BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

В смъртта

power_settings_newLogin to reply
+22
iveto81
alisiq1993
iva.79
bonbon4e
arhangel_gebriel
darina112
Бела Кълън
PetyaG
Christina.
jmv
dfghjk
SCHICKSAL
gerganasto
reni78
radysan
Zaharka
beni1979
svetla
desistela
aranna
MuryG
~ Mistery writer ~
26 posters

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyВ смъртта

more_horiz
First topic message reminder :

В смъртта - Page 2 40203

Ceрия "Xeрмec прeдcтaвя"



Лeйтeнaнт Дaлac e пoвикaнa нa мecтoпрecтъплeниe, къдeтo c ужac уcтaнoвявa, чe жeртвaтa e дeтeктив Aмaрилиc Кoлтрeйн. Tя нe caмo e рaбoтилa в нюйoркcкaтa пoлиция, нo и e имaлa рoмaнтичнa връзкa c близкия приятeл нa Ив – мeдицинcкия eкcпeрт Moриc. Дaлac пoeмa cлучaя, cъзнaвaйки, чe рaзрeшaвaнeтo му e oт ocoбeнo знaчeниe.
Първoнaчaлният oглeд coчи, чe дeтeктив Кoлтрeйн e билa нaпaднaтa cъc coбcтвeнoтo и oръжиe и e пoзнaвaлa убиeцa cи. Toвa кaрa лeйтeнaнт Дaлac и пaртньoркaтa и Пийбoди дa прoучaт внимaтeлнo минaлoтo нa жeртвaтa. Te oткривaт, чe Кoлтрeйн e знaeлa oпacни тaйни и cмърттa и вeрoятнo e cвързaнa cъc cъбития oт минaлoтo нa Ив Дaлac и cъпругa и.
Heoчaквaнo Ив пoлучaвa прaткa c oръжиeтo, пoлицeйcкaтa знaчкa и дoкумeнтитe нa Aмaрилиc Кoлтрeйн, придружeни cъc зaплaшитeлнo cъoбщeниe. Бeзмилocтният убиeц трябвa дa бъдe зaлoвeн, прeди дa ce дoбeрe дo cлeдвaщaтa cи мишeнa – лeйтeнaнт Дaлac.

"Poбъртc e cрeд нaй-дoбритe и cвeтoвнoизвecтни пиcaтeлки, кoитo твoрят в нaши дни."
Уoшингтън Пoуcт Бук Уърлд

"Haиcтинa нeoтрaзимa! Bcички oбичaт нeйнитe книги!"
Poумънc Hюз Tудeй

"Poбъртc изгрaждa xaрaктeри, кoитo дoбивaт рeaлни измeрeния; дoкaтo чeтeм зa тяx, тe ce прeвръщaт в чacт oт живoтa ни."
Cтeйт

______________________________
В смъртта - Page 2 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

В смъртта - Page 2 4965902g

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyRe: В смъртта

more_horiz
Ох! И аз съм пристрастена към поредицата.По принцип Нора Робъртс си пише доста увлекателно,но тази поредица ми е любима по ред причини:действието се развива в бъдещето/което клони към научната фантастика/,криминални заплетени случаи,всяка е "сама за себе си",но и свързани помежду си,има екшън,напрежение,интриги,и доста любов и секс.Какво повече да се иска?Според мен е уникално перфектна поредицата.
Значи ще бъдат 40,така ли?Аз имам липсващи няколко.
Имам една гореща молба;Някой да ми прати,или да ми каже от къде да си дръпна номер 14?Прочетох 13-та и изчаквам да си намеря 14-та,но на български.Хайде помощ ,моля ви.
Пак се увлякох с писането...

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyRe: В смъртта

more_horiz
14-та я няма на български навсякъде съм я търсила също така неможах да намеря никъде 24,26,29-та останалите ги има във форум kaldata някъде в по-горе коментите мисля че мъри беше дала линк....
Аз, си купих по нета от издателство Хермес 33,34,35-та тези само след 30-та ги има на български доколкото разбрах аз, в момента дочитам 34-та и само едно да кажа че, наистина поредицата е супер вълнуваща също и главните герои са страхотни особено Рурк който по визия подражава на Ж.Клод от друга моя любима поредица ама това е друга тема.... :wasnotme:

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyRe: В смъртта

more_horiz
Мерси Бени!Освен една друга молба?Някой да ми разкаже накратко какво става в 14-та книга,ако има нещо по-интересно.Особено как се развиват отношенията между Пийбоди и Иън?Да ми птари писъмце на лични,за да продължа нататък без да изпускам ?

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyRe: В смъртта

more_horiz
Ох, утре ще ми пристигне книжката!!! Нямам търпение! :bighug:

______________________________
В смъртта - Page 2 4002551B

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyRe: В смъртта

more_horiz
Може би най - любимата ми поредица!

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyRe: В смъртта

more_horiz
Знае ли се за следващата книга нещо например месец или въобще някакво инфо за нашата Ив и за бляскавия Рурк естествено........... :wasnotme:

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyRe: В смъртта

more_horiz
Аз също съм фен на поредицата.Имам всичко което е издадено на български,но ми се иска ако някой има или знае къде мога да намеря не издадени те на български естествени ще съм благодарна много :bighug:

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyRe: В смъртта

more_horiz
Поредицата продължава с още 3 книги:
43. “Chaos in Death” (2011)
44. Celebrity in Death (2012)
45. Delusion in Death (2012)

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyRe: В смъртта

more_horiz
Знае ли се вече евентуално кога горе долу да очакваме следваща книга от поредицата..... :wasnotme:

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyRe: В смъртта

more_horiz
Ох,нямам търпение вече!Моля някой да ми каже само ще си имат ли бебе накрая?Докога ще си го мислят и решават ??

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyRe: В смъртта

more_horiz
Представям си я Ив с бебе в ръце шашната отсякъде.... В смъртта - Page 2 2115147716
Веднагически ша го връчи на Рурк и ще хукне да решава поредното убийство с Пийбоди..... В смъртта - Page 2 909357165
Ммм, не нещо не се връзва колкото и да ни се иска май бебе не се очертава скоро на хоризонта.......... :wasnotme:

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyRe: В смъртта

more_horiz
Според авторката бебето ще е края на поредицата. Не си я представяла хем да бъде майка хем да бъде разследваща, която си излага живота на риск непрекъснато. Когато реши, че ще приключи поредицата, ще има и бебе, а кога ще стане това само тя си знае.

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyRe: В смъртта

more_horiz
Някой да знае кога ще излезе следващата книга от поредицата на български? Доста време мина от последната.

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyRe: В смъртта

more_horiz
dfghjk написа:
Някой да знае кога ще излезе следващата книга от поредицата на български? Доста време мина от последната.

За съжаление няма да е скоро. От Хермес каза да я очакваме лятото юни - юли. А много се надявах поне за панаира на книгата да я пуснат |-(

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyRe: В смъртта

more_horiz
jmv написа:
dfghjk написа:
Някой да знае кога ще излезе следващата книга от поредицата на български? Доста време мина от последната.

За съжаление няма да е скоро. От Хермес каза да я очакваме лятото юни - юли. А много се надявах поне за панаира на книгата да я пуснат |-(


Боже въоръжи ме стърпение!!! |-(

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyRe: В смъртта

more_horiz
Аман!
Пак дълго чакане се очертава........ :dry:

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyRe: В смъртта

more_horiz
.Предателство в смъртта

от Нора Робъртс
издател: Хермес

Вече имаме заглавие и корица най-сетне чакането свърши само дето не разбрах дата на излизане!?:wasnotme:

В смъртта - Page 2 Predatelstvo_v_smurta_hrm

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyRe: В смъртта

more_horiz
beni1979 написа:

Вече имаме заглавие и корица най-сетне чакането свърши само дето не разбрах дата на излизане!?:wasnotme:


12 юли.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyRe: В смъртта

more_horiz
Супер мерси Зах!

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyRe: В смъртта

more_horiz
Мислех да ги почна, но 40 книги... дойде ми в повече. Липсват ми единичните романи, какви са тези километрични поредици. :cryy:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
В смъртта - Page 2 7389738n


В смъртта - Page 2 Badge1

descriptionВ смъртта - Page 2 EmptyRe: В смъртта

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply