BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Какво е любовта за вас?

power_settings_newLogin to reply
+11
Renesita
Imm0rtal
Koen
Petia
Memento
Zaharka
Candyto
~ Mistery writer ~
djenny_m
~Еви~
~ i.LLusion
15 posters

descriptionКакво е любовта за вас? EmptyКакво е любовта за вас?

more_horiz
Какво е любовта за вас?

Според мен любовта е нещо свято, което се случва изключително рядко, а случи ли се трябва да я задържим. Трябва да и се порадваме и да обичаме истински.
Но все пак любовта също така е опасна игра, където играят двама.
И откъс от любимата ми песен:
Преди време някой ми каза да внимавам, когато става дума за любов. Направих го!

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКакво е любовта за вас? EmptyRe: Какво е любовта за вас?

more_horiz
Това е нещо свещено, което всеки човек ще изживее. Поне така мисля аз, няма значение от възрастта.
Любовта те кара да не мислиш трезво. Да си загубваш ума по не този, който е редно.
В любовта, понякога трябва да отстъпваш за някои неща. Трябва да сте съгласни един, с друг и така.
Все още не съм я изпитала, тази така вълнуваща любов, която кара всички хора по света, да правят неща, за които са си мислили, че никога няма да извършат.
Някои хора съжаляват, че сега този когото обича не е бил първия или първата. Мислете позитивно и недейте да се натъжавате, че все още не сте я открили.
Тя все някога, ще дойде любовта..!

______________________________
Това, което изглежда като демон и се нарича демон.
Това в което виждаме демон, съществува само в човека и умира с него.

descriptionКакво е любовта за вас? EmptyRe: Какво е любовта за вас?

more_horiz
Тя може да бъде с 2 лица... В едно изречение бих обобщила - Тя е едновременно най-хубавото и най-лошот нещо, което може да ти се случи.... Понякога имаме късмет, че тя е споделена и тогава сме безумно щастливи, но когато ударим на камък, това е най-лошото нещо, което може да те сполети, защото няма какво да направиш, когато не си желан

descriptionКакво е любовта за вас? EmptyRe: Какво е любовта за вас?

more_horiz
Любовта за мен е глупост :pardon: Може да си най щастливия човек и същевременно най - нащастния :;):

______________________________
Какво е любовта за вас? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Какво е любовта за вас? 4965902g

descriptionКакво е любовта за вас? EmptyRe: Какво е любовта за вас?

more_horiz
Любовта ... чувство и състояние на духа за които всеки има различно мнение. Отричана от някои и възхвалявана от други има много лица за всеки.
За мен любовта има само 1 лице. Според мен не можеш да наречеш несподеленото харесване - любов. Обичта към родители - любов, обичта към приятели - любов. Любовта е само 1 - истинска, голяма и незабравима, която остава цял живот и това е избраника с който споделяш целия си живот и изграждаш с него семейство. Никой не може да каже дали настояща или отминала любов е най-голямата по простата причина, че не знае как ще се развие живота и дали съдбата няма да ги събере отново. За това трябва да гледаме оптимистично на нещата, защото някой ден всеки от нас ще открие вярната си половинка, човека с който ще изживее най-хубавите си мигове и ще прекара най-добрите си години. Ако според вас сте загубили своята истинска любов не се отчавайте, съдата пак да ви събере, Ако мислете че в момента сте с нея - какво по хубаво, радвайте й се, давайте всичко от себе си, нея я губете!

descriptionКакво е любовта за вас? EmptyRe: Какво е любовта за вас?

more_horiz
Браво, Илон. Много хубаво си го описала, но не е задължително, да споделиш целия си жовот с човек, които обичаш. Любовта днес е много често на второ място, след парите и славата, което според мен е най-големия грях, който един човек може да извърши. Да останеш с него, в замяна на богатства, пренебрегвайки истинските чувства.
И наистина, евала на думите ти, трябва да напишеш някое есе :pardon:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКакво е любовта за вас? EmptyRe: Какво е любовта за вас?

more_horiz
Vania написа:
Браво, Илон. Много хубаво си го описала, но не е задължително, да споделиш целия си жовот с човек, които обичаш. Любовта днес е много често на второ място, след парите и славата, което според мен е най-големия грях, който един човек може да извърши. Да останеш с него, в замяна на богатства, пренебрегвайки истинските чувства.
И наистина, евала на думите ти, трябва да напишеш някое есе :pardon:


Мерси Ваня :slynce: :slynce: Ако някой замени любовта за тези неща, то той само губи. Все пак всеки сам решава кое е най-важното за него :pardon:

descriptionКакво е любовта за вас? EmptyRe: Какво е любовта за вас?

more_horiz
Любовта е най-желаното, но и най-отричаното чувство; най-сладкото, но и най-горчивото; най-болезненото, но и това, което ни носи най-голямо щастие. За мен най-просто може да се опише като това да ти пука за другия повече, отколкото за самия теб.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКакво е любовта за вас? EmptyRe: Какво е любовта за вас?

more_horiz
Бла бла бла.. не четох много от мненията по-горе..

Любов (казано с гаден тон) няма! Приемете го.. Това е само някакъв вид тъпо физическо привличане и по-нататъчно привикване към дадения човек. Нищо важно не е.. не е нещо, заради което да заебеш всичко - приятели, роднини..

Както казваше г-н Румен Ананиев (Градивни елементи - ПГТК):
"Любовта събира хората и ги прави идиоти!!"

descriptionКакво е любовта за вас? EmptyRe: Какво е любовта за вас?

more_horiz
Може да се каже и по друг начин "Любовта събира двама идиоти и ги прави един голям идиот!" :lmao:

Моето мнение се припрокрива с това на Кико - любовта е глупост!

______________________________
Какво е любовта за вас? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Какво е любовта за вас? 4965902g

descriptionКакво е любовта за вас? EmptyRe: Какво е любовта за вас?

more_horiz
Нищо лично, но твърдиш че няма, защото си момче...За вас сега в момента е ей тая яката русата като я хвана и ще я скъсам(с извинение ама си е така :pardon: ) та така де като ти дойде акъла няма да мислиш така :p2:

Иначе любовта я има от личен опит знам и е нещо неописуемо-не мога да кажа любовта е това, това и това... любовта за всеки е различна-за мен е нещото, което свързва двете души и ги събира в една.

______________________________
Dogs never bite me . Just humans .

descriptionКакво е любовта за вас? EmptyRe: Какво е любовта за вас?

more_horiz
Мислиш много спиритуалистично.. Аз съм материалист (да не кажа и реалист) човек и не мога да се оповавам на подобно мнение. :)

descriptionКакво е любовта за вас? EmptyRe: Какво е любовта за вас?

more_horiz
Petenceto написа:
Нищо лично, но твърдиш че няма, защото си момче...За вас сега в момента е ей тая яката русата като я хвана и ще я скъсам(с извинение ама си е така :pardon: ) та така де като ти дойде акъла няма да мислиш така :p2:

Иначе любовта я има от личен опит знам и е нещо неописуемо-не мога да кажа любовта е това, това и това... любовта за всеки е различна-за мен е нещото, което свързва двете души и ги събира в една.


Ти говориш така, защото един от редките случай дето са влюбени.. Иначе познавам Кико и не говори само защото е момче Какво е любовта за вас? 2115147716:

______________________________
Какво е любовта за вас? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Какво е любовта за вас? 4965902g

descriptionКакво е любовта за вас? EmptyRe: Какво е любовта за вас?

more_horiz
Ем не знам попринцип казвам, че момчетата на неговата възраст до един говорят като него, но като му замая някое момиче главата пак ще си говорим :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao:


______________________________
Dogs never bite me . Just humans .

descriptionКакво е любовта за вас? EmptyRe: Какво е любовта за вас?

more_horiz
Еми жив сега.. Всичките ми "приятели" (в кавички, тъй като вече не знам кой ми е приятел) са влюбени до уши. Аз.. не съм! И то не защото няма в коя, а просто защото не вярвам в тая глупост..

Veni Vidi Vici

descriptionКакво е любовта за вас? EmptyRe: Какво е любовта за вас?

more_horiz
Memento написа:
Еми жив сега.. Всичките ми "приятели" (в кавички, тъй като вече не знам кой ми е приятел) са влюбени до уши. Аз.. не съм! И то не защото няма в коя, а просто защото не вярвам в тая глупост..

Veni Vidi Vici


А може би не вярваш, защото не искаш? Не искаш да се откриваш и привързваш към някой, защото се страхуваш да не предаде доверието ти? Един вид - влюбването е лесно, ама дали ще нацелиш свястна...
Рано или късно ще трябва да пробваш, защото да ти казва този и онзи какво е чувството не е реално просто.
Колкото и да не вярваш, друго си е да чакаш някое момиче да се видите за пореден път, да седне на компа или пък да звънне. А като звънне и видиш името на дисплея да ти затрепка сърцето и като ти каже, че те обича ти да се почувстваш по един много приятен начин. Друго си е да видиш как я свалят или обарват и да ти се иска да им откъснеш главите. Уникално е. Както обичам да се изразявам на английски: This is whole new level.

______________________________


 
         
       

descriptionКакво е любовта за вас? EmptyRe: Какво е любовта за вас?

more_horiz
Cohen написа:
Memento написа:
Еми жив сега.. Всичките ми "приятели" (в кавички, тъй като вече не знам кой ми е приятел) са влюбени до уши. Аз.. не съм! И то не защото няма в коя, а просто защото не вярвам в тая глупост..

Veni Vidi Vici


А може би не вярваш, защото не искаш? Не искаш да се откриваш и привързваш към някой, защото се страхуваш да не предаде доверието ти? Един вид - влюбването е лесно, ама дали ще нацелиш свястна...
Рано или късно ще трябва да пробваш, защото да ти казва този и онзи какво е чувството не е реално просто.
Колкото и да не вярваш, друго си е да чакаш някое момиче да се видите за пореден път, да седне на компа или пък да звънне. А като звънне и видиш името на дисплея да ти затрепка сърцето и като ти каже, че те обича ти да се почувстваш по един много приятен начин. Друго си е да видиш как я свалят или обарват и да ти се иска да им откъснеш главите. Уникално е. Както обичам да се изразявам на английски: This is whole new level.


Искаш да кажеш, че като си влюбен и ако видиш до момичето, в което си влюбен друго момче искаш да му откъснеш главата?!
Я разкажи повече за мъшките признаци :p2:

______________________________
Какво е любовта за вас? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Какво е любовта за вас? 4965902g

descriptionКакво е любовта за вас? EmptyRe: Какво е любовта за вас?

more_horiz
Cohen написа:
Memento написа:
Еми жив сега.. Всичките ми "приятели" (в кавички, тъй като вече не знам кой ми е приятел) са влюбени до уши. Аз.. не съм! И то не защото няма в коя, а просто защото не вярвам в тая глупост..

Veni Vidi Vici


А може би не вярваш, защото не искаш? Не искаш да се откриваш и привързваш към някой, защото се страхуваш да не предаде доверието ти? Един вид - влюбването е лесно, ама дали ще нацелиш свястна...
Рано или късно ще трябва да пробваш, защото да ти казва този и онзи какво е чувството не е реално просто.
Колкото и да не вярваш, друго си е да чакаш някое момиче да се видите за пореден път, да седне на компа или пък да звънне. А като звънне и видиш името на дисплея да ти затрепка сърцето и като ти каже, че те обича ти да се почувстваш по един много приятен начин. Друго си е да видиш как я свалят или обарват и да ти се иска да им откъснеш главите. Уникално е. Както обичам да се изразявам на английски: This is whole new level.


+1 Тъй си е :goodjob:

______________________________
Какво е любовта за вас? Banner-Ulquiorra-1
Какво е?
Ще разбера ли ако разкъсам гръдта ти?
Ще разбера ли ако разтворя черепа ти?
За вас е толкова лесно да го кажете.
Сякаш--
Разбирам вече.
Значи е това ...
Това, което протегната й ръка изразява е ...
Сърце?

Какво е любовта за вас? Urquiolabanner
Spoiler :

descriptionКакво е любовта за вас? EmptyRe: Какво е любовта за вас?

more_horiz
Лора пак чете през редовете :lmao:

______________________________
Какво е любовта за вас? Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКакво е любовта за вас? EmptyRe: Какво е любовта за вас?

more_horiz
Ло винаги чете през няколко реда Какво е любовта за вас? 2115147716: А, че е прав, прав е. Ама същото може да се каже и за обратния случай. А да видим някоя фльорца да се завърти около твоето момче (примерно), да видим каква ще е реакцията. Чак за късане на глави не съм сигурна, но никак не е изключено. В отделни случаи това може да е най-малкото, което да й се случи Какво е любовта за вас? 2115147716: Но да, всичко, което е казал шефа е вярно и се отнася както за едните, така и за другите. Няма особена разлика между момчета и момичета, разсъждаваме доста сходно, но обикновено не го показваме и абсолютно никога не го признаваме. Всеки е изградил някаква своя защитна бариера, именно защото не иска да бъде наранен :pardon:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКакво е любовта за вас? EmptyRe: Какво е любовта за вас?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply