BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Поредица: Домът на нощта

power_settings_newLogin to reply
+24
Zuzu459
magi961
lusnika
magdalasf
antigona
Uniquemer
tanqdimi
nyx
нел-j
MuryG
~ i.LLusion
beni1979
Zaharka
swetim
plamsi_sl
Enigma
Thea
vampire_love
poli8009
devil degu
~ Mistery writer ~
Christina.
puFF
Renesita
28 posters

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyПоредица: Домът на нощта

more_horiz
First topic message reminder :

Училище за вампири

Книга 1



Поредица: Домът на нощта - Page 3 3253801w


Автор:
П. С. Каст, Кристин Каст
Издател:
СофтПрес
Раздел:
Фантастика, фентъзи. Хорър
Световна проза
Преводна художествена литература
Художествена литература


Година на издаване: 2009
Брой на страници: 280
Корици: меки
Език: български
Тегло: 230 грама
Размери: 20x13
ISBN: 9789546859334


Анотация


Потопете се в мрачния свят на Дома на нощта. Свят като нашия, но с една разлика – вампирите съществуват.

Шестнайсетгодишната Зоуи току-що е Белязана и трябва да постъпи в Дома на нощта – мистичното училище за вампири. Тук тя ще премине през Промяната, която не всички Белязани преживяват. Нечовешко е да започнеш нов начин на живот, без старите си приятели. Зоуи обаче открива, че има специални сили дори за вампир и е избраницата на вампирската богиня Никс. Но с новите сили в нея се пробужда и жаждата за кръв, която тя за нещастие утолява с бившето си човешко гадже.

Зоуи обаче не е единствената със специални сили в училището. Щом открива, че водачката на Дъщерите на мрака (най-елитната група в училище) злоупотребява със своята божествена дарба, Зоуи трябва да потърси дълбоко в себе си смелост да прегърне своята съдба – с малко помощ от новите си вампирски приятели.

Не пропускайте вампирското приключение, което скоро ще превземе киносалоните в цял свят!





Последната промяна е направена от Renesita на Пет 23 Юли - 20:12; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Поредица: Домът на нощта - Page 3 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyRe: Поредица: Домът на нощта

more_horiz
Аз, искам вече Зои и Старк да се съберат най-накрая!!!! :wasnotme:
Старк и Хийт са ми любимци.....
След като вече Хийт го- няма вечее....то нека Старк да се погрижи за Зои....

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyRe: Поредица: Домът на нощта

more_horiz
Teia написа:
Аз искам да й видя вече края, ще я разбозят с тия толкова книги Поредица: Домът на нощта - Page 3 681630 Също и няма да е зле да вземе да се спре Зоуи на един, щото те както станаха хиляда аз изобщо не виждам никаква любовна история в тая книга. Чета я само щото ми е интересно какво ще стане, интересно ми е всичко друго, без така наречените любовни истории... или любовни петдесетоъгълници Поредица: Домът на нощта - Page 3 56716 А и ми се промени мнението за поредицата в отрицателна посока след като разбрах как са критикували Анита Блейк в осма Поредица: Домът на нощта - Page 3 733415




Напълно съм съгласна с теб!Чудя се дали изобщо вече ще се занимавам да я чета!След тия коментари за Анита!Не съм чак толкова любопитна,какво ще стане!

______________________________
Love sucks. Sometimes it feels good.Sometimes it's just another way to bleed.

Поредица: Домът на нощта - Page 3 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

Поредица: Домът на нощта - Page 3 4347753x

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyRe: Поредица: Домът на нощта

more_horiz
beni1979 написа:
Аз, искам вече Зои и Старк да се съберат най-накрая!!!! :wasnotme:
Старк и Хийт са ми любимци.....
След като вече Хийт го- няма вечее....то нека Старк да се погрижи за Зои....

Да, те си заслужават. Ама Зоуи е твърде полигамна, за да се спре на един. Поредица: Домът на нощта - Page 3 2115147716

______________________________
Поредица: Домът на нощта - Page 3 Dragon-Book

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyRe: Поредица: Домът на нощта

more_horiz
Teia написа:
Да, те си заслужават. Ама Зоуи е твърде полигамна, за да се спре на един. Поредица: Домът на нощта - Page 3 2115147716

Че защо да спира :wasnotme: Това си е направо "Дързост и красота" :lmao: :lmao: :lmao:

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyRe: Поредица: Домът на нощта

more_horiz
Сладури!
А някой да знае колко са излезли на англ. и откъде мога да си ги намеря? Имам до седма вкл.

______________________________
道在

Anita Blake Translate Team

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyRe: Поредица: Домът на нощта

more_horiz
а кога ще излезе 8 книга,кефят ме Зоуи и Старк

______________________________
"Целувката в която няма любов е престъпление,а всяко престъпление носи след себе си нещастие или за сърцето,или за душата"

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyRe: Поредица: Домът на нощта

more_horiz
а кога ще излезе 8 книга,кефят ме Зоуи и Старк


Доколкото разбрах за жалост края на лятото..... Поредица: Домът на нощта - Page 3 3382520118

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyRe: Поредица: Домът на нощта

more_horiz
Много инфо събирате тука - страхотно Поредица: Домът на нощта - Page 3 909357165 Много ме улеснявате в търсенето Поредица: Домът на нощта - Page 3 909357165

______________________________
To The Moon and Back!
-----------------------------
Baby...? Will you do it for me?
But.... U know it's gonna hurt, don't u?

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyRe: Поредица: Домът на нощта

more_horiz
Uniquemer написа:
Много инфо събирате тука - страхотно Поредица: Домът на нощта - Page 3 909357165 Много ме улеснявате в търсенето Поредица: Домът на нощта - Page 3 909357165

Това е целта. Поредица: Домът на нощта - Page 3 909357165

______________________________
Поредица: Домът на нощта - Page 3 Dragon-Book

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyRe: Поредица: Домът на нощта

more_horiz
В третата книга Зоуи много ме разочарова.

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyRe: Поредица: Домът на нощта

more_horiz
Поредица: Домът на нощта - Page 3 4898183r

Пробудена
Кн.8 от Поредицата Училище за вампири


Автор: П.С.Каст, Кристин Каст
Издател: СофтПрес
Раздел:
* Фантастика, фентъзи. Хорър
* Световна проза
* Преводна художествена литература
* Художествена литература
Цена: 15.00 лв.


Неферет потъва все по-дълбоко в Мрака и в своята лудост. След като заблуждава Висшия съвет на вампирите, че е невинна жертва на низвергнатия Калона, тя се завръща в училището за вампири в Тулса и замисля най-гнусното и ужасяващо от всички свои деяния.

Зоуи най-сетне успява да си почине и да се наслаждава на спокойствието и природата на остров Скай. Както и на компанията на своя супер готин бранител Старк. Кралица Сгиат им отправя изкусителното предложение да останат и да основат на острова свое собствено училище за вампири. Дали младата висша жрица ще приеме да изостави приятелите си на милостта и кроежите на Неферет и да забрави Тулса?

Стиви Рей и Репхайм ще трябва да излязат най-сетне на светло, но и двамата знаят, че близките им ще се отрекат от тях завинаги.

Осмата книга нажежава още повече напрежението, като за пръв път в поредицата се явява лично богинята Никс, за да въздаде справедливост и възмездие за всички свои деца на нощта.


Последната промяна е направена от Zaharka на Съб 16 Юни - 14:05; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyRe: Поредица: Домът на нощта

more_horiz
Страхотна поредица,малко се позамаяха авторките с толкова момчета,ама поне откъм драматизъм го докарват.Най-добрите книги за мен са 5 тата и 8 мата

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyRe: Поредица: Домът на нощта

more_horiz
И аз смятам , че 5 и 8 са най добрите.

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyRe: Поредица: Домът на нощта

more_horiz
Много хора я критикуват без дори да са я чели, а на мен лично много ми харесва поредицата

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyRe: Поредица: Домът на нощта

more_horiz
Съвсем случайно,някои да има идея за "Destined" дали е излязла,поне на англиски при нас,че аз нещто не мога да я намеря никъде.Предната си я купих от Лондон.Ако някой има достъп до текст мога и да преведа за желаещтите.Моля да пишете,ако имате нещо.Тази ще е интересна,оште едно момче. :Д

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyRe: Поредица: Домът на нощта

more_horiz
Момичета, някой да има информация дали Софтпрес ще продължават с издаването на книгите?
Пробвах се да поровичкам из нета за инфо, ама или съм смотан индианец или наистина няма нищо:(
Срамота ще е да не довършат поредицата...

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyRe: Поредица: Домът на нощта

more_horiz
Вече 2 години няма нова книга а и от издателството мълчат като риби... ❌ 
Срамота 9 книги купени само наботвация и да не я довършат накрая нямам думи! :dry: 

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyRe: Поредица: Домът на нощта

more_horiz
поне да кажат че са спрели превода,омръзна ми да си давам парите за нищо,четеш,четеш и накрая -края си го измисли сам.Затова има толкова фен преводи и форуми на които съм адски благодарна,обичам ви

______________________________
"Целувката в която няма любов е престъпление,а всяко престъпление носи след себе си нещастие или за сърцето,или за душата"

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyRe: Поредица: Домът на нощта

more_horiz
Чела съм поредицата само до 5 книга но много ми харесва!

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyRe: Поредица: Домът на нощта

more_horiz
И на мен поредицата много ми харесва и страшно ме е яд на СофтПрес че не я довършиха. Вярно, че на моменти Зоуи ми иде да я ударя, но пък историята на Стиви Рей си заслужава да се прочете. Ако наистина са се отказали от поредицата поне да го кажат, за да знам дали да я чета на английски Поредица: Домът на нощта - Page 3 909357165

descriptionПоредица: Домът на нощта - Page 3 EmptyRe: Поредица: Домът на нощта

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply