BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionКакво мислите за учителите си?  EmptyКакво мислите за учителите си?

more_horiz
Какво мислите за учителите си?

Споделете вашите впечатления, случки .. каквото решите Какво мислите за учителите си?  909357165

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКакво мислите за учителите си?  EmptyRe: Какво мислите за учителите си?

more_horiz
Всеки учител е.. като малко дете, трябва да намериш правилния подход и начин на действие, иначе ти се качва на главата, а сгрешиш ли ти намаляват оценките, поне при мен се случва така. Всеки от тях си има любимци, няма човек, който да ме убеди в противното, често оценяването, да не кажа винаги, защото би било тъжно, се основава на това. Отнасям се към всички с уважение, а в замяна очаквам същото, но има прекалено дребнави хора, а света далеч не е съвършен...

______________________________

... Очите му все още бяха прекрасни, все още бяха човешки,
но в тях сега имаше знание, нарастваща тъмнина. Секс, поради
липса на по-точна дума, но този израз в мъжките очи е прекалено
първобитен, за да го има в речника... Това е тъмнината, която
всички ние пазим вътре в нас, надничаща навън. Тази част от нас,
която сме хванали в капана на своите сънища и отричаме на светло..
_______________
Какво мислите за учителите си?  30xg8t1

descriptionКакво мислите за учителите си?  EmptyRe: Какво мислите за учителите си?

more_horiz
Аз харесвам повечето от учителите си, но ме дразни това,че постоянно ни се натяква, че не учим същите неща като тези преди нас, защото нали смениха програмата. Постоянно се показват стари учебници и колко трудни неща били учили другите, а за нас как било лесно, а пък ние пак не сме можели... Просто очакванията им са всички да се справят добре във всичко, да учат по всичко и да знаят неща, които дори не са чували... :(

______________________________



    И нищо, че на ум все още го обичам,
    мога да отричам, трябва да отричам.


descriptionКакво мислите за учителите си?  EmptyRe: Какво мислите за учителите си?

more_horiz
Боклуци. <3

______________________________


Какво мислите за учителите си?  Gosho
Какво мислите за учителите си?  4347715R

descriptionКакво мислите за учителите си?  EmptyRe: Какво мислите за учителите си?

more_horiz
В нашето даскало няма нито една свястна даскалка (нямаме даскали). Всички са стари ,и говорът съвсем различни неща от учебниците. Повечето имат любимци и на другите изобщо не обръщат никакво внимание.По мат пита има ли нещо неясно и ако някой каже че има тя казва значи не си ме слушала и сама си си виновна. Класната само говори за пари ,как сме чупили всичко и тя трябвала да го плаща. По бел пък използва някакви нейни измислени думи и нищо не разбираме. Пък и ни кара да пишем много. 4 страници за един час по литература. |-(

______________________________
Алоооооо днес събират боклука....!!! Скрий се...!!!

descriptionКакво мислите за учителите си?  EmptyRe: Какво мислите за учителите си?

more_horiz
-` nigнт_creaтure .. написа:
Боклуци. <3


Много точно го каза! Заяждат се на поразия, не ни считат изобщо за хора и знаят само да се оплакват от дисциплина, слаб успех и ... . Ами вземете та направете нещо! ❌

______________________________
❤ ❤ ❤ Chris Brown ❤ ❤ ❤
You made me who I am, from the words you said.


Човек трябва да носи хаус в душата си, за да може да се роди танцуваща звезда..! - Фридрих Ницше

descriptionКакво мислите за учителите си?  EmptyRe: Какво мислите за учителите си?

more_horiz
Какво да мисля за тези хора, като те сами нямат мнение за себе си... В моето училище има само няколко госпожи, при които има някаква дисциплина и знаят как да я поддържат, но другите са скръб :pardon:
А да не говоря за тези, които ми разправят "Изглеждаш ми за 5, ще ти пиша 5".. Изобщо не си прави труда да види кой какво знае. И изключително много ме дразнят, че пишат по високи оценки на тези, които не идват. Не са виждали еди кой си от моя клас 3 месеца, идва в края на срока и хайде една единица по висока срочна оценка от моята.
Няма да се оправи скоро това образование, с такива учители, които ти пишат оценка на външен вид и това как им се струва, че гледаш, а не на реални знания. И се чуди с какво да се заяде.

______________________________
Какво мислите за учителите си?  4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Какво мислите за учителите си?  4965902g

descriptionКакво мислите за учителите си?  EmptyRe: Какво мислите за учителите си?

more_horiz
Уважавам учителите които успяват да привлеката вниманието към себе си, да запазят тишината в клас и да накарат на всички да им стане интересно. Има такива учители, но жалкото е че се срещат рядко.
Миналата година имах учителка по история която така беше "дресирала" класа ми, че дори и най-големите бъбривци не посмяваха да си отворят устите в нейния час, освен че ги беше страх да не им се скара или да ги изгони, на всички ни беше интересно и мълчахме по свое желание понеже искахме да чуем урока!
Но има и друг вид учители, които не могат да поддържат реда в час, не те грабват с нищо докато преподават, а и на всичкото отгоре се заяждат за това колко сме били учели по предмета и тем подобни.
Така че всичко си зависи от преподавателя. Не са всичките еднакви и "боклуци" някои са доста свестни, но някои просто те отказват дори да влезеш в часа им само и само да не трябва да ги гледаш и симулираш, че ги слушаш цели 40 минути ...!

______________________________
Какво мислите за учителите си?  3177235a

descriptionКакво мислите за учителите си?  EmptyRe: Какво мислите за учителите си?

more_horiz
Ами учителите в новото ми училище са много тъпи и въобще не ми харесват.

descriptionКакво мислите за учителите си?  EmptyRe: Какво мислите за учителите си?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply