BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Последният филм, който гледахте?

power_settings_newLogin to reply
+188
Далия Уинчестър
NStaneva
optimeon
misstequila
kremenapaloma424
Tini78
NataliyaAndreeva7
Radoslava75
greeneyes
maksima
mixsi
anitaiv
svetli4ka
barbara.2014
Izabel88
Любов
Сирена
Yoni
Pipilotaeuforia
djordan
didalilova
tiotio1
rraina84
romina76
Phelan
egateva
palexandrova91@gmail.com
BlackWolf
Veniiiiiiiii
pkostova
hrisss
vili_blagoeva
lakrima
kameliq70
debora
silviq.georgieva
Станислава Михалева
fata_morgana
adventureb
eleos
sharmen
limmpski
mpetrowax
vivi86
iv.ivaylova
Zarazno_zlo
chromex
Jill Dragomir
petyastoykovaa
midnight__sun
Tais
ksenon
Invictus
Izida
sineoka1983
TraYkovA
vasilisa td
penka1234
biliana_911
xSunnyxGirlx
Smile23
galileo414
mAlice
desi_98
criminalz
Старшината
elkasimona
darina112
desi_1999
EvaMars
van4ulinka 20@abv.bg
samarinova
alenna
SoulHunter
Streamers_98
repichka
me.loco
naneto
Me4tatelka23
Jus7_me
vile70o0o0_13
louicifer
krasy
limisi
gerganasto
hamsterchee
PoliLove
koki93
geritoo
cenerentola
Ruby_Reed
swisi
mi666i
TinkerBell
nili
mimibal
Alliana
IntoxicateU
Don Corleone
diditooo8
naja0909
NadiaTrissen
Роза Беликова
vils
Chocolate
lioness
Butterfly without wings
Ellie.
memento_mori
crazy_lazy_M33
Versus
naFarela
biscuitm0nster
debidi20
Bimorphia
stanislava
krisi__ivan__
Order.of.Chaos
BlackRose
Lux
lioni
snejana_78
Only mirage
mupupi
l1ng3rie
blablablah
Brutallity
leidy_mimi
nerea
sa6o140
niicheto
E. Mei. Drieykora
lady_z
tanqdimi
Ninkata1007
Ashlie
kaaamzzz
fleurrr
mishle55
Bonnie_Bennett
Strawberry
mi_mi
Ashes
everything_ends
stelichka
mstrovila
Just_Another_Star
kaley
morgana
veritas
Todomodo
tarq
~ЛиЛ~
Marty
Shinbi
ujeni
kamenceto90
октопод
pearl
lera93
krystal
Merry
Далия
beni1979
Елфида Кастро
mim4eto93
-` nigнт_creaтure ..
Renesita
plamsi_sl
MuryG
stasi_1022
Memento
Imm0rtal
Marie
puFF
Didi168
djenny_m
Koen
Sakura2442
Thea
Christina.
~ i.LLusion
Zaharka
Petia
~Еви~
escapingthesun
Black_Cherry
~ Mistery writer ~
192 posters

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyПоследният филм, който гледахте?

more_horiz
First topic message reminder :

Кой е той?

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Merry написа:
Ване, хубав е, Никълъс Кейдж няма лош филм, но наистина очаквах повече.


Това повярва ли го.. Кейдж няма лош филм?! Глупости! Чирака на магьосника? Игра тоолкова зле там, че дори аз заспах на него - дето съм фен на жанра...

Последния филм, който гледах беше..

Stargate: The ark of truth - Няма смисъл да го гледа човек преди да е гледал всички серии на Stargate: SG1, или поне десети сезон.

______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Marty написа:
Последният филм, който гледахте? - Page 12 Tangled_85


Много добър! Чак ме разчувства. А Маскимус беше невероятен! :love:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 12 Blackcatwhitecat

Голям смях :lmao: голяма простотия :lmao: :lmao:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 12 P_79970

Може да е най-добрата комедия на годината, но определено според мен е страшно добра комедия. Доста се посмях, но и доста се разстроих от събитията във филма .. Като цяло ми допадна и ви го препоръчвам :love:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Memento написа:
Merry написа:
Ване, хубав е, Никълъс Кейдж няма лош филм, но наистина очаквах повече.


Това повярва ли го.. Кейдж няма лош филм?! Глупости! Чирака на магьосника? Игра тоолкова зле там, че дори аз заспах на него - дето съм фен на жанра....


Да, повярвах го. Въпрос на мнение и вкус.

"Съдба на куртизанка". Много красива романтична история по действителен случай.
Последният филм, който гледахте? - Page 12 Dangerous-beauty

______________________________
Последният филм, който гледахте? - Page 12 Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 12 41a59e5c4bf3690948cd2dcc01ace47a88fc030f

Страхотно и забавно филмче. Много ми се понрави като сюжет и като актьори .. мхм .. всеки трябва рано или късно да повярва в любовта, нали!?

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 12 33974
Беше много готин този филм, наистина бяха успели да го направят голяма мистерия, до последно се чудех кой наистина е вълка... Доста добре беше направен и от към ефекти и от към всичко останало :slynce:

______________________________
Последният филм, който гледахте? - Page 12 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Последният филм, който гледахте? - Page 12 4965902g

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 12 The-Roommate

Последната промяна е направена от Zaharka на Сря 20 Апр - 1:21; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
"The roommate". Як е, заслужава си.
Последният филм, който гледахте? - Page 12 The%2BRoommate%2BPoster2%2Bby%2BForce

______________________________
Последният филм, който гледахте? - Page 12 Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 12 From%2BPrada%2Bto%2BNada

Мисля, че ще се превърне в един от любимите ми филми ♥️ .. Който не го е изгледал, е, да почва!! Забавен, лек и приятен .. с нотка на хумор, романтика и голяма доза реалност Последният филм, който гледахте? - Page 12 909357165) всеки прави грешки в живота си, важното е .. дали ще успее да ги поправи на време!!

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последно гледах един филм за едни момичета от училище-7ми 8ми клас, казва се "Бандата"

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 12 17183899144db10a2cc4f95
Голяма комедия е тоз филм. Не ви го препоръчвам, тъй като ще си умрете от скука.
Макар че се чудя дали нарочно са го направили такъв смешен, 'щот си е голема простотия, а не ми се вярва да са толкова глупави хорта, които са го направили.

______________________________
Това, което изглежда като демон и се нарича демон.
Това в което виждаме демон, съществува само в човека и умира с него.

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
~Еви~ написа:
Последният филм, който гледахте? - Page 12 17183899144db10a2cc4f95
Голяма комедия е тоз филм. Не ви го препоръчвам, тъй като ще си умрете от скука.
Макар че се чудя дали нарочно са го направили такъв смешен, 'щот си е голема простотия, а не ми се вярва да са толкова глупави хорта, които са го направили.


На същото мнение. Добре, че го гледах с брат си, че доста се посмяхме. Особено на тези влечуги .. толкова смешни, че нямам думи..

Последният филм, който гледахте? - Page 12 The-chaperone-movie-poster

Забавен е, но до там. Не ме грабна, става за пакет пуканки и убиване на времето. :pardon:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz

Download Fast.Five.2011.TS.XviD-NOVA.torrent
Код f4ed67f9d6efd9e750149a2ac8560d3bcb375cdd
Описание


## Режисьор : Джъстин Лин

## В ролите : Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън - Скалата, Александа Валентино, Лудакрис, Тайрийз Гибсън, Хоаким де Алмейда, Джордана Брустър, Мат Шулц, Тего Калдерон, Сънг Канг, Елза Патаки, Гал Гадот, Дон Омар и др.

## IMDB : Линк към IMDB

## Държава : САЩ

## Година : 2011

## Времетраене : 116 минути

## Резюме : В "Бързи и яростни 5: Удар в Рио" бившия полицай Брайън О’Конър (Пол Уокър) си партнира с добре познатия бивш пандизчия Дом Торето (Вин Дизел). Високите залози достигат нови крайности с присъединяването на Дуейн Джонсън-Скалата, както и със завърналите се добре познати Джордана Брустър, Крис "Лудакрис" Бриджис, Тайриз Гибсън, Сунг Канг, Гал Гадо, Мат Шулц, Тего Калдерон и Дон Омар.

След като Брайън и Миа Торето (Брустър) спасяват Дом от затвора, те прекосяват много граници в опита си да се измъкнат от властите. Сега, укриващи се в Рио де Женейро, те трябва да изпълнят последната мръсна поръчка, която им гарантира желаната свобода. В опит да съберат отново елитната група състезатели, те осъзнават, че пътят към свободата минава през корумпиран бизнесмен, който желае смъртта им. А той не е единственият, който ги преследва.

Твърдоглавият федерален агент Люк Хобс (Дуейн Джонсън) никога не пропуска целта. Когато е назначен да залови Дом и Брайън, той и неговият екип подготвят специална операция за тяхното залавяне. Трудностите пред агента се появяват в Бразилия, където той осъзнава, че е много трудно да различиш добрите от лошите. Сега трябва да се довери на инстинкта си и да се бори, преди някой друг да го изхвърли от играта.


descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 12 MV5BMTMyNzg3MDE5MF5BMl5BanBnXkFtZTcwNjM4NTQyNA@@._V1._SY317_CR0,0,214,317_

Последната промяна е направена от Zaharka на Нед 8 Май - 21:21; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Vania написа:
Последният филм, който гледахте? - Page 12 From%2BPrada%2Bto%2BNada

Мисля, че ще се превърне в един от любимите ми филми ♥️ .. Който не го е изгледал, е, да почва!! Забавен, лек и приятен .. с нотка на хумор, романтика и голяма доза реалност Последният филм, който гледахте? - Page 12 909357165) всеки прави грешки в живота си, важното е .. дали ще успее да ги поправи на време!!

Същия .. Хареса ми, но бих го нарекла любим филм, бих го повторила някой път :p2: :p2: И Уродливо ❤ ❤

______________________________
Последният филм, който гледахте? - Page 12 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Последният филм, който гледахте? - Page 12 4965902g

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
I am number four и си беше чиста загуба на време. Да се нагледаш на толкова слаба игра [и то все от руси главици]. -.-

______________________________


little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.

Последният филм, който гледахте? - Page 12 Tumblr_ll26hsrFv71qz7lxdo1_500

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Последният филм, който гледахте? - Page 12 128812882149704718013050154319DtcnDCpmFU1rkv56f9j
Добро филмче. :slynce: А този Дюпри ме разби просто. :lmao: :lmao:

Последната промяна е направена от hristina на Вто 10 Май - 11:18; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Последният филм, който гледахте? - Page 12 7389738n


Последният филм, който гледахте? - Page 12 Badge1

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Звяр
Невероятен филм! Просто нямам думи, толкова е хубав и човек може да си вземе поука от филма. Красотата не е най - важното на този свят. <3

Последната промяна е направена от ~Еви~ на Сря 11 Май - 18:22; мнението е било променяно общо 2 пъти

______________________________
Това, което изглежда като демон и се нарича демон.
Това в което виждаме демон, съществува само в човека и умира с него.

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
Who's afraid of Virginia Woolf? Отварящата сцена е жестока и толкова подлъгваща за следващите два часа. Не че не ми харесаха, но не ги очаквах.

______________________________


little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.

Последният филм, който гледахте? - Page 12 Tumblr_ll26hsrFv71qz7lxdo1_500

descriptionПоследният филм, който гледахте? - Page 12 EmptyRe: Последният филм, който гледахте?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply