BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Последният филм, който гледахте?

power_settings_newLogin to reply
+188
Далия Уинчестър
NStaneva
optimeon
misstequila
kremenapaloma424
Tini78
NataliyaAndreeva7
Radoslava75
greeneyes
maksima
mixsi
anitaiv
svetli4ka
barbara.2014
Izabel88
Любов
Сирена
Yoni
Pipilotaeuforia
djordan
didalilova
tiotio1
rraina84
romina76
Phelan
egateva
palexandrova91@gmail.com
BlackWolf
Veniiiiiiiii
pkostova
hrisss
vili_blagoeva
lakrima
kameliq70
debora
silviq.georgieva
Станислава Михалева
fata_morgana
adventureb
eleos
sharmen
limmpski
mpetrowax
vivi86
iv.ivaylova
Zarazno_zlo
chromex
Jill Dragomir
petyastoykovaa
midnight__sun
Tais
ksenon
Invictus
Izida
sineoka1983
TraYkovA
vasilisa td
penka1234
biliana_911
xSunnyxGirlx
Smile23
galileo414
mAlice
desi_98
criminalz
Старшината
elkasimona
darina112
desi_1999
EvaMars
van4ulinka 20@abv.bg
samarinova
alenna
SoulHunter
Streamers_98
repichka
me.loco
naneto
Me4tatelka23
Jus7_me
vile70o0o0_13
louicifer
krasy
limisi
gerganasto
hamsterchee
PoliLove
koki93
geritoo
cenerentola
Ruby_Reed
swisi
mi666i
TinkerBell
nili
mimibal
Alliana
IntoxicateU
Don Corleone
diditooo8
naja0909
NadiaTrissen
Роза Беликова
vils
Chocolate
lioness
Butterfly without wings
Ellie.
memento_mori
crazy_lazy_M33
Versus
naFarela
biscuitm0nster
debidi20
Bimorphia
stanislava
krisi__ivan__
Order.of.Chaos
BlackRose
Lux
lioni
snejana_78
Only mirage
mupupi
l1ng3rie
blablablah
Brutallity
leidy_mimi
nerea
sa6o140
niicheto
E. Mei. Drieykora
lady_z
tanqdimi
Ninkata1007
Ashlie
kaaamzzz
fleurrr
mishle55
Bonnie_Bennett
Strawberry
mi_mi
Ashes
everything_ends
stelichka
mstrovila
Just_Another_Star
kaley
morgana
veritas
Todomodo
tarq
~ЛиЛ~
Marty
Shinbi
ujeni
kamenceto90
октопод
pearl
lera93
krystal
Merry
Далия
beni1979
Елфида Кастро
mim4eto93
-` nigнт_creaтure ..
Renesita
plamsi_sl
MuryG
stasi_1022
Memento
Imm0rtal
Marie
puFF
Didi168
djenny_m
Koen
Sakura2442
Thea
Christina.
~ i.LLusion
Zaharka
Petia
~Еви~
escapingthesun
Black_Cherry
~ Mistery writer ~
192 posters

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyПоследният филм, който гледахте?

more_horiz
First topic message reminder :

Кой е той?

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 14 P_8268

За пореден път и пак не ми омръзна ❤ :love:

А този 13 призрака интересен ли е!? По едно време, миналата година, някой много ми го хвалеше ..

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Ужаси, Ванче. Последният филм, който гледахте? - Page 14 2115147716 Ако ти допадат, трябва да го гледаш. Не е лош. Гладала съм го стотина пъти. На мен специално са ми смешни точно "ужасните" моменти. Иначе историята е хубава, има и някакви легенди или нещо подобно. И аз не знам как да го опиша. Абе, струва си гледането. :pardon:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
А аз снощи гледах "Заветът". Не беше лош. Струва си гледането.

______________________________
Дори да ме усетиш сутринта
до болка своя или много чужда.
На рамото ти още, ако спя -
така ме остави! Не ме събуждай!

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 14 Scaled.php?server=838&filename=fastandfurious5frenchpo

Като цяло беше много добър, определено ми хареса. :slynce:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Последният филм, който гледахте? - Page 14 7389738n


Последният филм, който гледахте? - Page 14 Badge1

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Зверски.Честно да си кажа книгата ми хареса повече.Не беше лош филма, но очаквах повече |-( :unsure: 🇳🇴

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Цар Лъв 1 и 2. Обичам ги тези филмчета. :love:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 14 Sucker%2BPunch%2BTheatrical%2BPoster
Много хубаво филмче. Който харесва екшън.... да го гледа

______________________________
Carry on my wayward son
There'll be peace when you are done

Последният филм, който гледахте? - Page 14 62a Последният филм, който гледахте? - Page 14 64D Последният филм, който гледахте? - Page 14 63w
Lay your weary head to rest
Don't you cry no more

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 14 254210_218387661515840_153942354627038_733820_1742070_n

Първо не знам от къде изобщо ми се нави на мерака да го гледам тоя филм, макар че останах потресена още от рекламата, но ето гледах го и НЕ не съжалявам.
Вярно, останах с отворена уста, ядосана и бясна, че може да съществуват такива хора и то ги виждаме почти постоянно, тези т.н. продажни "преластителки" ,, но Да. Има ги!
Филма е 16+ и се разказва за едно момиче, което се завръща с къщата, където е живяла като малка. Там майка й е била прислужница и любовница на собственика. Когато обаче съпругата му разбира, той я гони.
С цел отмъщение това момиче съсипва целия живот на семейството ..до смърт. Ужасно е!! Просто нямам думи Последният филм, който гледахте? - Page 14 909357165 ..

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Супер 8 Последният филм, който гледахте? - Page 14 909357165

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 14 262363_246545482026239_216572288356892_1235583_1661010_n
Необичаен филм, който ти показва, че истинското приятелство и любов биха оцелели след всеки трус..

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Аз последно гледах Killers
Последният филм, който гледахте? - Page 14 Poster-killers3
Филма е невероятен...

______________________________
Всяка секунда можеш да се преродиш.
Всяка секунда може да носи ново начало.
Въпрос на избор - твоят избор! :kovcheg:

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Last king of Scotland
без думи.

______________________________


little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.

Последният филм, който гледахте? - Page 14 Tumblr_ll26hsrFv71qz7lxdo1_500

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 14 Sucker-punch

Не беше това, което очаквах, но все пак не останах разочарована. Беше някак различно и те кара да се потопиш в един нов свят, където няма правила. Няма, защото ти ги създаваш .. беше интересно Последният филм, който гледахте? - Page 14 909357165)

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Total eclipse - ужасяващо добър, макар че малко хора ще го оценят. И още един пример, че Лео ди Каприо е страхотен актьор.

______________________________


little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.

Последният филм, който гледахте? - Page 14 Tumblr_ll26hsrFv71qz7lxdo1_500

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Vampire Suck страхотен филм е, който го гледа ще се попикае да се хили.. :laugh:


______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Последният филм, който гледахте? - Page 14 4205875R

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 14 Co7sdyn5m0tqt0n

Учудващо добър Последният филм, който гледахте? - Page 14 909357165 браво, за което

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Вода за слонове. Много скептично подходих към него, бяха ми казали преди това, че е ужасно скучен и лигав, но всъщност беше мил, сладък и смислен. :happy1:

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Игра на тронове. Много ми хареса

______________________________
Дори да ме усетиш сутринта
до болка своя или много чужда.
На рамото ти още, ако спя -
така ме остави! Не ме събуждай!

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 14 Images?q=tbn:ANd9GcS9TBcCMGOMi082KVSY5RsepBBCof9SzPbZdWon6-X_heXxUwae&t=1

:lmao: :lmao: Ще си остане класика завинаги!! С нетърпение чакам да пуснат втора част онлайн. Последният филм, който гледахте? - Page 14 3569552857

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
ЕЛФ :d а сега някакъв сериал деветте живота на клоуи кинг .. яко

______________________________
Последният филм, който гледахте? - Page 14 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 14 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply