BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

power_settings_newLogin to reply
+43
Даря Златанова
natali_al
EGeorgieva
desa53
Armagedon
Doria
corsalinda
stanislava91
Детелина
Radost_09
Av4e
DoTo
t.lisheva
ves
neon_lights
HuCa
alabala
atitedito
ivcheto
TraYkovA
me.loco
incheto05
elzablagoeva
Strawberry
Sin.GirL
mishle55
letander
vesito000
desistela
ANNA85
murity
oganche
iveto02
Last_Man_Standing
Candyto
bisi84
Memento
djenny_m
Renesita
Didi168
Zaharka
~ Mistery writer ~
~ i.LLusion
47 posters

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 EmptyВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
First topic message reminder :

В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

Споделете какво сте планирали да промените? Кои са вашите предпочитания, какво е сегашното положение?


Последната промяна е направена от Vania на Пон Мар 28, 2011 6:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
класика :)

Последната промяна е направена от DoTo на Чет Май 05, 2016 8:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
:)

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
кухня - слънчево жълто
спалня - бледо лилаво
детска - зелена ябълка
трапезария и хол - пясъчен цвят
баня - черно и бяло

______________________________
Аз обичам живота ...
и той обича мен! ;)

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
В момента стаята ми е блееедо розово,но скоро смятам да я боядисам в светло зелено и да изрисувам едната стена :)

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
Идеята ми за спалня е в мн светло сиво и синьо В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 1089017131 , но ми се струва, че ако приятелят ми чуе за тази ми идея ще ми забрани да доближа четката и валяка

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
спалнята беше в тъмни нюанси преди, но стоеше мрачна, сега е в кремаво и е направо слънчева, но това зависи и доколко е естествено осветена стаята
за всички стаи бих използвала бледи цветове, за да не се заплесва човек само по стените

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
У дома стените са боядисани в бледожълто и оранжево.

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
Портокалово ,а на дъщеря ми лилаво--тя обожава тоя цвят

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
У дома стените са боядисани в жълто и лилаво!! Ееее и аз като детенцето на Armagedon обожавам лилаво. Нали знаете, че много старите хора и децата си приличат!!! В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 976781486 В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 909357165 В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 976781486

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
Стените у нас са цветни...на големият ми син стаята е в жълто и оранжаво, на малкия в бледо синьо, нашата спалня е лилава и долният ни етаж от къщата + стълбището и коридорите са бледо жълто.
Искам обаче бели стени...бели...

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
У дома стените са бледо оранжеви и лимоненожълти.

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
Бих ги боядисала в бежово, защото този цвят ме успокоява.

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
По фън шуй, всяка стая ми е в различен цвят, а всекидневната е... еми всяка стена със свой цвят В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 909357165

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
стените в кухнята бледозелени , спалнята в прасковено , е много ми се искаше банята да е в червено и черно ама мъжо надделя.

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
може би в пастелено лилаво
knee pain treatment,съхранение на стволови клетки,плот за вграждане,подарък

Последната промяна е направена от optimeon на Съб Сеп 19, 2020 6:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
Зелено
Любимият ми цвят!!!

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 3 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply