BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Ставате ли по желание в час?

power_settings_newLogin to reply
+16
Sonne
-` nigнт_creaтure ..
devil degu
Renesita
Christina.
Candyto
plamsi_sl
Petia
~ Mistery writer ~
djenny_m
Lindor <33
Strawberry
Bloody_Rose
Imm0rtal
Didi168
~ i.LLusion
20 posters

pollСтавате ли по желание в час?

1. Да
15
63%
2. Не
2
8%
3. Само в краен случай
7
29%
Общо гласове:
24

descriptionСтавате ли по желание в час? - Page 2 EmptyСтавате ли по желание в час?

more_horiz
First topic message reminder :

Ставате ли по желание в час?

Какво мислите за този метод?
Според мен е много полезен, станеш и след това доста дълъг период от време си свободен да правиш каквото си искаш. Стига да не пречиш на учителите, те няма да те дигнат пак ... :lol:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionСтавате ли по желание в час? - Page 2 EmptyRe: Ставате ли по желание в час?

more_horiz
escapingthesun написа:
Само когато знаех нещо по дадения предмет ( от обща култура почти винаги) и за да измъкна някой съученик, който не знае.


Напоследък и на мен така ми се случва, често. Днес по география го направих и голяма импровизация беше, но имам 6 :slynce: :slynce: ..
Все пак ме е яд само дето я спасих тая, а после ми се отваря, но това е друг въпрос!!

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionСтавате ли по желание в час? - Page 2 EmptyRe: Ставате ли по желание в час?

more_horiz
И аз ставам по желание от време на време...трябва да съм учила преди това,за да съм сигурна,че няма да се издъня Ставате ли по желание в час? - Page 2 2115147716 Случва се да ме изпитат на мястото на някой,който не е подготвен,но това е само по някои предмети..ако ме вдигнат за физика e пълен ужас Ставате ли по желание в час? - Page 2 2115147716 Ставате ли по желание в час? - Page 2 2115147716 Най - "любимо" ми е да си учил адски много за нещо,да вдигнеш ръка и да ти кажат накрая : "Браво много съм доволна от теб този час.Вижда се,че си се подготвила добре вкъщи.Ще ти поставя 5 " .....просто убива всякакво желание за по - натъшни успехи по този предмет.. |-(

______________________________
Ставате ли по желание в час? - Page 2 Sig3r
...intoxicated with desire...
.. ♥️ сладур ♥️ ..

Ставате ли по желание в час? - Page 2 3129933Q

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!

descriptionСтавате ли по желание в час? - Page 2 EmptyRe: Ставате ли по желание в час?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply