BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionБожествени и прокълнати EmptyБожествени и прокълнати

more_horiz
Божествени и прокълнати
Божествени и прокълнати N329565

Излиза на: 9.08.2010 г.
Бр. страници: 304
Корици: Меки
Корична цена: 12.00 лв.


Ако трябва да избираш, кое би жертвал –
любовта или себе си…

Кръв изпълва устата ми. Огън прогаря вените ми. Заглушавам напиращия вик. Сребърният нож се изплъзва от ръцете ми. Изборът е само мой.
Аз съм живот или смърт. Аз съм спасение или разрушение. Ангел или демон.
Аз съм благодат.
Забивам ножа.
Това е моята жертва –
аз съм звярът…

Нещо ужасно се случи в нощта, когато Даниъл Калби изчезна. Нощта, когато Грейс Дивайн откри брат си Джуд, немощен и окървавен. Но тя дори не подозираше каква злокобна тайна бе обгърнала мрака…

Три години по-късно Даниъл неочаквано се завръща. Всички в гимназията говорят за загадъчния непознат. Но появата му събужда и болезнения спомен, умело прикриван досега…
Въпреки обещанието да стои настрана от него, Грейс е привлечена от странния блясък в очите му, дълбоки и жадни. Разгневен от близостта им, Джуд се поддава на яростта. И отново се изправя срещу злото, белязало онази прокълната нощ.
Мрачната тайна застрашава живота на всички. За да спаси хората, които обича, Грейс трябва да направи избор. Но кое би жертвала – любовта или себе си…

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Божествени и прокълнати 7389738n


Божествени и прокълнати Badge1

descriptionБожествени и прокълнати EmptyRe: Божествени и прокълнати

more_horiz
Изглежда доста интересно :)

descriptionБожествени и прокълнати EmptyRe: Божествени и прокълнати

more_horiz
Божествени и прокълнати Anigifymu

:love:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Божествени и прокълнати 7389738n


Божествени и прокълнати Badge1

descriptionБожествени и прокълнати EmptyRe: Божествени и прокълнати

more_horiz
Супер 😄

descriptionБожествени и прокълнати EmptyRe: Божествени и прокълнати

more_horiz
MuryG написа:
Изглежда доста интересно Божествени и прокълнати 909357165


Да, наистина изглежда интересно. Май ще се чете :goodjob:

______________________________
Божествени и прокълнати Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionБожествени и прокълнати EmptyRe: Божествени и прокълнати

more_horiz
Поредица ли е ,или само една книга?

______________________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind :happy1:


Божествени и прокълнати Bg_top_logo10

descriptionБожествени и прокълнати EmptyRe: Божествени и прокълнати

more_horiz
Поредица. Поне така мисля. :whistle:

______________________________
Божествени и прокълнати Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionБожествени и прокълнати EmptyRe: Божествени и прокълнати

more_horiz
Така прочетох я преди малко и останах доста въодушевена така да се каже.. Книгата е различна от останалите.. Просто когато идва Даниел в новото училище той вече е бил там, дефакто просто сега се завръща. Той и Грейс се харесват или обичат. Даниел ми харесва като персонаж изключително много. Просто няма втори като него, ако познавах такова момче.. лелеее.. Така това е една от свръх естествените книги, която ем ме размя, натъжи и всъщото време успях да вникна в целия и смисъл и по един начин накараха и моето сърце да трепне. Така, че давайте - няма да съжалявате!!!

______________________________
Божествени и прокълнати 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Божествени и прокълнати 4965902g

descriptionБожествени и прокълнати EmptyRe: Божествени и прокълнати

more_horiz
Божествени и прокълнати Izgube10

Очаквайте на 29.11.2010 г.

Достатъчна ли е любовта, за да спаси прокълнато сърце...

Разрушено семейство. Застрашена любов. Завърнал се враг.
Продължението, което искаш да прочетеш на всяка цена!

Грейс Дивайн жертва душата си, за да излекува Даниъл Калби. Но спасявайки своя любим, тя се заразява с върколашкото проклятие и губи брат си.
В отчаянието си да върне Джуд обратно у дома, Грейс се сприятелява с новото момче в града – красавеца Талбът. Двамата се сближават, ала връзката й с Даниъл започва да се пропуква.
Без да разбира по каква мрачна пътека е поела, Грейс се заслепява от новите си свръхестествени способности и се поддава на вълка в себе си. Ала тя не осъзнава, че стар враг се е завърнал... И подготвя капан, по-опасен от смъртта...

Феновете, настървени за още от поредицата за Грейс и Даниъл, ще горят от желание да захапят „Изгубеният светец”. Нови герои, непознати същества на мрака, повече романтика и много динамика – спиращото дъха продължение на „Божествени и прокълнати” обещава поне няколко безсънни нощи. Първата книга на Бри Диспейн се превърна в безспорен хит отвъд океана, а филмовите права на поредицата вече са откупени.

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Божествени и прокълнати 7389738n


Божествени и прокълнати Badge1

descriptionБожествени и прокълнати EmptyRe: Божествени и прокълнати

more_horiz
Из първа глава на втора книга от поредицата „Божествени и прокълнати” от Бри Диспейн, излиза на 29.11.10.

- Къде ти е телефонът? – попитах Даниъл.
- Оставих го вътре. На леглото – прозя се той. – Защо?
Станах, без да откъсвам поглед от екранчето. Мрачно предчувствие пропълзя по кожата ми. Усетих как косъмчетата по врата ми настръхват, а мускулите ми се напрегнаха, както ставаше всеки път, когато предусещах опасност. Телефонът зазвъня в ръката ми. Едва не го изпуснах.
- Кой ти звъни?
- Ти.
Подхванах го неумело и едва не го изпуснах отново. Отговорих.
- Ало? – изрекох уплашено, когато го притиснах към ухото си.
Последва мълчание.
Погледнах дисплея на телефона, за да се уверя, че не съм пропуснала обаждането или да не би случайно да съм натиснала копчето за прекъсване на разговора. Отново го притиснах до ухото си.
- Ало?
Ново мълчание.
Погледнах Даниъл и свих рамене.
- Сигурно е някакво шантаво объркване. – Канех се да затворя, когато чух нещо по линията. Сякаш някой закри микрофона с ръка.
- Ало? – Потръпнах. Цялата настръхнах. – Кой е?
- Идват за теб – рече приглушен глас. – В опасност си. Всички сте в опасност. Не можеш да ги спреш.
- Кой се обажда? – попитах аз, обзета от паника, докато мускулите ми се напрягаха. – Откъде взехте телефона на Даниъл?
- Не му се доверявай – продължи разтрепераният глас. – Той те подвежда, че можеш да му имаш доверие, но да знаеш, че не можеш.
Даниъл посегна към телефона, но аз го отблъснах.
- Какви ги говориш? – попитах.
- Не можеш да му имаш доверие. – Гласът неочаквана стана по-ясен – сякаш ръката се беше отдръпнала от микрофона и при познатото звучене сърцето ми едва не спря. – Моля те, Грейси, поне този път ме послушай. Всички сте в опасност. Трябва да знаеш, че... – Думите прекъснаха, съпроводени от дрънчене – изглежда телефонът падна и линията прекъсна.
- Джуд! – изкрещях аз.

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Божествени и прокълнати 7389738n


Божествени и прокълнати Badge1

descriptionБожествени и прокълнати EmptyRe: Божествени и прокълнати

more_horiz
Много ми харесаха и двете книжки, не мога да кажа, че са някакъв шедьовър, но определено мисля че са много по-добри от други по-известни книги на пазара в момента, не знам защо не са толкова популярни ... както и да е, краят на втората книга е доста интригуващ нямам търпение за трета за да разбера какво ще стане

descriptionБожествени и прокълнати EmptyRe: Божествени и прокълнати

more_horiz
Лора, ти беше причината да почна да я чета тая книга. Толкова много ми я хвали, че не издържах.
Отначало леко ме дразнеше. Броях на страница колко пъти се повтаря думата "мама" - мама това, мама онова. Както и да е, продължих да я чета. Най-много ми хареса накрая. Наистина е различна от останалите истории. Не очаквах да заразят Грейс. Даниъл си е готин персонаж. Малко ме погнусяваше отначало - както Грейс го описва, че си бърше носа в ръкава и тем подобни. А този Пийт беше толкова... ами, толкова побългарен Божествени и прокълнати 2115147716 Същински навлек.
Като цяло - хареса ми. Почнах я много скептично настроена и направо ми се ревеше, след като атмосферата нямаше нищо общо с "Мъртви в Далас" - почнах да я чета веднага след като завърших Истинска кръв 2.
Ще си взема и втората книжка от библиотеката, ако я има 😉

______________________________
Божествени и прокълнати Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionБожествени и прокълнати EmptyRe: Божествени и прокълнати

more_horiz
а знаете ли кога ще има 3 книга ако има естествено, аз сега си ги купих и доста се заинтригувах от първите глави,а Даниъл е супер готин,за сега ме дразни малко съвършеният Джуд,давидим какво ще стане

______________________________
"Целувката в която няма любов е престъпление,а всяко престъпление носи след себе си нещастие или за сърцето,или за душата"

descriptionБожествени и прокълнати EmptyRe: Божествени и прокълнати

more_horiz
Ще има и трета книга. Тя излиза в Америка на 13ти март 2012. The Savage Grace (The Dark Divine #3) - Дивата/Свирепата Грейс.

descriptionБожествени и прокълнати EmptyRe: Божествени и прокълнати

more_horiz
благодаря ти за информацията,нямам търпение да дойде март,заглавието ти дава доста храна за размисъл

______________________________
"Целувката в която няма любов е престъпление,а всяко престъпление носи след себе си нещастие или за сърцето,или за душата"

descriptionБожествени и прокълнати EmptyRe: Божествени и прокълнати

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply