BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Коя е последната книга, която прочетохте?

power_settings_newLogin to reply
+250
cvetistil
AnaHristova
Radost_09
Lux
ipls
Izabel88
todorova90
meri
bebals_69
radians
EGeorgieva
skofiild
kochsumaz
plop
LilGeorgieva
valoso1
neshevae
timbaloid
mikeymik
bonbon4e
ves
dalouf
zvgogo
svetli4kad
k3vi7o
asukar
Laura_Sunny
yyyana
paula
IVL
mimmito
mari
alabala
viki12
kristi1985
iveto81
iv.ivaylova
asayva
nadiatg
AnaDav
ЕвхаристиЯ
kalinche
ksenon
Izida
Радост
flint81
Малчо
hellen_law3
desika83
Evitta
soniamit
starryxdust
laska
Lady_Winchester
vamida
stupid1023
Alexwolf
ddddsk
wolfrigorn
Jill Dragomir
mams
marchela_82
krissi4
Tais
mimi99
CuRSe
niya991
обсидиан
thesameiv
Chaos
jeniii
peri meri
yoannak
jenvief
krasy
lady-jass
denensita
nyx
mpetrowaxx
TraYkovA
mayondry
esimeonova54
vampir4eto666
e4o1976
dori4on
vasilisa td
astarta_79
viktoriqP
bamby
me.loco
verty
AnnieDim
ninatralenekova
синя далия
karbonara
dida
yordankak
zori_84
Bonnie_Bennett
biliana_911
Smile23
PetyaG
Ayliin
mariielka__
misskiss
mizrahi
gerka
milaa
enna
stanislava
plqsak
lenitooo_
milla71
Witness
viarakirilova
Djeid
kimi36
juliq
pg_ts
ili973
e.mei
criminalz
lunallena
repichka
мяу
desi_98
latulipe
whocares
mAlice
desdam
garvana1308
pipyjordanof
rucanor
strega
animalita
janakoeva
mimzZityY
ognendar
Старшината
Fallen_AngeL
veskuuuuu
EvaMars
svetla
penka1234
mimi1221
kakqkara6
ghiata
tanito
ahmatova
Амарилис
teodd
Libertas
cobaltwolf
fata_morgana
jmv
selenys
gvv
GALKATA
galileo414
amonmak
desuni
krasiva
liny
tanushi
ANAANA
etia
silviareg
gabimabi
elinor83
emili_13
Kajol
ganinka
wasilisa
nilekta
gerganasto
dfghjk
vivi86
Mar4eto
Stefanika
tuleva
viks
jina81
mi666i
Guster
Marty
Алабайка
eleos
mimencety_stz
pipi73
lidia1359
katence
Kasiopeq
mimibal
swetim
hrisi1
kovak
tanqdimi
liusi
bloody_kiss~^.^~
yanitsa1
memento_mori
naFarela
gery_vampirelady
Ellie.
Nienore
HelloweenMyLove
grum4o
nordenBlume
mir4a
aranna
passion..
nestinarka
nerony
nerea
Uniquemer
tania_kikito
Ashlie
serpiente
октопод
lina_
Merry
Thea
Vampire Lady
shani88
~ i.LLusion
e.stoikova
Black_Cherry
Shinbi
kamenceto90
elinceto_555
pearl
renesme_cullen
Yoana
~ЛиЛ~
~Еви~
nightfan
beni1979
Scorpio
нел-j
devil degu
Zaharka
djenny_m
Renesita
Alliana
Enigma
MuryG
Christina.
Bloody_Rose
perla333
~ Mistery writer ~
254 posters

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyКоя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
First topic message reminder :

Какво ви хареса най - много от нея? Бихте ли я препоръчали?

______________________________
Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 4965902g

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Привет! Преди малко прочетох " Идеалната половинка " на Сюзън Елизабет Филипс. Книгата е РАЗКОШНА! Много ми хареса! Много повече от " Бебето е мое " и " Капризите на сърцето " ( от тях лекинко се разочаровах, все нещичко не ми достигаше накрая )!
Стане ли дума за книга на С. Е. Филипс винаги имам свръхочаквания ( казвала съм го и друг път, особено след прочита на " Избрах теб! " и " Да целунеш ангел " - две наистина много любими книги ) и този път те бяха оправдани изцяло. Хареса ми развитието на историята, действието, остроумните диалози между главните, усещанията на единия и на другия....Хареса ми как са изградени образите на Хийт и Анабел. За него си мислех, че ще е някакъв разглезен женкар, но се оказа, че не е точно такъв. Откъм външен вид Сюзън най - добре си го описва: " Ако не беше незначителната асиметрия на чертите му, можеше да бъде признат за непоносимо неотразим. Вместо това беше само божествено красив. " или " Заради въздействието си върху дамските сърца, мъжете с неговия чар и външен вид трябваше със закон да бъдат задължавани да носят дефибрилатори , за да оказват първа помощ. ". Хахххх!!! Но освен красив и чаровен, Хийт се оказа много умен, отговорен и сериозен, вманиачен в работата си. Разбира се появата на Анабел успя да го избави от тази му вманиаченост в последствие! Самата Анабел пък се оказа истинска сладурана, смятана от роднините си за неудачница, защото за разлика от братята си, с каквото и бизнес начинание да се захване, то неизбежно завършва с провал. А в личен план...годеникът и я зарязва, защото има нужда от смяна на пола и от Роб се превръща в Роузмъри ( когато стигнах до момента, в който с Анабел се срещат в закусвалнята въобще не си давах сметка, че става дума за нещо такова! ). Подтисната от тези си несполуки Анабел не осъзнава колко е красива. Освен това тя е и много забавна, устата и направо блика от енергия.
Двамата с Хийт се допълниха просто перфектно.
Обяснението му / предложението пред семейството и ( родителите и и братята и ми се струват доста смахнати, а снаха и е абсолютна кифла, ако мога така да се изразя! ) ми се стори романтично, макар че самата Анабел не мислеше така. Последвалият разговор насаме между двамата също беше романтичен, но краят беше черешката на тортата в това отношение. А за предбрачния договор просто нямам думи...още се заливам в смях като се сетя за уговорките им относно мобилните телефони, секс - играчките, работното време и срещите със семейството и!
Въобще откъм смешни диалози, закачливи обръщения или подмятания, остроумни забележки - книгата беше пълна с такива и не само между главните, а изцяло. Сега се сещам и за интерпретациите на Анабел на въпросите или коментарите на семейството и по време на рд - то! Олеле! Голям смях!
За останалите герои...
Второстепенните - Боди и Порша - също бяха много сладки, макар че лично мен Порша през повечето време ме дразнеше. Тя е откачена на тема килограми, дисциплина и хорско мнение. Когато Боди и поднесе историята на Хийт относно детството си като своя вече бях наясно, че не му е чиста работата...и той взе, че се оказа представител на висшето общество в последствие, което оправда предположението ми!
Другото, което ми допадна в " Идеалната половинка ", това е честата поява на много от старите герои и на децата. И с тях се забавлявах от сърце!
Като заключение мога да кажа, че книгата ми донесе супер много положителни емоции и ме презареди! В очакване съм на последната от поредицата и се моля от " Ибис " да не изоставят С. Е. Филипс, защото авторката има още много книги, които ми се иска да прочета.
Ако не сте я прочели все още, тичайте бързо към най - близката книжарница или я заемайте от приятелка!

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
"Множество Катрини" - Джон Грийн  Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 976781486 

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Дивергенти от Вероника Рот

______________________________
Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 Tumblr_inline_nrb83gA1F11qgrjnr_500

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
"Любов на разсъмване" на Лайза Клейпас

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Обсебена - Карън Робърдс

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Много на на бързо прочетох "Идвалната половинка" на С.Е.Филипс мога да кажа само разкош.
И най последна беше "Заложница на съдбата" на Мери Джо Пътни  Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 1997570614 

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
"Дивергенти" на Вероника Рот

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
"Десет малки негърчета" - Агата Кристи
Бях я чела преди доста години и сега реших да си я припомня. Независимо от всичко, госпожа Кристи си остава един невероятен талант в областта на криминалетата.

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
"Красив негодник"-много забавна книжка.
"Идеалната половинка"-книгата е страхотна.

______________________________
Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 83727eu-960

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Прочетох "Тайните на една лятна нощ" на Лайза Клейпас.Определено поредицата ще се следи единпът щом съм я захванала.
И наистина "Красив негодник " е забавна книжка чете се много бързо. :crazy: 

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
"Дъблин стрийт" на Саманта Йънг

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Преди малко довърших ‘’ Последна саможертва ‘’ от ‘’ Академия... ‘’ – та на Ришел Мийд. За 4 дни – 6 книги, беше си цял книжен маратон и сега определено имам нужда от кратка пауза ( наистина кратка обаче ), но съм толкова доволна от всичко прочетено, че бързам да споделя впечатленията си от поредицата.
За героите:
Роуз: абсолютно готина мацка и леко ку – ку в едно – любима комбинация за главна героиня, пък била тя и тийнейджърка. Хаххх! Мислех, че е на 18 години, когато започнах да чета ( звучат ми по – внушително от 17 ;) ), но се оказа, че и предстои да ги навърши ( това леко ме издразни, защото хич не си падам по тийн – историите, но успях да пренебрегна както нейната възраст, така и тази на приятелите и. Не, че не знаех, че започвам да чета тийн – роман, но все пак... ). Роуз много ми допадна като образ – свежа, забавна, красива, секси героиня, остроумна, заядлива понякога, и в същото време толкова жертвоготовна и склонна да поема какви ли не рискове в името на доброто и приятелството. Хареса ми начинът, по който разказваше за случващото се с нея и останалите, макар че на моменти ми се искаше да има малко повече подробности относно второстепенните герои ( успокоих се, след като разбрах, че и за тях има поредица ). През цялото време обаче и се дразнех именно затова, че е така жертвоготовна и ангажирана с чувствата и действията на Лиса – направо ми идеше да и фрасна един понякога, макар че задълженията и на пазител го изискваха, да не говорим за връзката между двете момичета. Бях повече от сигурна, че ще си има вземане – даване с Дмитрий още в началото, когато се озоваха един срещу друг на улицата.
Дмитрий: абсолютно бонбонче! Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 2115147716Висок, строен, мускулест, красив, умен, с акцент...да изброявам ли още?! Мисля, че не е нужно! Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 2115147716Веднага го харесах, макар че ми се стори и леко странен, да не кажа даже особняк заради начина, по който се стремеше да запази дистанция между себе си и Роуз. На моменти ми се искаше да бъде малко по – арогантен, дори груб, на моменти – по – страстен, но тук оказваше влияние мръсното ми ‘’ фифти ‘’ подсъзнание, чийто искания бяха задоволени  в книга номер 4. Там Дмитрий беше страхотен! Какво да правя като повече си падам по лошите момчета?! Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 2115147716 
Лиса: в началото ми се стори сладка, някак прекалено захаросана даже. Струваше ми се прекалено безхарактерна и депресирана през повечето време, дразнех и се, че оставя Роуз да се оправя с всичко случващо се в живота им. В последствие момичето ‘’ израстна ‘’ пред очите ми и се превърна в кралица на мороите. И то каква... превърна се в по – овладяна и самостоятелна личност, започна да се бори с контрола над духа, заинтерсува се от всички около себе си – това го нямаше в началото. Очаквах повече драма и интриги в отношенията и с Кристиан, когото веднага харесах там на тавана над църквата. И не само заради очите му, разбира се, но и те допринесоха! Временната им раздяла ми беше малко изсмукана от пръстите на авторката, но все пак беше някакъв зародиш на любовна драма. Щеше да е хубаво, ако между двамата имаше малко повече лични, само техни моменти в книгите, но това важи и за Роуз и Дмитрий. Все пак ясно ми е, че не става дума за любовен роман, но щеше да е хубаво.
Ейдриън: след появата му бях раздовена в мението си за него известно време, всъщност за кратко. После започнах да го обожавам! Нямам никакви забележки нито за външния му вид, нито за речника му. ‘’ Малък дампир ‘’, ‘’ малките Драгомирчета ‘’, ‘’ малкото сладкишче ‘’, ‘’ старият Влад ‘’ – това са все негови изрази, при употребата, на които съм се заливала от смях. Получаваха му се диалозите и свалките на момчето! Какъвто безгрижен и разглезен беше, не очаквах да се влюби толкова силно в Роуз и да се държи така добре с нея, стремейки се да и помага по всеки възможен начин дажи и когато не му се искаше да го прави. Бях сигурна, че ще му разбие сърцето накрая, но какво да се прави?! И от ‘’ жертви ‘’ имаше нужда! Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 2115147716
За Сидни, Джил, Мейсън и Еди няма да съм многословна, ще кажа само, че бяха приятели, каквито всеки би искал да има.
За сюжета: интересна история, поднесена увлекателно, с големи дози хумор на места и с не малко драма ( на няколко пъти щях да се разрева с глас, макар че погледнато от страни може да е смешно ). Бързо развиващо се действие, донякъде предвидими, донякъде изненадващи обрати. Например, досетих се, че Мейсън е влюбен в Роуз, после се досетих и че ще умре, докато се бореха да избягат от стригоите. Макар че имах съмнения за Кристиан, се досетих, че Дмитрий ще е онзи, когото ще превърнат в стригой ( защото една приятелка, която четеше паралелно с мен поредицата, но беше малко по – навътре в историята, ми подхвърли при разговор, че един от главните ще мине на страната на лошите ) – беше логично, защото така любовта между него и Роуз ставаше съвсем невъзможна, а освен това трябваше да стане ясно дали единия може да убие другия наистина, за да го спаси от вечното зло. Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 2115147716 Накрая даже успях да позная кой е убил кралицата, но логиката ми беше доста по – различна от тази на главните в ‘’ Академия ‘’ – та. Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 2115147716
Не успях да позная до последно кое е незаконното дете на Ерик Драгомир. Мислех, че е момче. Освен това не очаквах Виктор да умре при сблъсък с Роуз. Мислех си, че докрая може наистина и революция да се опита да организира и даже да завземе властта за кратко. Но пък ми хареса, че смъртта му беше катализатор в изясняването на отношенията между Дмитрий и Роуз и на обясненията им в любов.
Какво друго ми хареса на финала? Всичко, дори начина, по който беше разбито сърцето на Ейдриън, както и разговора му с Роуз относно това. И двамата си казаха истини един на друг, макар че това доведе до прекъсване на отношенията им.
Сега остава да кажа само: който не е прочел тази поредица, била тя тийн или не, да я подхваща веднага. Аз си точа зъбите за ‘’ Кръвни връзки ‘’! Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 2115147716

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Последно четох книгата Красив негодник, а разказчето/ новелката ;) е На лов от Патриша Бригс

______________________________
Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 20799210

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Вчера завърших последната книга от поредицата "New world" - "Engulf" на C. L. Scholey.
Е, това всъщност са новели с по 100 - 120 страници, но... Влюбих се в тази авторка.

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
"Зад затворени врати"

______________________________
Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 83727eu-960

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Последно прочетох "Красив негодник". Честно казано не съм особенно впечатлена. Хареса ми, но очаквах много повече.

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Амбър Кайзер - "Меридиан"

______________________________
Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 83727eu-960

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Стъкленият Трон - Сара Дж. Маас
Хареса ми очертава се да е интересна трилогия само ме подразни че пак попадаме на любовни триъгълници което значи разбити сърца пак накрая няма начин обаче това му предава допълнително очарование и напрежение ще я следя с удоволствие!

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Последната книга, която прочетох няма нужда от реклама  Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 2115147716  "Изгубеният свят" на сър Артър Конан Дойл

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Не ме забравяй - Марлис Мелтън

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 30 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply