BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionКраткият втори живот на Бри Танър  EmptyКраткият втори живот на Бри Танър

more_horiz
Краткият втори живот на Бри Танър

Краткият втори живот на Бри Танър  4898237Q

Автор:
Стефани Майър
Издател:
Егмонт България
Раздел:
Фантастика, фентъзи. Хорър
Световна проза
Преводна художествена литература
Художествена литература


Година на издаване: 2010
Брой на страници: 160
Корици: твърди
Език: български
Тегло: 236 грама
Размери: N/A
ISBN: 9789542704959

Анотация

Гледните точки винаги са повече от една

Стефани Майър започва тази история отдавна. Далеч преди четирите романа от поредицата "Здрач" да се превърнат в световен феномен. "Тогава редактирах "Затъмнение" и бях потопена изцяло в моя вампирски свят – разказва тя. – Мислех много за новородените вампири, представяйки си тяхната страна на историята. Започнах да пиша от гледната точка на Бри за тези последни дни и за това какво е да си новороден." Днес този текст се превръща в самостоятелна книга, друга гледна точка към невероятния свят на "Здрач".

"Забелязах как тялото му се променя. Приклекна на покрива, придържайки се с една ръка за ръба. Необичайната му дружелюбност внезапно се стопи и той се превърна в ловец. Разпознавах това състояние и то не ме притесняваше, тъй като го разбирах.

Мозъкът ми изключи. Време беше за лов. Поех си дълбоко въздух, поех аромата на кръвта в човешките тела под нас. Не бяха единствените наоколо, но бяха най-близо. Жертвата трябваше да се набележи, преди да доловиш аромата й. След това вече бе късно да разсъждаваш за каквото и да било."

Интригуващ разказ за едно момиче, озовало се в мрачния свят на новородените вампири, където сигурността и правилата са неясни, а доверието в себеподобните често е пагубно.



______________________________
Краткият втори живот на Бри Танър  Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКраткият втори живот на Бри Танър  EmptyRe: Краткият втори живот на Бри Танър

more_horiz
Макар да се бях наканила тази книга да не я чета, все пак я взех от една приятелка да й хвърля едно око. Оказа се страшно интересна, което беше наистина изненадващо. Прочетох я за един следобед и определено си връщам думите назад - макар и с такъв неочакван главен герой, книжката просто беше страхотна.

______________________________
Краткият втори живот на Бри Танър  Dragon-Book

descriptionКраткият втори живот на Бри Танър  EmptyRe: Краткият втори живот на Бри Танър

more_horiz
Teia написа:
Макар да се бях наканила тази книга да не я чета, все пак я взех от една приятелка да й хвърля едно око. Оказа се страшно интересна, което беше наистина изненадващо. Прочетох я за един следобед и определено си връщам думите назад - макар и с такъв неочакван главен герой, книжката просто беше страхотна.



О, значи и аз ще я чета :p2:

______________________________
Краткият втори живот на Бри Танър  Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКраткият втори живот на Бри Танър  EmptyRe: Краткият втори живот на Бри Танър

more_horiz
И на мен много ми хареса историята беше кратка но завладяваща изгълтах я за един ден.

______________________________
A dying scream makes no sound
Calling out to all that I've ever known
Here am I, lost and found
Calling out to all

descriptionКраткият втори живот на Бри Танър  EmptyRe: Краткият втори живот на Бри Танър

more_horiz
Нали? на мен ми отне точно един следобед :)

______________________________
Краткият втори живот на Бри Танър  Dragon-Book

descriptionКраткият втори живот на Бри Танър  EmptyRe: Краткият втори живот на Бри Танър

more_horiz
извинете, че питам, но накрая Бри остава ли жива ? Защото ако не няма да я чета, много не си падам по гадните финали ❌

______________________________

За затопляне на взаимоотношенията, понякога и един сладолед е достатъчен. — Графити




Мозък — органът, с който мислим, че мислим. - Амброуз Биърс


Щастие — Приятно чувство, което се поражда при мисълта за нечие чуждо нещастие.

Очевидно нямам приятели защото ме смятат за НЕПОНОСИМА

descriptionКраткият втори живот на Бри Танър  EmptyRe: Краткият втори живот на Бри Танър

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply