BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   Empty21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе

more_horiz
21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе


Разбира се, че нещата, които правиш с него, го подлудяват (все пак си читателка на Cosmo). Но и думите ти също имат значение. Следните фрази са музика за мъжките уши


21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   File5441


1. „Два карата диамант на масивна платинена халка? Че на кой му е дотрябвало такова чудо?!“

2. „Искам те! Сега!“

3. „Леле, това беше наистина зашеметяващ оргазъм“.

4. „Чувствам се сигурна в обятията ти. Само малко се притеснявам да не ме смачкаш с внушителните си бицепси“.

5. „Обожавам начина, по който миришеш, когато се потиш“.

6. „Джордж Клуни, Матю Маконъхи и Брад Пит... ами готина са. Ама, честно казано, хич не са мой тип“.

7. „Имам нужда само от един чифт обувки“.

8. „Можеш да оставиш капака на тоалетната чиния, както си искаш“.

9. „Боже, колко е голям!“

10. „Предпочитам да отида на шопинг сама. Няма да се бавя, и без това е доста скучно – навсякъде продават само някакви дрехи и козметика“.

11. „Не смятам, че целувките с други момичета се броят за изневяра. Това важи и за двама ни“.

12. „О, миличко колко е забавно като пръцкаш така“.

13. „Дрън-дрън-дрън, стига сме си говорили, не може ли да правим секс?“

14. „Разбира се, че имаш пълната ми подкрепа, щом трябва да напуснеш работа, за да се отдадеш на целта си да станеш най-добрият непрофесионален футболист в Младост 4“.

15. „Иха-а-а, има ли нещо, което не можеш да поправиш?“

16. „Има само едно нещо, което може да направи сексът ни още по-горещ – тройка с инструктора ми по йога. Тя се казва Мария“.

17. „В апартамента ми няма място за този 71-инчов плазмен телевизор. Може ли да го държа у вас?“

18. „Още една пържолка, скъпи?“

19. „Мъж, който се е изтупал с нещо повече от дънки и тениска, е натегач“.

20. „Свети Валентин е долна машинация, измислена от цветарите и производителите на ненужни плюшени сърца, които искат да спечелят от несигурността на жените, вечно тормозещи мъжете да им доказват любовта си“.

21. „Искам вместо сватбения марш, по пътя към олтара да ни пуснат саундтрака на Роки“.

Какво да НЕ казваш:

„Почти толкова добър си, колкото бившия ми“.

„Приличаш на татко“.

„Малко ми се гади”.

______________________________
21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   Creeping%252520up%252520on%252520caturday

description21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   EmptyRe: 21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе

more_horiz
Хахахахахаха това сигурно бих го казала на някой мъж под формата на ирония, ама ирония ще да е! Пълна :lmao:

______________________________
21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   4965902g

description21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   EmptyRe: 21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе

more_horiz
На половината реакцията ми беше: "Да бе, и аз това си помислих" :lmao:

Например:


8. „Можеш да оставиш капака на тоалетната чиния, както си искаш“.
11. „Не смятам, че целувките с други момичета се броят за изневяра. Това важи и за двама ни“.
12. „О, миличко колко е забавно като пръцкаш така“.
14. „Разбира се, че имаш пълната ми подкрепа, щом трябва да напуснеш работа, за да се отдадеш на целта си да станеш най-добрият непрофесионален футболист в Младост 4“.

Имаше и неща, на които съм напълно съгласна, като:

10. „Предпочитам да отида на шопинг сама. Няма да се бавя, и без това е доста скучно – навсякъде продават само някакви дрехи и козметика“.



______________________________
21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   Creeping%252520up%252520on%252520caturday

description21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   EmptyRe: 21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе

more_horiz
Renesita написа:


1. „Два карата диамант на масивна платинена халка? Че на кой му е дотрябвало такова чудо?!“

2. „Искам те! Сега!“

3. „Леле, това беше наистина зашеметяващ оргазъм“.

11. „Не смятам, че целувките с други момичета се броят за изневяра. Това важи и за двама ни“.

13. „Дрън-дрън-дрън, стига сме си говорили, не може ли да правим секс?“

14. „Разбира се, че имаш пълната ми подкрепа, щом трябва да напуснеш работа, за да се отдадеш на целта си да станеш най-добрият непрофесионален футболист в Младост 4“.

17. „В апартамента ми няма място за този 71-инчов плазмен телевизор. Може ли да го държа у вас?“

19. „Мъж, който се е изтупал с нещо повече от дънки и тениска, е натегач“.

21. „Искам вместо сватбения марш, по пътя към олтара да ни пуснат саундтрака на Роки“.


За тези неща даже и аз бих мечтала :lmao: :lmao:

______________________________
21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   182761... Don't remember where I was
I realized life was a game
The more seriously I took things
The harder the rules became...
21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   182761

"Aлкохолът може да е най-големият враг на човека, но Библията проповядва: Обичайте враговете си" - Франк Синатра.

description21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   EmptyRe: 21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе

more_horiz
Някой неща бих ги казала, но други ... определено :lmao: :lmao: няма шанс !!

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

description21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   EmptyRe: 21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе

more_horiz
Иххх, и аз така ! Има неща, за които много бих дала и направила на мен да ми ги кажат 21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   2115147716
Ама едно ми е чудно, съгласна съм за варианта с инструкторката, ама каква ли ще е реакцията ако се предложи секси треньора по плуване като вариант след нея 21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   2115147716

______________________________
"Животът е прекалено важен, за да се взема на сериозно."
- Оскар Уайлд (1854 - 1900 г.)

description21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   EmptyRe: 21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе

more_horiz
хахахах Мдааааам подкрепям, макар че има неща, които съм чувал 21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   2115147716 Особено „Още една пържолка, скъпи?“ редовно 21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   2115147716

П.П. здравейте на всички ;)

______________________________
Мечтател е онзи, който намира пътя си само на лунна светлина.
А наказанието му е, че съзира зората преди останалите хора

description21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   EmptyRe: 21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе

more_horiz
От мамчето ли ? Или искаш ще ни споделиш къде ги намираш тези милички женички ! 21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   909357165

______________________________
"Животът е прекалено важен, за да се взема на сериозно."
- Оскар Уайлд (1854 - 1900 г.)

description21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   EmptyRe: 21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе

more_horiz
За щастие на мен и на всички мъже по Света, все още се намират такива! 21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   909357165

______________________________
Мечтател е онзи, който намира пътя си само на лунна светлина.
А наказанието му е, че съзира зората преди останалите хора

description21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   EmptyRe: 21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе

more_horiz
:lmao: Хахаха...не.Някои направо цепят мрака.

______________________________
21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   Tumblr_m39faxIMeq1rncu43o1_500

description21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе   EmptyRe: 21 реплики, които всеки мъж мечтае да чуе

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply