BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Проблем със скина

power_settings_newLogin to reply
+38
TraYkovA
Smile23
Lux
Elliesun
naFarela
Villy.Petroff
eleos
Guster
yanitsa1
Ametist
Nevinnoto Momi4e
нел-j
Ashlie
milenaka
lioni
afrodita586
yanakk
Esk
mayondry
desistela
Shinbi
nedialka
Alliana
Zaharka
Koen
~ i.LLusion
puFF
~ Mistery writer ~
Fallen_AngeL
escapingthesun
Thea
serpiente
beni1979
Merry
MuryG
Renesita
Christina.
nyx
42 posters

descriptionПроблем със скина - Page 11 EmptyПроблем със скина

more_horiz
First topic message reminder :

Не знам да ли при другите е така, но според мен цветовете не са добре подбрани.
Мненията и заглавията ги виждам като бледосиви букви на бледосин фон и са почти неразличими. Проблем със скина - Page 11 3382520118
Това за постоянно ли ще е?

______________________________
道在

Anita Blake Translate Team

descriptionПроблем със скина - Page 11 EmptyRe: Проблем със скина

more_horiz
Боже, Проблем със скина - Page 11 2115147716 какво не ясно има в моя първи коментар...
Аз лично харесвам и ми е по-удобен стария вариянт.НИКОЙ не може да влияе на моя вкус и предпочитания,както и на който и да е.ТОЧКА!
Инак да,благодарим на хората,които са ср постарали да направят нещо различно.НЕ може всеки път някой да се изевява като философ да цитира мнението на другите. Проблем със скина - Page 11 2326183677 Ето,пак се поддадох...ок повече няма да коментирам по тази тема Зах,моите уважения!Проблем със скина - Page 11 909357165

______________________________
Проблем със скина - Page 11 CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionПроблем със скина - Page 11 EmptyRe: Проблем със скина

more_horiz
Стига сте се оплаквали!Пламен ще го оправи момчето...скина имам впредвид!Аз вярвам в него!!!/в Коен имам впредвид/.Много мрънкате тука!Квото-такова!

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionПроблем със скина - Page 11 EmptyRe: Проблем със скина

more_horiz
цялата тая олелия малко .. всъщност не е малко, ааадски много ми прилича на идиотщината, която сътвориха известна част от потребителите на Мамата .. да очакваме ли скоро и алтернативен форум?!

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionПроблем със скина - Page 11 EmptyRe: Проблем със скина

more_horiz
Промяната е много трудно нещо. Всяка нова промяна на нещо, което работи и с което хората (особено ако са много) са свикнали, е посрещана от болшинството с известни дози скептицизъм и негативизъм. Това е абсолютна нормална реакция. Ако на всички им харесваше, значи или щяхме да сме роботи, или ненормални.

За съжаление няма възможност да инсталирам пет скина, черен, бял, оранжев, зелен и т.н., и всеки потребител да си избира скин според вкуса си. Затова периодично скиновете се сменят, за да може да се угоди на всички. Пределно ясно ми е, че на едни не им допада, на други много им харесва. И на мен ми харесваше преди един зелен скин, но след време хората поискаха да го сменим вече и това направихме, колкото и да не ми се искаше.

За да могат да общуват, дори да съществуват ако искате, една голяма група хора на дадено място, трябва да се правят компромиси.

Скинът е бил готин, турбо як и т.н. - ясно. Но е нормално да има и групичка хора, на която не им е харесвал или пък им е омръзнал. Редно е да се угоди и на другите.

Друг проблем е, че като форум, тясно свързан с преводи, няма как да сложим бял скин. Наясно сте, че четенето на бял фон не само измаря, ами и съсипва очите. Затова сме принудени да слагаме все тъмни - черно, сиво и от този род.

Съгласете се, че ако бях пуснал анкета с пет варианта, щеше да стане пълна каша, дори можеше да се стигне до караници и нарушаване на добрия тон. После едните щяха да са сърдити, други да се радват, трети щяха да си бият шута, защото се чувстват обидени от някого по някакъв начин. За да избегнем цялата тази дандания и излишни нерви, аз лично си избирам скина.

И този скин след време ще бъде сменен както предшествениците си. Няма нужда да се ядосвате излишно и да се нападате един/а друг/а. Тук сме да се забавляваме, общуваме и да разпуснем след един напрегнат работен/учебен ден. Не да се товарим още повече. Проблем със скина - Page 11 2326183677 

______________________________


 
         
       

descriptionПроблем със скина - Page 11 EmptyRe: Проблем със скина

more_horiz
Koen написа:


И този скин след време ще бъде сменен както предшествениците си. Няма нужда да се ядосвате излишно и да се нападате един/а друг/а. Тук сме да се забавляваме, общуваме и да разпуснем след един напрегнат работен/учебен ден. Не да се товарим още повече. Проблем със скина - Page 11 2326183677 


Много правилно!Точно,ясно и конкретно!Няма какво повече да се разправяме по този въпрос...

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionПроблем със скина - Page 11 EmptyRe: Проблем със скина

more_horiz
Много хубава Баба Марта! Проблем със скина - Page 11 486223524 

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionПроблем със скина - Page 11 EmptyRe: Проблем със скина

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply