BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Новини и коментари около книгите + ЧАТ

power_settings_newLogin to reply
+18
kaaamzzz
beti
Merry
Vampire Lady
escapingthesun
Last_Man_Standing
poli8009
nightfan
beni1979
Renesita
tanqdimi
~ i.LLusion
Alliana
Christina.
MuryG
puFF
~ Mistery writer ~
Thea
22 posters

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyНовини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
First topic message reminder :

Новини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 Img_60700

Автор:
Ришел Мийд
Издател:
Ибис
Раздел:

* Фантастика, фентъзи. Хорър
* Световна проза
* Преводна художествена литература
* Художествена литература

Академията „Св. Владимир“ не е училище като всяко друго. Скрита дълбоко в горите на щата Монтана, в нея се обучават млади вампири и техните бъдещи пазители – дампирите.

Две раси вампири населяват нашия свят. Едните, мороите, са смъртни и владеят магиите със земни елементи. Другите, стригоите, са неживи и зли – хранещи се с невинни жертви. Дампирите – полувампири, полухора, са посветили живота си на мороите като техни пазители.

Лиса Драгомир е моройска принцеса. Тя е смъртен вампир с рядка дарба и неразрушима връзка със земните магии. Лиса трябва да бъде защитавана на всяка цена от стригоите: най-опасните и всяващи страх вампири – тези, които никога не умират.

Роуз Хатауей е дампир и най-добра приятелка на Лиса, обучаваща се да бъде неин персонален пазител.

Страхът е принудил двете най-добри приятелки да избягат от „Св. Владимир“. И сега, след две години на свобода, те са заловени и върнати обратно в академията. Роуз трябва да продължи своето обучение за пазител, а Лиса да се завърне към социалния живот на кралските фамилии на мороите. Но зад тежките железни врати на академията техният живот е дори в по-голяма опасност отколкото навън, защото стригоите са винаги наблизо...

Последната промяна е направена от Teia на Нед 30 Яну - 11:47; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Новини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 Dragon-Book

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyRe: Новини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
Той, май промени мнението у всички ни....
Ноо,си остава Дмитрий си е .....Дмитрий... ❤

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyRe: Новини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
Някой знае ли кога ще излезе шестата книга на английски?

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyRe: Новини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
Декември :)

______________________________
Новини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Новини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 4965902g

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyRe: Новини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
До колкото знам първоначално датата беше 14.12, но по - късно я изместиха с 7 дни напред. Та за сега е 07.12. Надявам се издателство Ибис да я издадат няколко дена след това. 😄 Надеждата умира последна. :p2:

______________________________
Аз съм тази, която искаше той. Той е този ,който исках аз.Но дали можем да бъдем заедно.......... само времето ще покаже!

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyRe: Новини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
Тъкмо за Коледа 😄

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyRe: Новини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
poli8009 написа:
До колкото знам първоначално датата беше 14.12, но по - късно я изместиха с 7 дни напред. Та за сега е 07.12. Надявам се издателство Ибис да я издадат няколко дена след това. 😄 Надеждата умира последна. :p2:

Няма как да я преведат за няколко дена Новини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 2115147716:

______________________________
Новини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Новини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 4965902g

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyRe: Новини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
Защо да няма? :pardon: Ако текста е изпратен преди премиерата, може. Както се получи с книгите на Хари Потър. Ако не се лъжа последната излезе един ден след световната премиера. :p2:
Така, че се надявам и тук да се получи по този начин. Ще е страхотен подарък за празниците. Даже мога да напиша писмо на Дядо Коледа да ми я донесе.... :lmao: :lmao: :lmao:

______________________________
Аз съм тази, която искаше той. Той е този ,който исках аз.Но дали можем да бъдем заедно.......... само времето ще покаже!

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyRe: Новини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
Ами ще е много яко и хубаво, обаче аз като песимист не вярвам :lmao:
Но хората са казали "Вярвай в невъзможното!" за това ще си мечтая тайничко, но не прекалено за да не се разочаровам Новини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 2115147716:

______________________________
Новини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Новини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 4965902g

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyRe: Новини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
poli8009 написа:
Защо да няма? :pardon: Ако текста е изпратен преди премиерата, може. Както се получи с книгите на Хари Потър. Ако не се лъжа последната излезе един ден след световната премиера. :p2:
Така, че се надявам и тук да се получи по този начин. Ще е страхотен подарък за празниците. Даже мога да напиша писмо на Дядо Коледа да ми я донесе.... :lmao: :lmao: :lmao:

Ах, дано, дано, дано! Току що прочетох пета книга, на един дъх, предния ден си я купих. Това определено си е една от любимите ми книги, ама за сега май четвъртата ми е най-любима. През цялото време докато четох все си мислех, че веднъж щом Дмитрий се превърне в дампир, ще изложи точно тия аргументи да не е с Роуз - заради всичко, което й е причинил като стригой. Знаех, че ще се тормози и ще се държи точно по този начин. Значи много добре го познавам този персонаж, много ми е придвидим Новини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 2115147716: Така да ме издразни, че не е истина. Може много да го харесвам, ама ме вбеси накрая. След всичко, което Роуз направи, Лиса му била спасителката всевишна. Много голям глупак се оказа. Вече ми омръзнаха всички несправедливости към Роуз, доплаквало ми се е от яд на някои моменти в книгите. Все на нея ще и се случат гадни работи значи... Надявам се поредицата да има хепи енд за Роуз, пък другите не ме интересуват. Трябваше да може да избягат заедно с Дмитрий някъде направо...
Ейдриън много ми харесва, може би повече от Дмитрий. Но Роуз не го обича, поне не и както обича Дмитрий. Нито пък ще го заобича, така че не мисля, че имат бъдеще. Жалко за Ейдриън - много добър персонаж...
Впрочем, от Ибис бяха казали, че 6-та книга щяла да излезе веднага след официалната си премиера, ама това го четох преди време, не знам дали ще стане.

______________________________
Новини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 Dragon-Book

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyRe: Новини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
Ако я издадат след официалната премиера, направо ще си умра от кеф.
Поредицата определено е супер, но също както каза Тея, Димка много ме издразни в 5 книга. Роуз се отказа от всичко, за да го спаси, а накрая Лиса та Лиса. Дано, поне, книгата да завърши добре.

______________________________
I tried so hard
And got so far
But in the end
It doesn't even matter
I had to fall
To lose it all
But in the end
It doesn't even matter

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyRe: Новини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
Аз, си мисля че, вече е ред- на Димка да спаси Роуз!!!
И, да и помогне да разрешат мистериознотоо убийство на Татяна....
Крайноо време е, Дмитрий да се включи активноо в поредицата и да помогнее не само да се самосъжаляваа... :mad:

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyRe: Новини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
Да вярно е, време му е. Има за много неща да се реваншира и то не толкова от времето когато беше стригой, колкото от времето, когато се превърна обратно в дампир! :angry3:

______________________________
Новини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 Dragon-Book

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyRe: Новини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
Не се ядосвайте на Димка.Авторката е виновна :angry3:

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyRe: Новини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
ами според авторката дотук излиза, че Роуз обича Дмитрий много повече, отколкото той нея. Друго, на което ме е яд е, че аз още отпреди да хвана да чета пета, някъде четох, че Дмитрий става пак дампир. И тогава, без да знам как завършва книгата или какво точно се случва си казах - сто на сто накрая като стане пак дампир ще отблъсне Роуз самообвинявайки и самосъжалявайки се за всичко, което й е причинил като стригой. Мразя нещо в някоя книга да е толкова предвидимо. Единствената изненада, и то гадна изненада, беше обожествяването и обожанието му към ангела небесен Лиса... :angry3:

______________________________
Новини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 Dragon-Book

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyRe: Новини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
Знам...и на мен ми идваше да го ритна по секси дупето,
но си викам,шЪ го повредя нещо.... 🤤

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyRe: Новини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
MuryG написа:
Знам...и на мен ми идваше да го ритна по секси дупето,
но си викам,шЪ го повредя нещо.... 🤤


Да не си посмяла да го повреждаш!!! :lmao2:
А чува ли се нещо за последната книга - кога ще излиза на български, корица?

______________________________
Новини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 Vghphf

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyRe: Новини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
Не знам.В Щатите илиза на 7-ти декември.....
Издателството обяви преди време, че 6та книга ще излезе
в България едновременно с американското издание.

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyRe: Новини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
Ибис : Шестата книга ще излезе на български в началото на януари

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Новини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Новини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyRe: Новини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
Нееее...
Не може така... Януари е толкова далече...
Как ще издържа?
И все пак, книгата си заслужава.

______________________________
I tried so hard
And got so far
But in the end
It doesn't even matter
I had to fall
To lose it all
But in the end
It doesn't even matter

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyRe: Новини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
Първитее четири глави от 6-та са излезли!!! :happy:
Във фейсбук!!!
Даноо някой се сети да гии преведе!!!

descriptionНовини и коментари около книгите + ЧАТ - Page 2 EmptyRe: Новини и коментари около книгите + ЧАТ

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply