BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Нощна сянка

power_settings_newLogin to reply
+24
Jus7_me
liusi
renesme_cullen
eleos
jmv
Temptress
yanitsa1
magdalasf
passion..
Ashlie
kaaamzzz
Black_Cherry
Riddle
JoInT{}MaNia4ka
~ i.LLusion
Last_Man_Standing
maq94
beni1979
Thea
devil degu
poli8009
~ Mistery writer ~
MuryG
Christina.
28 posters

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyНощна сянка

more_horiz
First topic message reminder :

Nightshade
Нощна сянка - Page 2 Nightshade1

Страници: 464
Корица: Твърда
Издател: Philomel (Америка); Ибис (България)
Дата: 19.10.2010


Анотация:

Тя може да контролира глутницата си, но не и сърцето си...

Докато другите тийнейджърки мечтаят за момчета, Кала Тор си представя как прекършва вратовете на враговете си. Не би могло да бъде по друг начин. Кала е родена като войн и на осемнадесетият си рожден ден тя ще се превърне в алфа женската на следващото поколение на вълците пазители (Guardian wolves). Но предопределеният път на Кала се променя от намесата на съдбата, когато спасява живота на турист, момче на нейната възраст. Тайната на това човешко момче ще обърне живота на тази глутница с главата надолу и завинаги ще промени резултата от вековната война между вещиците.

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Нощна сянка - Page 2 7389738n


Нощна сянка - Page 2 Badge1

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyRe: Нощна сянка

more_horiz
Една приятелка си е купи и ми даде да я прочета. На нея и е харесала. Когато четох резюмето ми хареса, но когато започнах да я чета..........пълна скука! Едва ли ще успея да я прочета до средата. Просто едва си задържам погледа върху страницата :dry:

______________________________
Алоооооо днес събират боклука....!!! Скрий се...!!!

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyRe: Нощна сянка

more_horiz
И аз не я харесах в първите 6 глави, после обаче ми стана много интересна. Ама пък въпрос на вкус... :pardon:

______________________________
Нощна сянка - Page 2 Dragon-Book

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyRe: Нощна сянка

more_horiz
На мен определено ми хареса. Ще продължа да следя поредицата.

______________________________
Аз съм тази, която искаше той. Той е този ,който исках аз.Но дали можем да бъдем заедно.......... само времето ще покаже!

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyRe: Нощна сянка

more_horiz
На мен също не ми допаднаха началните глави. Започна да се оформя интригата някъде чак към десета. Определено Тея е много права и се чете на един дъх, но бие повече на разказ с хиляди подробности, от колкото на книга, която трябва да има хиляди интриги и да въвлича читателя в един нов свят. Ако авторката беше изпуснала милионните описание и беше събрала трите книги в една щеше наистина да се получи страхотен роман.
И не стига, че завърши по този ужасен начин, недовършено и празно. Така по принцип завършват глави по средата на някой бестселър.
Ако намеря от кой да си взема другите книги, когато излезат, ще ги прочета, но иначе не мисля да си правя труда.
Жалко за страхотната корица и резюме, в което така се влюбих ..

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyRe: Нощна сянка

more_horiz
Нощна сянка... ами прочетох я, още когато излезе.
Лека е, не е товареща. Вярно, че свърши по този начин - дупка.
Имаше една малка част, която ме дразнеше - Главната героиня (преди толкова време я четох, че направо съм забравила героите, на моменти се чудя как не съм забравила самата историята) предпазва мъжа, в когото е влюбена. Не че е нещо лошо де, ама така беше написано все едно мъжът е жена, а жената мъж... Нощна сянка - Page 2 2115147716

______________________________
Spoiler :

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyRe: Нощна сянка

more_horiz
На мен ми я подариха за рождения ден. Хареса ми, мисля да си взема и следващата.

______________________________
Нощна сянка - Page 2 Tumblr_m1r7nvZcMB1qemv0eo1_500

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyRe: Нощна сянка

more_horiz
Нощна сянка - Page 2 319080_236405116395533_100000781382088_610224_6613384_n

Toва вълнуващо продължение на много обсъжданата Нощна сянка започва точно там, където и свърши. Кала Тор се събужда в бърлогата на Търсачите, нейните заклети врагове и тя е сигурна, че дните и са преброени. Но те и правят предложение, дават и шанса да унищожи бившите си господари и да спаси мъжът, когото е оставила зад гърба си. Рен ли ще плати цената на свободата и? Ще бъде ли Шей, нейната опора, каквото и да се случи? Сега съдбата и е в нейните ръце и тя ще трябва да реши, за кои битки си струва да се бориш. Колко изпитания може да издържи истинската любов и да оцелее?

Очаквайте я септември...


Третата книга от трилогията излиза на американския пазар в началото на 2012

______________________________
Когато Бог не отговори на молитвите ти,
оставаш само с надеждата Луци да е в добро настроениe.

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyRe: Нощна сянка

more_horiz
Определено.. само да взема някой лев и веднага ще си я купя... няма да пропусна Нощна сянка - Page 2 909357165

______________________________
Нощна сянка - Page 2 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyRe: Нощна сянка

more_horiz
Втората определено не е на нивото на първата книга. На ваше място бих изчакала с покупката, да не се повтори ситуацията с "Паднали ангели" - нито да са само 3 книги, нито да стават за четене...

Единственото хубаво е "старата" корица.

______________________________
Нощна сянка - Page 2 4347762w

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyRe: Нощна сянка

more_horiz
Нощна сянка - Page 2 8130839

Превод:Black_Cherry
Кървава роза

Кала винаги е приветствала войната.Но сега последната битка е срещу нея,изложено е на риск повече от борбата. Там е спасяването на Рен,дори и да навлече гнева на Шей.Там е запазването на Ансел в безопастност,дори и ако той е маркиран като предател.Там е доказвайнето ѝ като алфа на глутницата,изправайки се срещу неназовими ужаси и избавянето на света от магията на Пазителите веднъж и завинаги.И тогава там е вземането на решение какво да прави след като войната приключи.Ако Кала излезе от там жива,това е.
В последната част на триологията Нощна Сянка,бестселър автоерката на Ню Йорк Таймс, Андреа Креймър създава роман с обрати,които ще ви държат на ръба на мястото ви,до последните страници.Динамичен край на тази спираща дъха трилогия.

Книгата излиза на 24 януари на американския пазар


______________________________
Когато Бог не отговори на молитвите ти,
оставаш само с надеждата Луци да е в добро настроениe.

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyRe: Нощна сянка

more_horiz
Със сигурност ще си купя и втората и последната част на тази книга. :love:

______________________________
"По-добре прост и честен, отколкото умен и лъжлив."
Софокъл

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyRe: Нощна сянка

more_horiz
Стреахотна книга грабна ме още от първата глава.Втората книга не беше толкова добра,сега чакаме кулминацията

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyRe: Нощна сянка

more_horiz
Вземайте хора! Имам и тази и "Вълче биле". Книгите са толкова готини и непредсказуеми. Бих ги чела отново и отново, ако не си купувах нови всеки ден Нощна сянка - Page 2 2115147716

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyRe: Нощна сянка

more_horiz
Ох, любимата ми поредица. Единственото гадно нещо е че ги издават 1 път в годината. Направо пълен ужс. Иначе някой знае ли кога трябва да излезе 3-тата част?

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyRe: Нощна сянка

more_horiz
Temptress написа:
Ох, любимата ми поредица. Единственото гадно нещо е че ги издават 1 път в годината. Направо пълен ужс. Иначе някой знае ли кога трябва да излезе 3-тата част?


За съжаление никой не знае. Аз също нямам търпение за третата книга. А най-тъпото е, че първите две книги ги издадоха почти веднага след американската премиера, докато тази я бавят почти година

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyRe: Нощна сянка

more_horiz
Имам първите 2 книги и определено ще си купя 3-тата когато излезе на пазара.

______________________________
Same old shit, just a different day!!!

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyRe: Нощна сянка

more_horiz
eleos написа:
Имам първите 2 книги и определено ще си купя 3-тата когато излезе на пазара.

+1 :love:

______________________________
Нощна сянка - Page 2 Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyRe: Нощна сянка

more_horiz
Очаквайте на 8 април
Нощна сянка - Page 2 553051_499295683439807_1209884243_n

„Кървава роза" - последната книга от трилогията НОЩНА СЯНКА. Изпълнена с динамика и спиращи дъха обрати, ще ви държи в напрежение докато не затворите и последната страница!

______________________________
Нощна сянка - Page 2 20799210

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyRe: Нощна сянка

more_horiz
Значи уникално!Невероятен край.Една страхотна трилогия според мен.
Едва не се разревах накрая...което определено значи,че книгата ще си остане в сърцето ми.Горещо я препоръчвам.Има си всичко..хем малко по-такива моменти,романтика,леко екшън и една такава тръпка дето те влече до края в някои случай.Все нещо ново.Все някаква тайна..все нещо.Жалко,че свърши...

______________________________
Нощна сянка - Page 2 Tumblr_m39faxIMeq1rncu43o1_500

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyRe: Нощна сянка

more_horiz
Прочетох "Кървава роза" преди няколко часа.. Еми откъм действие си беше страхотна, интересна и зарибяваща.. Това, което ме издразни беше, че Кала се държеше като някаква лигла-ту с единия, ту с другия, и тя не знае какво иска .. А и не си го представях така, както завърши.. Тъкмо стана интересно и хоп, епилог и край, всичко замазано и претупано.
Но като изключим това и трите книжки са много поглъщащи и запомнящи се. Една от любимите ми поредици.

______________________________
Нощна сянка - Page 2 Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionНощна сянка - Page 2 EmptyRe: Нощна сянка

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply