човек... във всякакъв аспект.
По-несериозни - от височини, но ако си наложа мога да го преодолея. И имам известна непоносимост към клоуни.
Няма майтап.

______________________________
    In a lioness eyes...
    ... all things belong to her!

descriptionОт какво се страхувате? EmptyRe: От какво се страхувате?

more_horiz
Страхувам се от височини.

descriptionОт какво се страхувате? EmptyRe: От какво се страхувате?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply