BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Песните, от които получавате душевна възбуда

power_settings_newLogin to reply
+14
Jill Dragomir
limpski
Dolore Senzafine
lina_
Memento
puFF
октопод
Gifted69
Marie
~ i.LLusion
~ Mistery writer ~
Imm0rtal
Zaharka
escapingthesun
18 posters

descriptionПесните, от които получавате душевна възбуда - Page 2 EmptyПесните, от които получавате душевна възбуда

more_horiz
First topic message reminder :

Мисля, че е ясно. Тук можете да пускате клиповете на песните, които най-силно влияят на душевното ви състояние.


______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Песните, от които получавате душевна възбуда - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Песните, от които получавате душевна възбуда - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionПесните, от които получавате душевна възбуда - Page 2 EmptyRe: Песните, от които получавате душевна възбуда

more_horiz

descriptionПесните, от които получавате душевна възбуда - Page 2 EmptyRe: Песните, от които получавате душевна възбуда

more_horiz
Така като гледам какво са постнали другите малко ми е трудно да постна корейски песни, но все пак ето една :д


Също така (това не са песни точно) обожавам музиката на Joe Hisaishi особено музиката която е създал за филмите Howl's moving castle, Princess Mononoke и Spirited away
Толкова невероятни и магични... Рисуват картини в ума ми без думи




______________________________
Песните, от които получавате душевна възбуда - Page 2 Tumblr_inline_nrb83gA1F11qgrjnr_500

descriptionПесните, от които получавате душевна възбуда - Page 2 EmptyRe: Песните, от които получавате душевна възбуда

more_horiz
the neighbourhood - lurk Песните, от които получавате душевна възбуда - Page 2 909357165

descriptionПесните, от които получавате душевна възбуда - Page 2 EmptyRe: Песните, от които получавате душевна възбуда

more_horiz
One Republic-Counting stars Песните, от които получавате душевна възбуда - Page 2 1997570614

descriptionПесните, от които получавате душевна възбуда - Page 2 EmptyRe: Песните, от които получавате душевна възбуда

more_horiz
David Bisbal - Esta Ausencia - Това успява да ме разплаче почти винаги. Много силно ми въздейства този глас.  Песните, от които получавате душевна възбуда - Page 2 3382520118

Desnudate Mujer - И нещо много горещо от същият този глас.  :lovely:  :lovely:  :lovely:

П.С. Абе май почти всичките му песни са успявали по някакъв начин да ми въздействат силно.

______________________________
Песните, от които получавате душевна възбуда - Page 2 Tumblr_m1lqhiEJzh1r2x5hgo1_r2_500

descriptionПесните, от които получавате душевна възбуда - Page 2 EmptyRe: Песните, от които получавате душевна възбуда

more_horiz
like i'm gonna lose you - meghan trainor

descriptionПесните, от които получавате душевна възбуда - Page 2 EmptyRe: Песните, от които получавате душевна възбуда

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply