BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Коя е последната книга, която си купихте?

power_settings_newLogin to reply
+366
Jeny
Jenq123
venelinast
mimeto_1988
illy
maksima
Radoslava75
dragongirl666
Дори Димитрова
tvoqvalentinka
Thepowerofbook
galina_shikova
Schalimar
Nikol4etoo
vasilka.getzova
Diddyto1990
Falomena
ilidesi
yanavass
Vavian
Диадри
str1987
dan4ela
Диди
melaniya
Бояна Андреева
vesyo
НадяАладжова
malkata_radi
svetka74
janeta29
Avis
shosholina
na_ta
vileto
Любов
kr1s170
SuperPebbles
toniq
petia@91
vasia77
milena0203
illusion_g
АВА
marendi
RumiP
aniven
rusto
ekoleva
diana_kantarska
nikittta
Деница Крумова
Jess
beladonna89
netinka
siseto_8595
KRASI71
silvar86
mimimk
kristiyana_zhekova
defne
natali_al
irka7842
didalilova
Violeta__1990
miss marple
magi_olq
svetli4ka
nikolina66
persia123
angelova 25
fortynata
Yoni
ggudjou
Elissssaaa
mira
desi manasieva
magi999
kiki2kiki2
mariela
Mirena_Yo
DSdiva
ZiDiTee
absent-minded
didigeorgieva
iva79
romina76
evital
Phelan
Сирена
BadKitty
verji_13
_DDD_
Hera
dkolchagova
user5a1599fe65327
Dari*
janati75
maya_drumeva
krem_dimova
DimaG1
evitatomy123
tnpetkova
ilzik
марти7074
Av4e
avangard.bg
Pipilotaeuforia
katydoch
jkyazovska
krasy
milenatt
bubby
десистанева
gencheto17
Edje
stelinia
rraina84
aiseldzhurova
ViliBojkova
koni62
graci
Plamenitaa
NVasileva
Нирвана
Хриси
ver3
Красимира
kchalakova
kremenapaloma424
giggle87408
ivivargova
love_or_not
InnaV
Maicheto
Джани
kristanik
magiang
Doichinova
krasi
dianaa1962
vrumfondeil
ГерганаGe4i
historyfc
viv77
didka.stz
vassi96
katq8710
IRGI
HopeA
кума лиса
Armagedon
Iv_dn
Панайотова
Didiela
alexliana
kikiniki
kettinkaa
lionka
pepinkautd
dzvery
563384460
МегиАН
inadjantova
debora
Чона
marinka76
nevena topuzova
галинам
n.kirilova
nasiko04@abv.bg
roseta86
Hades
deizi_smith321
liliana_malakova
Liliya Todorova
ShyReader
AniStamova
go_away
roslava_ss@abv.bg
stefani70
ilianailieva72
DoTo
t.lisheva
annаyordanova0
Стефанина
galiq123
ReBulgary
taniia
velislava_
viki12
plop
ani82
morgana666
toninka
kotatcu
BookJunkie
bee123
ginch
todorova90
cvetistil
Radost_09
ves
dalouf
vangobi
asukar
svetli4kad
Laura_Sunny
jiji77
yyyana
flint81
alabala
peri meri
kristi1985
Ralna
Thenarya
jekadi0246
deynnaftw
Alliana
iveto81
alisa08
Jill Dragomir
zuzi
vamida
me.loco
Радост
starryxdust
e. mei~
Evitta
e4o1976
laska
ddddsk
morgana07
yoannak
Tais
chelsea88
tufr
Lux
penka1234
mpetrowaxx
Godric
vasilisa td
juletoo
TraYkovA
Libertas
Nienore
svetleto_007
canito96
ElenaPenova
esimeonova54
matsa1978
astarta_79
lenitooo_
viktoriqP
Deumoss
tami_vr
lazarkina
karbonara
Smile23
biliana_911
yordankak
aleks_nm
milla71
vixen
desi_98
misskiss
pg_ts
krasi_baron
Sirena$
nikita78
Elandre
amonmak
e.mei
desi_1999
Старшината
animalita
Me4tatelka23
SoulHunter
EvaMars
krasinkaaa
mimi1221
kakqkara6
ghiata
Dobrinka83
tanito
ahmatova
Амарилис
teodd
jmv
becky13
liusi
cobaltwolf
nilekta
galileo414
desuni
Luseto
tanushi
etia
silviareg
fata_morgana
geritoo
gabimabi
elinor83
vivi86
Mar4eto
ts.bojinova
jenia123
mariva
tuleva
gerganasto
Алабайка
sta_ny
pipi73
Kasiopeq
inarra
gery_vampirelady
Ellie.
Thэ Dark Girl
naFarela
lili_hrisi
mishle55
night.kiss
plams_t
mir4a
repichka
ujeni
aranna
Thea
nordenBlume
afrodita586
AliceF
janeta7
passion..
alitox
kaaamzzz
morgana
ajvi
katniss
Zaharka
Dili
октопод
Iskra16
beni1979
~ЛиЛ~
~ i.LLusion
e.stoikova
kamenceto90
Merry
Бока
svetla
nedialka
renesme_cullen
MuryG
Renesita
Christina.
нел-j
Enigma
puFF
mi666i
tanqdimi
Bloody_Rose
-` nigнт_creaтure ..
Black_Cherry
~Еви~
perla333
~ Mistery writer ~
370 posters

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyКоя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
First topic message reminder :

Коя е?

______________________________
Коя е последната книга, която си купихте? - Page 16 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Коя е последната книга, която си купихте? - Page 16 4965902g

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyRe: Коя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
"Градът на спящите книги" - библията на книгите! :}

______________________________
Коя е последната книга, която си купихте? - Page 16 71f99651-b218-4c99-a0f8-c57ab89c2e32_zpsa1ef7be6
Gishwhes > Hugs The World!

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyRe: Коя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
Днес се сдобих с "Тайните дневници на Миранда Чийвър" на Джулия Куин
"Сензация" на Джули Гаруд и "Красив играч" на Кристина Лорен.
Сега се чудя коя да захвана първа. Коя е последната книга, която си купихте? - Page 16 1513021971 

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyRe: Коя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
Сензация - Джули Гаруд
Гладът на пеперудата - Силвия Кристъл

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyRe: Коя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
Привечер си купих "Красив играч" на Кристина Лорен. Вече съм я преполовила и мога да кажа, че е повече от гореща, направо пари!!!  Коя е последната книга, която си купихте? - Page 16 976781486 
Хана и Уил се оказаха не точно типичните за поредицата "красиви" книги герои като характер и поведение, но и те са доста мръснишки настроени и определено си разменят куп пиперливи реплики, за да засилят напрежението!  Коя е последната книга, която си купихте? - Page 16 2115147716 
За момента като че ли тяхната история ми е най-грабваща, в сравнение с предишните две от поредицата.

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyRe: Коя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
Красив играч- на Кристина Лорен
Ходещо бедствие - Джейми Макгуайър
Да поемеш риска - Лори Фостър

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyRe: Коя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
Нора Робъртс - Далас в смъртта

______________________________
Коя е последната книга, която си купихте? - Page 16 Tumblr_n5zcuyjlc01rlnpvuo1_500

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyRe: Коя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
Ще те чакам - Джей Лин

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyRe: Коя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
beni1979 написа:
Ще те чакам - Джей Лин



Може ли малко повече инфо като я прочетеш?
Аз се чудя от няколко дни дали да си я купя, но се колебая, защото имам подозрения, че главната героиня е била изнасилена в миналото си (не получих потвърждение затова обаче, защото никоя от приятелките ми не я е чела на английски език), а след "Без Хоуп", като че ли не ми се чете точно такава история в момента. Освен това май пак става дума за трилогия, а?
 Коя е последната книга, която си купихте? - Page 16 2115147716

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyRe: Коя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
Преди има няма 10минути се върнах от книжарницата с нови две придобивки. 😉 
"Колекционерът" на Нора Робъртс и "Такава каквато си" на Кристина Дод  Коя е последната книга, която си купихте? - Page 16 1513021971 

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyRe: Коя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
Новите ми придобивки са:
Тайните дневници на мис Миранда Чийвър - Джулия Куин
Красив играч - Кристина Лорен
Ходещо бедствие - Джейми Макгуайър
 Коя е последната книга, която си купихте? - Page 16 1513021971

______________________________
Когато се срещаме с дадени хора, те стават част от живота ни. И като станат част от живота ни, започват да се опитват да го променят. И се сърдят, когато не правим това, което те изискват от нас. Понеже всеки си мисли, че знае как другият,трябва да живее живота си, но всъщност никой не знае как трябва да живее своя собствен.

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyRe: Коя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
Обсидиан - Дженифър Л. Арментраут

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyRe: Коя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
Принц на нощта - Джанин Фрост
Тайните дневници на мис Миранда Чийвър - Джулия Куин

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyRe: Коя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
Да поемеш риска - Лори Фостър

______________________________
Коя е последната книга, която си купихте? - Page 16 Tumblr_n5zcuyjlc01rlnpvuo1_500

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyRe: Коя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
beni1979 написа:Ще те чакам - Джей Лин



Може ли малко повече инфо като я прочетеш?
Аз се чудя от няколко дни дали да си я купя, но се колебая, защото имам подозрения, че главната героиня е била изнасилена в миналото си (не получих потвърждение затова обаче, защото никоя от приятелките ми не я е чела на английски език), а след "Без Хоуп", като че ли не ми се чете точно такава история в момента. Освен това май пак става дума за трилогия, а?


Книгата е страхотна чете се на един дъх!
Но не зная да е трилогия поне засега макар че добре свърши има какво да се желае още та може да се окаже пак някаква поредица от което наистина почна да ми писва!

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyRe: Коя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
beni1979 написа:
 
Книгата е страхотна чете се на един дъх!
Но не зная да е трилогия поне засега макар че добре свърши има какво да се желае още та може да се окаже пак някаква поредица от което наистина почна да ми писва!

До момента са излезли на английски първите две книги и две новели, в края на септември излиза третата. Според goodreds-а се очакват още три книги (за сега) две през 2015 и една през 2016. Хубавото е че всяка книга е за различна двойка!
https://www.goodreads.com/series/99331-wait-for-you

______________________________
Коя е последната книга, която си купихте? - Page 16 Wogwagersng

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyRe: Коя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
Благодаря за инфото, момичета! Ще си помисля още малко дали да си я купя. За различни двойки или не, не ми се подхваща нова поредица. Чакането на всяка следваща книга ме убива!  Коя е последната книга, която си купихте? - Page 16 2115147716 

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyRe: Коя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
Изкуплението на Гейбриъл - Силвейн Рейнард

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyRe: Коя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
Вчера в събота ми пристигнаха тези ;) с Хатауей съм готова даже, защото първите три ги прочетох на компа сканирани, но скана не беше хубав и ми уби желанието да търся остналите, затова си ги поръчах и както виждате добавих още книжки.  :yess: 

1. Лайза Клейпас п-ца Хатауей кн.1 - Мой до полунощ
2. Лайза Клейпас п-ца Хатауей кн.2 - Любов на разсъмване
3. Лайза Клейпас п-ца Хатауей кн.3 - Попи
4. Лайза Клейпас п-ца Хатауей кн.4 - Женени до сутринта
5. Лайза Клейпас п-ца Хатауей кн.5 - Любовни писма
6. Лайза Клейпас п-ца Сезони на любовта кн.1 - Тайните на една лятна нощ
7. Лайза Клейпас п-ца Сезони на любовта кн.2 - Есенен парфюм
8. Лайза Клейпас - Синеокият дявол
9. Кристина Дод - Внимавай в картинката
10. Кристина Дод - Такава, каквато си


______________________________
Коя е последната книга, която си купихте? - Page 16 20799210

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyRe: Коя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
След известно колебание най-сетне се сдобих с "Ще те чакам" на Джей Лин... и добре, че го направих!!!! Завладяващо добре написан, интересен, романтичен и наистина вълнуващ роман! Мога да го определя като истински книжен разкош, а на такъв отдавна не съм попадала.
Героите - Камерън и Ейвъри - ти стават симпатични още от първата страница с начина, по който се запознават, толкова забавна, вълнуваща и неловка в същото време е първата им среща. И те грабват още там в един от коридорите на университета с привличането, което направо струи между тях от страниците на книгата и с отроумията си... и така до самия финал.
Като цяло подозирах какво точно се е случило в миналото на Ейвъри, но не очаквах историята да бъде развита по начина, избран от авторката (може би съм очаквала много повече драма и насилие след "Без Хоуп" на Колийн Хувър, с която не мога да не направя сравнение) и Кам да се окаже толкова положителен образ. Всъщност, ако трябва да съм честна той почти покрива представата ми за идеален мъж - висок, тъмнокос, със сини очи, секси тяло ... и татуировка, които вървят в комплект с чувство за хумор и огромно самочувствие!  Коя е последната книга, която си купихте? - Page 16 2115147716 Пък Ейвъри, която е една такава малка, нежна и в същото време недодялана, странна и наплашена, ми заприлича на Бела Суон (нищо, че е червенокоса) и даже усетих леко "здрачаване" именно заради непохватността и, но то беше за кратко.  Коя е последната книга, която си купихте? - Page 16 2115147716 
Много чувства имаше между двамата... смях, страст, нежност, яд... И много романтика. Отдавна не съм чела толкова романтична история. Искаше ми се финалът да е по-дълъг и подробен, даже да видим какво им се случва примерно след 5 години и да разбера за кого е следващата книга от поредицата, но... не!
И все пак съм толкова удовлетворена, колкото мога да бъда само след една наистина красиво написана история за любов!

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyRe: Коя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
ООбсидиан -Дженифър Л. Арментраут
Оникс - Дженифър Л. Арментраут
Опал - Дженифър Л. Арментраут

descriptionКоя е последната книга, която си купихте? - Page 16 EmptyRe: Коя е последната книга, която си купихте?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply