BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionСпящият човек издава проблемите си!  EmptyСпящият човек издава проблемите си!

more_horiz
Спящият човек издава проблемите си! Вижте позата му!

Спящият човек издава проблемите си!  Sleep(1)

Човекът, следвайки своите поведенчески мотиви, спи в поза, изразяваща неговата личност.
Има пет основни пози на сън.


1. Зародиш
Човек лежи на една страна със свити крака, коленете са почти допрени в брадичката. Позата означава стремеж за отделяне от външния свят, страх от бъдещето, неувереност в силите, страх от самостоятелна реализация. Тези хора най-често се поддават на стрес.

2. Полузародиш
Това е най-разпространената поза – на една страна с леко свити крака.
Тя означава уравновесеност, сигурност, умение за лесно приспособяване към всякакви обстоятелства.

3. Глава закрита с ръце
Спящият като че ли се предпазва от нещо. Позата означава мнителност, стрес, недоверие към хората, стремеж към постоянство.

4. Кралска поза
По гръб с разтворени ръце и крака. Това е признак за превъзходство над другите, откритост, умение за комуникативност. Още от самото си детство хората, спящи в тази поза, са най-често център на вниманието.

5. Спейки по корем
Положението на ръцете няма значение. Тази поза означава пълен самоконтрол, умение за планиране на живота, обстоятелственост, дори перфекционизъм.

Какво показва начинът, по който спят двойките

1. Мъжът лежи по корем, обърнал гръб на партньорката си и заел цялото пространство в леглото, а жената се е свила на кълбо и се старае да остане незабележима. Това означава, че партньорите не са убедени в своите чувства и не се чувстват уютно един с друг. Тази поза е характерна за двойките, които сравнително от скоро спят заедно. Ако вече е изминало доста време след първата съвместна нощ, позата е показател за сериозни проблеми в отношенията.
2. Жената лежи по гръб, а мъжът на една страна, държи я за ръка и може лесно де я обърне с лице към себе си. Двойките, които спят по този начин, не просто се обичат, те продължават да се искат. И сутрин, и вечер.
3. Мъжът е прегърнал възглавницата, а жената е свила крака и е поставила ръце върху главата. Това говори не само за психологическо, но и за физическо несъответствие. Партньорите се чувстват самотни. Ако спите така само след кавга, няма нищо необичайно. Като правило на сутринта най-често ще се събудите прегърнати по силата на навика. Но ако спите така постоянно, това свидетелства за липса на душевно единство.
4. И мъжът, и жената спят, отдалечени един от друг и единият постоянно се стреми да бъде в своята половина от леглото. Еротичният интерес е изчезнал. Опитът да се намали разстоянието или прегръщане на спящия ще предизвика само отрицателна реакция.
5. Жената лежи с гръб към мъжа, нейната ръка е в ръката на партньора, който е я прегърнал. Еднаквото положение на телата говори за близост на всички нива. Този пълен контакт свидетелства за това, че партньорите се чувстват уютно един с друг. Дори да не се гледат в очите, те са сигурни в своята любов.
6. И мъжът, и жената спят, притискайки възглавницата към гърдите си. Явен признак за неудовлетвореност и стремеж към търсене на друг партньор.
7. И мъжът, и жената спят с протегната ръка. Стремеж за откъсване от “семейния плен”, наличие на рутина.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionСпящият човек издава проблемите си!  EmptyRe: Спящият човек издава проблемите си!

more_horiz
Най-често спа по корем, страшно ми е удобно и се чувстват себе си :pardon: Но понякога спа и като полузародиш :lmao:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionСпящият човек издава проблемите си!  EmptyRe: Спящият човек издава проблемите си!

more_horiz
Поолузародиш и Кралска :haha: Оле..

______________________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind :happy1:


Спящият човек издава проблемите си!  Bg_top_logo10

descriptionСпящият човек издава проблемите си!  EmptyRe: Спящият човек издава проблемите си!

more_horiz
Vania написа:
Най-често спа по корем, страшно ми е удобно и се чувстват себе си :pardon: Но понякога спа и като полузародиш :lmao:


И аз така. Спящият човек издава проблемите си!  2115147716:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Спящият човек издава проблемите си!  7389738n


Спящият човек издава проблемите си!  Badge1

descriptionСпящият човек издава проблемите си!  EmptyRe: Спящият човек издава проблемите си!

more_horiz
Ами аз спя по гръб, по корем и повечето случай свита на кълбо Спящият човек издава проблемите си!  2115147716:

______________________________
Спящият човек издава проблемите си!  4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Спящият човек издава проблемите си!  4965902g

descriptionСпящият човек издава проблемите си!  EmptyRe: Спящият човек издава проблемите си!

more_horiz
Vania написа:
Най-често спа по корем, страшно ми е удобно и се чувстват себе си :pardon: Но понякога спа и като полузародиш :lmao:

:goodjob:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСпящият човек издава проблемите си!  EmptyRe: Спящият човек издава проблемите си!

more_horiz
Глава закрита с ръце
Поолузародиш
По гръб, по корем - абе както ми падне :lmao:

Даже съм спала и в кучешка поза, когато ме боли коремчето :pardon:

______________________________
Спящият човек издава проблемите си!  Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionСпящият човек издава проблемите си!  EmptyRe: Спящият човек издава проблемите си!

more_horiz
По корем, иначе не мога да заспя.

А иначе за двойките :
5. Жената лежи с гръб към мъжа, нейната ръка е в ръката на партньора, който е я прегърнал. Еднаквото положение на телата говори за близост на всички нива. Този пълен контакт свидетелства за това, че партньорите се чувстват уютно един с друг. Дори да не се гледат в очите, те са сигурни в своята любов.

______________________________
I tried so hard
And got so far
But in the end
It doesn't even matter
I had to fall
To lose it all
But in the end
It doesn't even matter

descriptionСпящият човек издава проблемите си!  EmptyRe: Спящият човек издава проблемите си!

more_horiz
Аз спя както ми падне,но най-ми е удобно по-корем Спящият човек издава проблемите си!  2115147716

______________________________
Спящият човек издава проблемите си!  Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionСпящият човек издава проблемите си!  EmptyRe: Спящият човек издава проблемите си!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply