BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

За смисъла на казармата!

power_settings_newLogin to reply
+8
-` nigнт_creaтure ..
Christina.
~ Mistery writer ~
1r@kl1s
Renesita
Petia
Koen
Memento
12 posters

descriptionЗа смисъла на казармата! - Page 2 EmptyЗа смисъла на казармата!

more_horiz
First topic message reminder :

За смисъла на казармата! - Page 2 Voinik15

Какво е казармата?
Много просто! Това е просто поредното училище, в което обаче не ни учат на химия и история, а на дисциплина и уважение.
Какъв е смисъла от нея?
Не ви ли писна от лайна в розови ризки, които си мислят, че могат да се наричат мъже? Е такива "мъже" ако влязат в казармата ще разберат що за стока са!
Сега да запитам.. Какво прави по въпроса с изпедерастялото мъжко население Нашето Велико Правителство (с главна буква по навик - не, че го заслужават)?
Отговора е подтискащо изумителен - помага им. Защо махнаха казармата? Заради нечие лигаво малко момченце, синче на някое депутатче, което е било толкова лигаво и с толкова педерастки наклонности, че не е искало да ходи в казарма!
И за това сега всички трябва да търпим наш'та педалска сган, нали?!


Живота е ужасен и е по-добре повече хора да го разберат от рано. А не да станат някои 30-годишни безделници, които да не уважават дори майките си!
И ето аз като един 18-годишен млад мъж желая да ида в казармата! Ташака е обаче, че дори няма от къде да разбереш как да се запишеш. По-тъпото е, че вероятно е и платена!
И какво.. Не само, че трябва да търпя кретени от всякъде, а и не мога да се науча на елементарните бойни умения, издръжливост и стрелба?!
Тъпата ни държава отново ни прееба, смея да кажа!
Мнението на всички е "о, не, тая казарма е ужас!" Да, ама не е!
И все пак.. Да попитам: Какво е вашето мнение? Трябваше ли да махат казармата като задължително военно-подготвително училище за мъжете от Нашата Родина? Редно ли е това?!
И за завършек ще кажа само "Държавата е фарс!!"

Послепис: Знам, че разсъжденията ми са малко ала Кулеков или Вучков, но все пак реших да ги постна.. Няма да се учудя на санкции.

______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:

descriptionЗа смисъла на казармата! - Page 2 EmptyRe: За смисъла на казармата!

more_horiz
За смисъла на казармата! - Page 2 346811412 Дифузера е сешоар с приставка, който се използва за къдрене :smile1:

http://www.ivis.bg/products_images/Braun-bc1400v2.jpg

______________________________
Dogs never bite me . Just humans .

descriptionЗа смисъла на казармата! - Page 2 EmptyRe: За смисъла на казармата!

more_horiz
Petenceto написа:
За смисъла на казармата! - Page 2 346811412 Дифузера е сешоар с приставка, който се използва за къдрене :smile1:

http://www.ivis.bg/products_images/Braun-bc1400v2.jpg


Благодаря за обяснението За смисъла на казармата! - Page 2 2115147716:

______________________________
За смисъла на казармата! - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionЗа смисъла на казармата! - Page 2 EmptyRe: За смисъла на казармата!

more_horiz
Стига сте плюели мъжете, де. :lmao: :lmao:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
За смисъла на казармата! - Page 2 7389738n


За смисъла на казармата! - Page 2 Badge1

descriptionЗа смисъла на казармата! - Page 2 EmptyRe: За смисъла на казармата!

more_horiz
Това е моята цел в живота бе Хриси :lmao: Станали са ми ясни като бял ден

______________________________
За смисъла на казармата! - Page 2 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

За смисъла на казармата! - Page 2 4965902g

descriptionЗа смисъла на казармата! - Page 2 EmptyRe: За смисъла на казармата!

more_horiz
Lora11 написа:
Това е моята цел в живота бе Хриси :lmao: Станали са ми ясни като бял ден


Ло, недей с лошо. :lmao: :p:

Petenceto написа:
Напълно съм съгласна-кат ги гледам кви са разглезени днешните момченца не мога да си представя как тези ще са бащи и ще гледат семейството си. Точно за казармата сте всичките мъже та и по 2 пъти трябва да минете.


Абе, не е точно така, Петя. Семейството те прави по-отговорен. Вече не мислиш само за себе си, знаеш, че някой друг зависи от теб. Аз познавам мъже, коите след като се се омъжили, са влезли в правия път. И баща ми е сред тях. :lmao: Така че определено има промяна, защо трябва да ги мъчим с казарма, брачният живот си за тях си е предостатъчно мъчение. :lmao:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
За смисъла на казармата! - Page 2 7389738n


За смисъла на казармата! - Page 2 Badge1

descriptionЗа смисъла на казармата! - Page 2 EmptyRe: За смисъла на казармата!

more_horiz
Ще е мъчение ако жена им ги бие иначе пак си правят каквото искат :bigwink:

______________________________
Dogs never bite me . Just humans .

descriptionЗа смисъла на казармата! - Page 2 EmptyRe: За смисъла на казармата!

more_horiz
hrisetooo написа:
защо трябва да ги мъчим с казарма, брачният живот си за тях си е предостатъчно мъчение. :lmao:


ТЯБВА да ни мъчат с казарма! Мисля, че е от огромна полза за един мъж да мине от там и да израстне, да узрее; да си седне на задника и да види от къде грее слънцето. В днешно време по - голямата част от моите връстници (включая до известна степен и себе си) сме безотговорни хлапаци, които грам понятие си нямат от живот, ценностии най - важното - да бъдат истински мъже.
Така че - смисъл от казармата има и аз бих се радвал, ако я върнат ;)

______________________________


За смисъла на казармата! - Page 2 Gosho
За смисъла на казармата! - Page 2 4347715R

descriptionЗа смисъла на казармата! - Page 2 EmptyRe: За смисъла на казармата!

more_horiz
-` nigнт_creaтure .. написа:


ТЯБВА да ни мъчат с казарма! Мисля, че е от огромна полза за един мъж да мине от там и да израстне, да узрее; да си седне на задника и да види от къде грее слънцето. В днешно време по - голямата част от моите връстници (включая до известна степен и себе си) сме безотговорни хлапаци, които грам понятие си нямат от живот, ценностии най - важното - да бъдат истински мъже.
Така че - смисъл от казармата има и аз бих се радвал, ако я върнат ;)



Е, извинявай, как се става истински мъж на 16? Ти си си безотговорен хлапак. А пък аз съм безотговорна хлапачка, защото не ми се налага да се грижа за друг, освен за себе си (не точно, но в известна степен)... Някои са по на 30 и пак не са никви мъже. Тъй че подкрепям мнението ти за казармата :yep:

______________________________
За смисъла на казармата! - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionЗа смисъла на казармата! - Page 2 EmptyRe: За смисъла на казармата!

more_horiz
В случая не се говори за истински мъж на 16.. Просто когато един човек види другата страна на живота помъдрява много повече. Може да се каже, че в тази казарма им го показват. Техен е избора, дали ще продължат да са "безгрижни тинейджъри" или да станат "сериозни хора", хора на които може да се разчита :)

______________________________
За смисъла на казармата! - Page 2 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

За смисъла на казармата! - Page 2 4965902g

descriptionЗа смисъла на казармата! - Page 2 EmptyRe: За смисъла на казармата!

more_horiz
Аз също съм за казармата. Не само защото те учат на дисциплина и така нататък...Момченца, които в училище са се мислели за големите мъже заради дрешки и колички, биват тъпкани също както другите от комплексирани дъртаци, които въпреки че са такива имат власт над тях. Въпреки че както каза приятеля ми "30% ни учеха как да убиваме и 70% вършехме простотии и се забавлявахме". Все пак казармата е оставила отпечатъка си върху него, каквото и да си говорим някак си мъжете, които са минали през казармата са малко повече мъже от другите. Е аз попринцип се отвращавам от мъже, които ми създават усещането че са по-слаби от мен по един или друг начин, но все пак въпреки че идеята да пусна мъжа ми на война, ако не дай си боже има такава, ме ужасява, аз съм с две ръце за казармата!

______________________________
За смисъла на казармата! - Page 2 Privacycoldgirlsealovel


"Любовта е
непреодолимото
желание, да си непреодолимо желан."

descriptionЗа смисъла на казармата! - Page 2 EmptyRe: За смисъла на казармата!

more_horiz
Така и аз да се изкажа по темата аз съм за казармата и ще отговоря защо, защото освен, че има момчета, които се обличат в розови дрешки или, че използват черен молив или си изправят косите, тези момчета чакат всичко на майка си и на баща си. Познавам такива момчета, които всеки божи ден се напушват и ми се правят на "вижте ме кой съм аз", кой си ти бе един пикльо, на които всеки ден му тече кръв от носа защото се напушва като мърша и не знае на кой свят е. Ето защо е тази казарма да накара ето такива копелдаци (с извинение) да се стегнат и да се научат на ред и дисциплина, а не само да ми се мотаят в кафетата и когато техните съученици, отидат да учат в университети, а те си стоят в предприятие и се молят да не ги съкратят.
Koen написа:
Кой те излъга, че казармата те учи на нещо?

http://kazarma.hit.bg/armia.htm

За смисъла на казармата! - Page 2 26467946

Ако говориш за гейове, не мисля, че едни 8 месеца ще го променят да започне да иска жени. А и изобщо не виждам мъжкото население да е изпедерастяло. Аз бях в типично мъжко училище (по 2-3 момичета в клас). Такива с розови дрешки съм виждал точно двама-трима. От моят клас всичко живо ходехме на фитнес. И в училището всеки ден имаше бой. Тестостерона беше в изобилие.

В казармата се ставало мъж. Ха-ха. Не виждал момиче с месеци, пускат го и се напива, стане му весело и барне някое момиче и го пребиват като куче... големия мъж с великите бойни умения. А, забравих да спомена помиите дето ги ядат. Може би това е единственото нещо, което научаваш - да ядеш каквото има, а не каквото ти се яде. Ама аз като съм гладен си ям каквото има, така че не съм изпуснал от казармения урок.

Казармата е излишен разход. След като масово всички се оплакват от нея, вадят медицински, а на богаташчетата децата ходят по чужбина, нямаше никакъв смисъл да остава. Както вече казах, там не се учиш на нищо. Просто те командва някой, най-вероятно с акъл колкото колибри. Все пак сега от казармата и военните училища нали такива излизат - бодигардове.

Това, че казармата е била много добро нещо го казват пичовете "късметлии", които са ходили и са духали супата, и са на принципа - "аз духах, що и тия след мен да не". Изкарват си нещастието и мизерните месеци като геройство - "Аз съм големия мъж, 'щото съм бил в казарма". И като застане пред него някой пич, дето ходи на фитнес от 5 години изведнъж големия мъж си бие шута преди да му бъде бит.

1. В казармата СЕ СТАВА МЪЖ там ги учат на ред и дисциплина, което на доста момчета на твоята възраст липсват.
2. кой е казал, че от казармата или от военните училища излизащ като бодигард, няма такова нещо повярвай ми, това да си воененн си е обикновена професия като всички останали, разликата е в това, че един военен има много повече отворени врати от колкото един икономист или един компютърен очилатко (извинявам се, за израза) Ами какво ще ми кажеш за ЖЕНИТЕ, които излизат военни? Какво и те ли излизат бодигардове? Вижте аз искам да уча във военното в Търново вече от една година ходя на фитнеси митнеси, бягам на стадиона, вдигам гири мири, правя обсолютно всичко, което прави един мъж за да влезе във форма и нали казваш, че ако един пич, които е ходил на фитнес 5 год, щял да набие някой който е бил 8-9 месеца в казармата или, който е учил във военно училище, твоите разсъждения не са правилни и ще ти докажа, чичо ми е военен от вече 25 години, дойде при мене и за няколко дена ми скъса задника от бягане, носене на 30 килограмова раница по баирите и тем подобни неща. Бягал ли си в дъжд и на гърба си да носиш 30 килограмова раница? Не ли? ами пробвай да видим дали фитнеса ти ще помогне? Фитнеса е за хора, които искат да влязат в форма да изглеждат добре и т.н, а не да се бият или да носят по тежки неща и т.н Казарма според мен трябва да има за да може точно такива да като тебе да отидат и да видят, че не всичко е такова каквото си мислиш, както прочетох в един коментар в казармата те учат само на 30% да убиваш и 70% е забавление, знаеш ли колко много снимки има баща ми от казармата и казва, че това са едни от най-хувавите месеци в живота му и все още поддържа контакт с неговите колеги от казармата, така, че не е толкова зле, колкото изглежда.
А за това за гаджетата ви има лесен начин слагаш и един катинар между краката и готово не бе базикам се.. тя ако те обича и ако и пука поне малко за тебе ще издържи 8 месеца без секс, а и все пак сме в 21 век има си играчки, които могат да и топлят леглото доста дълго време
Трябва да върнат казармата за да може ние жените да си намерим едни свестни и здраво стъпили на земята мъже, а не едни лиглювци на които трябва само да им слугуваш и т.н , а те само да си вдигат краката на масата и да си пият бирата

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



За смисъла на казармата! - Page 2 4205875R

descriptionЗа смисъла на казармата! - Page 2 EmptyRe: За смисъла на казармата!

more_horiz
mishle55 написа:
Така и аз да се изкажа по темата аз съм за казармата и ще отговоря защо, защото освен, че има момчета, които се обличат в розови дрешки или, че използват черен молив или си изправят косите, тези момчета чакат всичко на майка си и на баща си. Познавам такива момчета, които всеки божи ден се напушват и ми се правят на "вижте ме кой съм аз", кой си ти бе един пикльо, на които всеки ден му тече кръв от носа защото се напушва като мърша и не знае на кой свят е. Ето защо е тази казарма да накара ето такива копелдаци (с извинение) да се стегнат и да се научат на ред и дисциплина, а не само да ми се мотаят в кафетата и когато техните съученици, отидат да учат в университети, а те си стоят в предприятие и се молят да не ги съкратят.
Koen написа:
Кой те излъга, че казармата те учи на нещо?

http://kazarma.hit.bg/armia.htm

За смисъла на казармата! - Page 2 26467946

Ако говориш за гейове, не мисля, че едни 8 месеца ще го променят да започне да иска жени. А и изобщо не виждам мъжкото население да е изпедерастяло. Аз бях в типично мъжко училище (по 2-3 момичета в клас). Такива с розови дрешки съм виждал точно двама-трима. От моят клас всичко живо ходехме на фитнес. И в училището всеки ден имаше бой. Тестостерона беше в изобилие.

В казармата се ставало мъж. Ха-ха. Не виждал момиче с месеци, пускат го и се напива, стане му весело и барне някое момиче и го пребиват като куче... големия мъж с великите бойни умения. А, забравих да спомена помиите дето ги ядат. Може би това е единственото нещо, което научаваш - да ядеш каквото има, а не каквото ти се яде. Ама аз като съм гладен си ям каквото има, така че не съм изпуснал от казармения урок.

Казармата е излишен разход. След като масово всички се оплакват от нея, вадят медицински, а на богаташчетата децата ходят по чужбина, нямаше никакъв смисъл да остава. Както вече казах, там не се учиш на нищо. Просто те командва някой, най-вероятно с акъл колкото колибри. Все пак сега от казармата и военните училища нали такива излизат - бодигардове.

Това, че казармата е била много добро нещо го казват пичовете "късметлии", които са ходили и са духали супата, и са на принципа - "аз духах, що и тия след мен да не". Изкарват си нещастието и мизерните месеци като геройство - "Аз съм големия мъж, 'щото съм бил в казарма". И като застане пред него някой пич, дето ходи на фитнес от 5 години изведнъж големия мъж си бие шута преди да му бъде бит.

1. В казармата СЕ СТАВА МЪЖ там ги учат на ред и дисциплина, което на доста момчета на твоята възраст липсват.
2. кой е казал, че от казармата или от военните училища излизащ като бодигард, няма такова нещо повярвай ми, това да си воененн си е обикновена професия като всички останали, разликата е в това, че един военен има много повече отворени врати от колкото един икономист или един компютърен очилатко (извинявам се, за израза) Ами какво ще ми кажеш за ЖЕНИТЕ, които излизат военни? Какво и те ли излизат бодигардове? Вижте аз искам да уча във военното в Търново вече от една година ходя на фитнеси митнеси, бягам на стадиона, вдигам гири мири, правя обсолютно всичко, което прави един мъж за да влезе във форма и нали казваш, че ако един пич, които е ходил на фитнес 5 год, щял да набие някой който е бил 8-9 месеца в казармата или, който е учил във военно училище, твоите разсъждения не са правилни и ще ти докажа, чичо ми е военен от вече 25 години, дойде при мене и за няколко дена ми скъса задника от бягане, носене на 30 килограмова раница по баирите и тем подобни неща. Бягал ли си в дъжд и на гърба си да носиш 30 килограмова раница? Не ли? ами пробвай да видим дали фитнеса ти ще помогне? Фитнеса е за хора, които искат да влязат в форма да изглеждат добре и т.н, а не да се бият или да носят по тежки неща и т.н Казарма според мен трябва да има за да може точно такива да като тебе да отидат и да видят, че не всичко е такова каквото си мислиш, както прочетох в един коментар в казармата те учат само на 30% да убиваш и 70% е забавление, знаеш ли колко много снимки има баща ми от казармата и казва, че това са едни от най-хувавите месеци в живота му и все още поддържа контакт с неговите колеги от казармата, така, че не е толкова зле, колкото изглежда.
А за това за гаджетата ви има лесен начин слагаш и един катинар между краката и готово не бе базикам се.. тя ако те обича и ако и пука поне малко за тебе ще издържи 8 месеца без секс, а и все пак сме в 21 век има си играчки, които могат да и топлят леглото доста дълго време
Трябва да върнат казармата за да може ние жените да си намерим едни свестни и здраво стъпили на земята мъже, а не едни лиглювци на които трябва само да им слугуваш и т.н , а те само да си вдигат краката на масата и да си пият бирата

От казармата не излизат военни. За да станеш професионален военен има друг начин. Продължавам да твърдя, че казармата във вида, в който я е имало не помага нито да се създадат военни, нито да изгради мъжки характер, нито нищо. Но пък много пречи за голяма част от мъжете. Представете си как току що сте завършили, пълни сте със знания и амбиция, сега е моментът да си потърсите работа и да започнете да печелите от това, което сте учили. Или още по-зле - вече работите и тъкмо имате някакъв подем в кариерата. Е, какъв е смисълът да те хванат за ушите, да те наврат за половин година, сред хора, с които обикновено нямате никакви общи интереси, а често са със съвсем различно образование, интелект и възпитание. Та попадате там и в общи линии нищо смислено не правите. Просто губите половин година от живота си, от една от най-важните години в живота си. И не е само половин година. Защото може да липсвате само 6 месеца от "истинския" живот, но в професионално и интелектуално ниво обикновено са ви върнали години назад.

И какъв е извода? Каква е ползата? Не сте станали войник. Повечето дори не са се научили правилно да използват оръжие, камо ли да са "задобрели". Не са станали и "мъже". Казармата не може да замени възпитанието. Но пък вероятността да се научиш на простотии е много голяма.

Факт е, че казармата в този си вид НЕ РАБОТИ. Може би е добре да има за мъжете, а защо не и за жените, някакъв кратък курс по основни неща като даване на медицинска помощ, реагиране в различни опасни ситуации, основно боравене с оръжие. Но да подложиш всички мъже, без разлика в интелект, физически данни, социален статус и - ако щете - лични амбиции на безплодно военно обучение е глупаво. Още повече с оглед съкращаването на щат и бюджет на армията ни.

______________________________
За смисъла на казармата! - Page 2 4347762w

descriptionЗа смисъла на казармата! - Page 2 EmptyRe: За смисъла на казармата!

more_horiz
аз ссъм твърдо за казармата определено бих се записал дори говорих с наште но те ми викат че нямало смисъл и било гадно аз обачче съм упорит и няма да се откажа толко лесно

descriptionЗа смисъла на казармата! - Page 2 EmptyRe: За смисъла на казармата!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply