BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Ходите ли по дискотеки и партита?

+16
~ЛиЛ~
Merry
Enigma
eleos
Candyto
Didi168
Christina.
Imm0rtal
~Еви~
Petia
Zaharka
Sakura2442
escapingthesun
Koen
~ Mistery writer ~
~ i.LLusion
20 posters

pollХодите ли по дискотеки и партита?

1. Да, винаги
1
5%
2. Да, когато мога
5
26%
3. Само на дискотека
0
0%
4. Само на купони с приятели
7
37%
5. Само в краен случай
4
21%
6. Не, никога
2
11%
Общо гласове:
19

descriptionХодите ли по дискотеки и партита? - Page 2 EmptyХодите ли по дискотеки и партита?

more_horiz
First topic message reminder :

Ходите ли по дискотеки и партита?

Да, винаги когато мога Ходите ли по дискотеки и партита? - Page 2 3569552857 Ходите ли по дискотеки и партита? - Page 2 3569552857

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionХодите ли по дискотеки и партита? - Page 2 EmptyRe: Ходите ли по дискотеки и партита?

more_horiz
Не знам защо, но тук половината отговори са "в краен случай"?

Аз ли не разбирам израза "краен случай", който за мен означава да си принуден от обстоятелствата, да нямаш друг избор, да се налага от неотложни причини... Някак не ми се връзва с "ходене по дискотеки и купони". Мислех, че говорим за начин да си прекараш свободното време и да се срещнеш с приятели и т.н. "В краен случай" ми е непонятно, във връзка с начин да си прекараш добре.

______________________________
Ходите ли по дискотеки и партита? - Page 2 4347762w

descriptionХодите ли по дискотеки и партита? - Page 2 EmptyRe: Ходите ли по дискотеки и партита?

more_horiz
Вече все по-рядко посещавам дискотеки и то само с мъжъ ми. Мисля че е доста опасно да се изляза в днешно време.А партита ми харесва да посещавам, там хората се събират с някаква обща цел (имам в предвид духовна )или по бизнес.

descriptionХодите ли по дискотеки и партита? - Page 2 EmptyRe: Ходите ли по дискотеки и партита?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите