BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Татуировки

power_settings_newLogin to reply
+55
shosholina
anton1aa
optimeon
Shiraya
radoslava1983
rraina84
Venka
Qni7a
Skith
gergana666
elizabetta_90
mima_gp
Пебълс
yuliana88
iveto81
Jill Dragomir
gery_vampirelady
biliana_911
Maria Asenova
forsakendidi
immortality
Streamers_98
Popsi
me.loco
Dead_Girl
julie86
detelina97
Thea
viteniq
yanitsa1
crazy_lazy_M33
backtoblack
Lux
mira_all
dydy
ivamilusheva
JoInT{}MaNia4ka
Ashlie
Butterfly without wings
beatriche37
~ЛиЛ~
sladkot0_f
desistela
Renesita
escapingthesun
Last_Man_Standing
vampires_fan
djenny_m
puFF
Koen
plamsi_sl
~ Mistery writer ~
Zaharka
Imm0rtal
~ i.LLusion
59 posters

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyТатуировки

more_horiz
First topic message reminder :

Татуировки ..


Татуировки - Page 3 21255092551334070626

Татуировки - Page 3 14-113dt1

Татуировки - Page 3 Rihanna_instyle_interview_61.0.0.0x0.432x547


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Аз искам нещо като тънки увивни растения започващи от кръста продълйаващи до връта и около него и след това да се спускат по ръцете :pardon:

______________________________
Татуировки - Page 3 Yyyyyyy

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Леле страхотна идея. За това лято ми трябва настроение, така че мисля да си направя златна лилия на лицето с маркерите, предназначени за това, разира се! :slynce:

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Абе я дайте идея, хора. Как да си направя временна татуировка, какви са препоръчителните материали? Нещо друго, освен кана има ли? Какви са тези маркери, за които говориш, yanitsa1? :wasnotme:

______________________________
Татуировки - Page 3 Dragon-Book

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Wayward daughter написа:
Абе я дайте идея, хора. Как да си направя временна татуировка, какви са препоръчителните материали? Нещо друго, освен кана има ли? Какви са тези маркери, за които говориш, yanitsa1? :wasnotme:


Временните се правят с кана, но не е онази, която е за косата. Имало някаква по-специална, индийска, защото обикновената се измива много бързо. Поне такава ми е информацията. Само че не знам кога, къде и как може да се намери.
Бях гледала в една книжарница специални маркери за татуировки ги водят. Така го пише и на кутията. Бяха няколко основни цвята (поне това, което видах). Специални били за драскане по кожата, но не знам колко издържат, защото обикновените перманентни маркери се размазват.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Wayward daughter написа:
Абе я дайте идея, хора. Как да си направя временна татуировка, какви са препоръчителните материали? Нещо друго, освен кана има ли? Какви са тези маркери, за които говориш, yanitsa1? :wasnotme:


Посети няколко добри студия за татуировки. И питай, питай и пак питай. И разглеждай албумите им. Доколкото знам има си специални бои, които са временни. Не, не се измиват. Реално технологията на тези татуировки е същата, като на постоянните, само дето пигментът с времето се абсорбира от кожата. По мои спомени от прочетено няколко месеца издържа. Не знам дали има специални изисквания, дали има противопоказания. Но всичко това може да научиш сама в съответното студио. Така тъкмо ще прецениш дали да им се довериш. И внимавай - има всякакви идиоти, дето работят едва ли не на улицата, при абсолютна липса на хигиена, без задръжки къде и как ще те татуират и кво ли още не. Много хора ги избират едва ли не само на база цена. А ако видиш колко кръв има при едно татуиране...

______________________________
Татуировки - Page 3 4347762w

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
от доста отдавна искам да си направя татуировка на китката и една зад ухото...но все не мога да се навия достатъчно,че да започна да търся студио :pardon: ...а за татуировките с кана-една моя приятелка прави такива,с обикновена кана и траят около 2-3 седмици :wasnotme:

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Обожавам татуировки,имам 7,и мисля да си направя поне още 2.Голям маняк съм.

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Имам една на ръката, а края на юли месец смятам да отида и да си направя на гърба :slynce:

______________________________
`~ Да убиваш в името на мира е все едно да се чукаш в името на въздържанието! ~`

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Сега събирам пари за първият си татус,аз много отдавна искам,но не можех да си намеря добър татуист,чак сега се спрях на един...та това което планирам е един часовник с криле и там къде трябва да са написани часовете,да пише Time is now и стрелките да сочат към него.Това е най-простата ми идея и за това се спрях на нея,но докато събера парите може и да си променя мнението. Татуировки - Page 3 2115147716 Другото което искам е на бицепса(дето го нямам) нарисувани червени рози и на корема над левият яйчник портрет на любимият ми писател-Чарлз Буковски и имам и още няколко иде,но...те ще са много напред в бъдещето.

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Аз мога да се прежаля за диамантената татуировка, ако си остане за мен.

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Сега съм в период ала Реликвите на смъртните и много ми се ще да си направя татуировката за сила (Джейс я има на лявата ръка).
Ала ме спира факта, че е завинаги. Ами ако след години не ми хареса? Ще трябва да се подлагам на лазер, за да ми я изтрият. Ъгрх.

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Аз пък в момента умирам да си "наплескам" отстрани ребрата, но ме спират няколко фактора- първият е, че съм малко пъзла и не съм убедена ще я преживея ли тая болка наведнъж или ще ми се наложи на части да ходя?! А това значи да си удължавам мъчението и някак си не съм очаровано. Второто е, че все още вольо-невольо съм финансово зависима от родителите си и като цяло пък те не са много надъхани дъщеря им да се нашарва за цял живот. Нищо, че е на място, което някой ще ме види само ако му се събличам. На този етап все още се надъхваме/разколебаваме едни други. Дано скоро се похваля, че имам^^

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
белите татуси ми харесват много

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
искам но не ми позволяват

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Винаги съм ги харесвала, но никога не бих се решила да си направя.

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
в най- скоро време съм решила да си правя

______________________________
Somnium est imago mortis- от лат. "Сънят е изображение на смъртта"

"- И докато в този миг не се изплаших, че ще ми забранят да чета, аз не обичах да чета. Както не се обича дишането."


Татуировки - Page 3 4417865i

Татуировки - Page 3 4417878r

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Преди седмица се татуирах върху тазовата кост-една пеперуда в чиито крила пише-NEVERMIND.От много време го мислех това...
Не ме боля,но малко ме беше гъдел,а по едно време и ми се приспа.Според мен,татуировките са нещо много лично,това не е просто картинка която те прави готин,това е част от теб,нещо което си ти и цял живот ще бъдеш.Така,че всички които се боят от болката,трябва да се замислят дали изобщо искат татус,защото когато искаш нещо наистина такава миниатюрна болка въобще не трябва да е фактор.
Имам планове за още три,но ще трябва да посъбера пари и действам!

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
Татуировки - Page 3 Baner-10

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Обмислям доста неща. Може би руни от Реликвите на смъртните, макар и да не харесвам поредицата кой знае колко. Харесвам пеперуди и някои определени цветя и птици. Имам доста идеи, но съм едва на 14 и събирам пари за друго.

______________________________
Татуировки - Page 3 Tumblr_inline_nrb83gA1F11qgrjnr_500

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Имам да. Започва от тила и се спуска по гръбнака надолу. Сентенция на японски е :)
Изобщо не ме болеше когато ми я правиха.

______________________________
Татуировки - Page 3 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
О. да. На гърба- дантела и рози. Заема цялата ми плешка.

descriptionТатуировки - Page 3 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply