Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход
Последно активни теми
Тема
История
Автор
Често ли четете?'
Коя песен слушате в момента ?
"Заплаха"
Разпусни напрежението
Търся книгата...
Мъглата
Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд
Любовта е "целувка на дама"
"Кралете на бърбъна"
Коя е последната книга, която прочетохте?
Yesterday at 23:42
Yesterday at 21:05
Yesterday at 18:22
Yesterday at 0:38
Съб 24 Юни - 21:46
Съб 24 Юни - 21:22
Съб 24 Юни - 16:45
Пет 23 Юни - 19:33
Пет 23 Юни - 19:24
Пет 23 Юни - 19:15
anetageo
janati75
ditscha
Тони87
debora
Armagedon
марти7074
meri
reidgi
meri

Share | .

Проблем със скина

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
АвторСъобщение
puh
Модератор

Зодия : Aquarius
Брой мнения : 1307

ПисанеЗаглавие: Проблем със скина   Съб 28 Авг - 12:21

First topic message reminder :

Не знам да ли при другите е така, но според мен цветовете не са добре подбрани.
Мненията и заглавията ги виждам като бледосиви букви на бледосин фон и са почти неразличими.
Това за постоянно ли ще е?

Anita Blake Translate Team
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Smile23
Маниак

Чете : Скарлет-Александра Рипли
Зодия : Scorpio
Брой мнения : 592
Местожителство : Гент-Белгия

ПисанеЗаглавие: Re: Проблем със скина   Чет 27 Фев - 12:31

Боже,  какво не ясно има в моя първи коментар...
Аз лично харесвам и ми е по-удобен стария вариянт.НИКОЙ не може да влияе на моя вкус и предпочитания,както и на който и да е.ТОЧКА!
Инак да,благодарим на хората,които са ср постарали да направят нещо различно.НЕ може всеки път някой да се изевява като философ да цитира мнението на другите.  Ето,пак се поддадох...ок повече няма да коментирам по тази тема Зах,моите уважения!

Модератор

Зодия : Taurus
Брой мнения : 1272
Местожителство : Русе

ПисанеЗаглавие: Re: Проблем със скина   Чет 27 Фев - 16:15

Стига сте се оплаквали!Пламен ще го оправи момчето...скина имам впредвид!Аз вярвам в него!!!/в Коен имам впредвид/.Много мрънкате тука!Квото-такова!

Редактор

Чете : абсолютно всичко
Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 964
Местожителство : In the center of the universe

ПисанеЗаглавие: Re: Проблем със скина   Чет 27 Фев - 21:32

цялата тая олелия малко .. всъщност не е малко, ааадски много ми прилича на идиотщината, която сътвориха известна част от потребителите на Мамата .. да очакваме ли скоро и алтернативен форум?!

Шефче

Чете : Нищо, 'щото няма време
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 2120
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Проблем със скина   Чет 27 Фев - 22:59

Промяната е много трудно нещо. Всяка нова промяна на нещо, което работи и с което хората (особено ако са много) са свикнали, е посрещана от болшинството с известни дози скептицизъм и негативизъм. Това е абсолютна нормална реакция. Ако на всички им харесваше, значи или щяхме да сме роботи, или ненормални.

За съжаление няма възможност да инсталирам пет скина, черен, бял, оранжев, зелен и т.н., и всеки потребител да си избира скин според вкуса си. Затова периодично скиновете се сменят, за да може да се угоди на всички. Пределно ясно ми е, че на едни не им допада, на други много им харесва. И на мен ми харесваше преди един зелен скин, но след време хората поискаха да го сменим вече и това направихме, колкото и да не ми се искаше.

За да могат да общуват, дори да съществуват ако искате, една голяма група хора на дадено място, трябва да се правят компромиси.

Скинът е бил готин, турбо як и т.н. - ясно. Но е нормално да има и групичка хора, на която не им е харесвал или пък им е омръзнал. Редно е да се угоди и на другите.

Друг проблем е, че като форум, тясно свързан с преводи, няма как да сложим бял скин. Наясно сте, че четенето на бял фон не само измаря, ами и съсипва очите. Затова сме принудени да слагаме все тъмни - черно, сиво и от този род.

Съгласете се, че ако бях пуснал анкета с пет варианта, щеше да стане пълна каша, дори можеше да се стигне до караници и нарушаване на добрия тон. После едните щяха да са сърдити, други да се радват, трети щяха да си бият шута, защото се чувстват обидени от някого по някакъв начин. За да избегнем цялата тази дандания и излишни нерви, аз лично си избирам скина.

И този скин след време ще бъде сменен както предшествениците си. Няма нужда да се ядосвате излишно и да се нападате един/а друг/а. Тук сме да се забавляваме, общуваме и да разпуснем след един напрегнат работен/учебен ден. Не да се товарим още повече.  

desistela
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Проблем със скина   Пет 28 Фев - 19:12

@Koen написа:

И този скин след време ще бъде сменен както предшествениците си. Няма нужда да се ядосвате излишно и да се нападате един/а друг/а. Тук сме да се забавляваме, общуваме и да разпуснем след един напрегнат работен/учебен ден. Не да се товарим още повече.  

Много правилно!Точно,ясно и конкретно!Няма какво повече да се разправяме по този въпрос...

Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Проблем със скина   Сря 5 Мар - 16:24

Много хубава Баба Марта!  

ПисанеЗаглавие: Re: Проблем със скина   

Проблем със скина

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 9 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9