Търся книгата... - Page 37 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorld


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Търся книгата...

Go down 
+135
Gal4eto
Ani83
marielad
villlig
Дори Димитрова
Диди
yulia.tacheva
Solaris
Jivkovaani
лилиясм
Naska8222
milenatt
kremenapaloma424
hrisi77
Pemidi
wake_ivi
DNikolova
Kondita
boreto
charade
esimeonova54
mirela.iliyanova
Asusena
Tedi25k
BookLover2000
mega70
svetlaivelinova
Margi73
Decu_d
Тук
Ivelinazz
Yordanova
Paunova
angelovaaa
jh123
pepsi_767
nadyapetkova
Savarovska
ianadeleva
vatoan
waternimph
tany_ty
Julia0
KNikolova
snow222
karena68
Doseva89
НадяАладжова
mira2006
reneta2005
Лина04
ioanag
galina_shikova
radevam
Stella7401
Yana_Sl
6tily
tsveti7842
Elena72
diditooyy
maria_kolleva
Карма
spirito
Галя Ангелова
Helene
bninkova
pavlina27
isim
ssstaneva
marina_sa
Mima
Margarita.Kirilova
RadLuch
Radoslava75
dfghjk
vkaladjieva
ZiDiTee
gerganasto
venelinast
zeratulka1
bubeto_09
dea2014
bilikis
Mi6i80
hariteva_petrova
mani240222
Thristova84
gaaleetoo
Lilian
Vampiretion
reni1520
sharky77
Дияна В.
Zzzorito
MartinaMiteva
Kate145
anikyazim
Ваня91
ivaivanova
Петя Иванова Кацарова
maria.g.a
hmarconi
Fati.W
DidiP
Vesi Gikova
thisisivaa
tgerincheva
nedadel71
Vera Xristova
stelatumbeva
Yoni
Mariqna
greeneyes
marinka76
ElisavetaT
simona890
Mirkana
bombolinka
genieg
Margoto
Бет Рандъл
elinor_
Kalina
mm_mimeto@abv.bg
kanoqnkov12
didito23041977
АВА
Cveteto122
Gugity_kz
Mimigivanova
desicobra
kleopatraani
kristi1985
vanqrk
Ivanova_via
139 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next
АвторСъобщение
RadLuch
Читател
RadLuch


Брой мнения : 42
Регистрация : 10.06.2021

Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitimeСря 22 Фев - 23:47

First topic message reminder :

Здравейте,
Някой дали има книга 2 Кралицата изгнаница на Синда Чайма.
Благодаря предварително.
rad.moskova@gmail.com

genieg, kremenapaloma424, Pemidi, agiva123, isim, sharky77, Карма and харесват това мнение

Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
wake_ivi
Активен
wake_ivi


Пол : Female
Брой мнения : 151
Регистрация : 08.02.2022
Местожителство : Велико Търново

Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitimeСъб 16 Сеп - 7:43

Скъпи дами, моля книгите да бъдат за ЛИЧЕН ПРОЧИТ! Предстои да работя още по авторката и искам да избегна евентуалната поява на машинни преводи.
Знам, че тук има разбрани и прекрасни хора, които ще уважат решението ми. Все пак линкът за теглене ще бъде активен САМО 3 ДНИ и вярвам, че всички редовни участници във форума ще се възползват.
На по-късен етап сама ще разпространя книгите където преценя. Благодаря!


"**********" кн.1 от двулогията "***********" на ***********, 2021 - фен превод
Анотация:

Търси се учител за четиригодишно дете. Необходимо е да има желание да се премести в отдалечено планинско имение. $3000/седмично в брой.
Бягам от безмилостни убийци, разполагам с десет долара в портфейла си и половин резервоар бензин в старата си кола, когато забелязвам обявата. Работата звучи като отговор на молитвите ми, но има една уловка. Бащата на детето е най-красивият и най-опасният мъж, когото съм срещала.
Мрачно привлекателен и мръсно богат, ********** е съблазнителна мистерия и смъртоносно примамливо противоречие. Разранени кокалчета на юмруците и поръчкови костюми, нежни ласки и мръсни обещания – новият ми работодател ме привлича като магнит, дори когато инстинктите ми крещят да бягам. Трябваше да ги послушам… защото аз не съм единствената, която крие тайни.
Сигурното ми убежище може да се окаже леговище на дявола, a щом той ме поиска, ще бъде твърде късно да избягам.


"************" кн.2 от двулогията "***********" на ************, 2021 - фен превод

Анотация:

Обратно в леговището на дявола, аз съм оставена на милостта на мъж, който ме очарова и ужасява —  нежен убиец, чиято мания по мен расте с всеки изминал ден. *************** в е колкото мой похитител, толкова и мой закрилник, а неговият дом е както моето убежище, така и моята позлатена клетка.
Само ако можех да устоя на смъртоносно съблазнителното му докосване… или да се преборя с нарастващата му власт върху сърцето и мислите ми. Защото колкото и да задълбавам в енигмата на миналото му, все още не знам отговора на най-важния въпрос:
Колко опасна е любовта му към мен?
Бележка: Това е заключителната част от историята на ******** и ****.

https://dox.abv.bg/download?id=78152ebe07# -> линк за сваляне


Последната промяна е направена от wake_ivi на Пон 18 Сеп - 11:41; мнението е било променяно общо 1 път

ruru, ElZet, gerganasto, esimeonova54, cveti11, reni1520, villlig and харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
Naska8222
Активен
Naska8222


Чете : Книги
Пол : Female
Брой мнения : 164
Регистрация : 18.04.2022
Местожителство : Асеновград

Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitimeСъб 16 Сеп - 8:47

wake_ivi написа:
Скъпи дами, моля книгите да бъдат за ЛИЧЕН ПРОЧИТ! Предстои да работя още по авторката и искам да избегна евентуалната поява на машинни преводи.
Знам, че тук има разбрани и прекрасни хора, които ще уважат решението ми. Все пак линкът за теглене ще бъде активен САМО 3 ДНИ и вярвам, че всички редовни участници във форума ще се възползват.
На по-късен етап сама ще разпространя книгите където преценя. Благодаря!

Търся книгата... - Page 37 Devils10


"Дяволско леговище" кн.1 от двулогията "Манията на Молотов" на Анна Зеирес, 2021 - фен превод
Devil`s Lair, Molotov Obsession #1, Anna Zaires
Анотация:

Търси се учител за четиригодишно дете. Необходимо е да има желание да се премести в отдалечено планинско имение. $3000/седмично в брой.
Бягам от безмилостни убийци, разполагам с десет долара в портфейла си и половин резервоар бензин в старата си кола, когато забелязвам обявата. Работата звучи като отговор на молитвите ми, но има една уловка. Бащата на детето е най-красивият и най-опасният мъж, когото съм срещала.
Мрачно привлекателен и мръсно богат, Николай Молотов е съблазнителна мистерия и смъртоносно примамливо противоречие. Разранени кокалчета на юмруците и поръчкови костюми, нежни ласки и мръсни обещания – новият ми работодател ме привлича като магнит, дори когато инстинктите ми крещят да бягам. Трябваше да ги послушам… защото аз не съм единствената, която крие тайни.
Сигурното ми убежище може да се окаже леговище на дявола, a щом той ме поиска, ще бъде твърде късно да избягам.

Търся книгата... - Page 37 Angels10


"Ангелска клетка" кн.2 от двулогията "Манията на Молотов" на Анна Зеирес, 2021 - фен превод
Angel`s Cage, Molotov Obsession #2, Anna Zaires
Анотация:

Обратно в леговището на дявола, аз съм оставена на милостта на мъж, който ме очарова и ужасява —  нежен убиец, чиято мания по мен расте с всеки изминал ден. Николай Молотов е колкото мой похитител, толкова и мой закрилник, а неговият дом е както моето убежище, така и моята позлатена клетка.
Само ако можех да устоя на смъртоносно съблазнителното му докосване… или да се преборя с нарастващата му власт върху сърцето и мислите ми. Защото колкото и да задълбавам в енигмата на миналото му, все още не знам отговора на най-важния въпрос:
Колко опасна е любовта му към мен?
Бележка: Това е заключителната част от историята на Николай и Клои.

https://dox.abv.bg/download?id=78152ebe07# -> линк за сваляне


Страхотна си!!!
Благодарим за положения труд! Търся книгата... - Page 37 1997570614 Търся книгата... - Page 37 3569552857 :lovely:

ElZet, villlig, kremenapaloma424, ZiDiTee, spirito, Elissssaaa, Диди and харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
villlig
VIP
villlig


Пол : Female
Брой мнения : 5444
Регистрация : 03.04.2016

Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitimeСъб 16 Сеп - 9:30

Благодаря,за поредната невероятна изненада!!!Благодаря за времето и труда които влагаш,за да ни радваш!!! :poklon:  Търся книгата... - Page 37 1f496  Търся книгата... - Page 37 1f496   Търся книгата... - Page 37 1f496

ElZet, gerganasto, ZiDiTee, Диди, galina_shikova, Yana_Sl, wake_ivi and харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
KNikolova
Напредващ
KNikolova


Брой мнения : 102
Регистрация : 29.01.2022

Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitimeСъб 16 Сеп - 10:21

@wake_ivi благодаря, благодаря, благодаря...  Търся книгата... - Page 37 1f600

villlig, ZiDiTee, Диди, 6tily, wake_ivi, Naska8222 and Карма харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
gerganasto
VIP
gerganasto


Брой мнения : 12082
Регистрация : 16.11.2012
Местожителство : Казанлък

Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitimeСъб 16 Сеп - 11:03

[quote="wake_ivi"]Скъпи дами, моля книгите да бъдат за ЛИЧЕН ПРОЧИТ! Предстои да работя още по авторката и искам да избегна евентуалната поява на машинни преводи.
Знам, че тук има разбрани и прекрасни хора, които ще уважат решението ми. Все пак линкът за теглене ще бъде активен САМО 3 ДНИ и вярвам, че всички редовни участници във форума ще се възползват.
На по-късен етап сама ще разпространя книгите където преценя. Благодаря!


Благодаря от сърце за преводите! Търся книгата... - Page 37 976781486
Страхотна си! Търся книгата... - Page 37 1997570614
Не се отказвай от нас,четящите! Търся книгата... - Page 37 1513021971

ElZet, mirela.iliyanova, villlig, ZiDiTee, Диди, KNikolova, wake_ivi and харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
pepsi_767
Читател
pepsi_767


Брой мнения : 25
Регистрация : 10.10.2022

Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitimeСъб 16 Сеп - 11:06

Сърдечни благодарности @wake_ivi ! Нямам търпение да започна поредицата! Радвам се, че все още не се отказваш от нас! Търся книгата... - Page 37 1f60a

ElZet, villlig, ZiDiTee, Диди, KNikolova, wake_ivi and Карма харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
kremenapaloma424
Пристрастен
kremenapaloma424


Брой мнения : 280
Регистрация : 20.01.2017

Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitimeСъб 16 Сеп - 11:46

wake_ivi написа:
Скъпи дами, моля книгите да бъдат за ЛИЧЕН ПРОЧИТ! Предстои да работя още по авторката и искам да избегна евентуалната поява на машинни преводи.
Знам, че тук има разбрани и прекрасни хора, които ще уважат решението ми. Все пак линкът за теглене ще бъде активен САМО 3 ДНИ и вярвам, че всички редовни участници във форума ще се възползват.
На по-късен етап сама ще разпространя книгите където преценя. Благодаря!

Търся книгата... - Page 37 Devils10


"Дяволско леговище" кн.1 от двулогията "Манията на Молотов" на Анна Зеирес, 2021 - фен превод
Devil`s Lair, Molotov Obsession #1, Anna Zaires
Анотация:

Търси се учител за четиригодишно дете. Необходимо е да има желание да се премести в отдалечено планинско имение. $3000/седмично в брой.
Бягам от безмилостни убийци, разполагам с десет долара в портфейла си и половин резервоар бензин в старата си кола, когато забелязвам обявата. Работата звучи като отговор на молитвите ми, но има една уловка. Бащата на детето е най-красивият и най-опасният мъж, когото съм срещала.
Мрачно привлекателен и мръсно богат, Николай Молотов е съблазнителна мистерия и смъртоносно примамливо противоречие. Разранени кокалчета на юмруците и поръчкови костюми, нежни ласки и мръсни обещания – новият ми работодател ме привлича като магнит, дори когато инстинктите ми крещят да бягам. Трябваше да ги послушам… защото аз не съм единствената, която крие тайни.
Сигурното ми убежище може да се окаже леговище на дявола, a щом той ме поиска, ще бъде твърде късно да избягам.

Търся книгата... - Page 37 Angels10


"Ангелска клетка" кн.2 от двулогията "Манията на Молотов" на Анна Зеирес, 2021 - фен превод
Angel`s Cage, Molotov Obsession #2, Anna Zaires
Анотация:

Обратно в леговището на дявола, аз съм оставена на милостта на мъж, който ме очарова и ужасява —  нежен убиец, чиято мания по мен расте с всеки изминал ден. Николай Молотов е колкото мой похитител, толкова и мой закрилник, а неговият дом е както моето убежище, така и моята позлатена клетка.
Само ако можех да устоя на смъртоносно съблазнителното му докосване… или да се преборя с нарастващата му власт върху сърцето и мислите ми. Защото колкото и да задълбавам в енигмата на миналото му, все още не знам отговора на най-важния въпрос:
Колко опасна е любовта му към мен?
Бележка: Това е заключителната част от историята на Николай и Клои.

https://dox.abv.bg/download?id=78152ebe07# -> линк за сваляне

Сърдечно Ви благодаря!

ElZet, villlig, ZiDiTee, vkaladjieva, venelinast, Диди, KNikolova and харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
ZiDiTee
VIP
ZiDiTee


Брой мнения : 3772
Регистрация : 27.01.2017

Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitimeСъб 16 Сеп - 11:49

wake_ivi написа:
Скъпи дами, моля книгите да бъдат за ЛИЧЕН ПРОЧИТ! ...

@wake_ivi МНОГО БЛАГОДАРЯ за положения труд и усилия да ни зарадваш с нещо ново!!! Респект и поклон пред желанието да продължиш да споделяш фен преводи независимо от всичко!  Търся книгата... - Page 37 1f48b   Търся книгата... - Page 37 2665   Търся книгата... - Page 37 1f339

ElZet, villlig, kremenapaloma424, venelinast, Диди, hrisi77, 6tily and харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
ElZet
Редовен
ElZet


Брой мнения : 66
Регистрация : 23.11.2022

Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitimeСъб 16 Сеп - 20:19

wake_ivi
Сърдечно благодаря! Търся книгата... - Page 37 1f496

KNikolova, wake_ivi, dea2014 and Карма харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
Asusena
Редовен
Asusena


Брой мнения : 51
Регистрация : 03.09.2023

Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitimeСъб 16 Сеп - 21:49

wake_ivi Още благодарности и от мен!

ElZet, KNikolova, wake_ivi and Карма харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
Карма
Напредващ
Карма


Брой мнения : 94
Регистрация : 06.10.2022

Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitimeСъб 16 Сеп - 22:07

Wake_ivi, ти си човек с голямо сърце и ни даваш надежда, че доброто все още живее у хората! Даваш повод на много читатели да се усмихват и нетърпеливо да "разгръщат страниците на книгата". Бъди здрава и дано има хора, които карат теб да се усмихваш! 💐

ElZet, villlig, boreto, Elena72, venelinast, Диди, isim and харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
vkaladjieva
Читател
vkaladjieva


Брой мнения : 18
Регистрация : 11.03.2017

Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitimeСъб 16 Сеп - 22:32

Момичета, прочетох книгата" Да обичаш Джейсън Торн "на Ела Мейс, някой да има и др книги на авторката.?
Върнете се в началото Go down
dfghjk
Пристрастен
dfghjk


Брой мнения : 255
Регистрация : 15.11.2012

Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitimeСъб 16 Сеп - 23:26

Осъзнавам колко огромен труд полагате и Благодаря от сърце!!!

ElZet, wake_ivi, Карма and Asusena харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
olito87
Читател
olito87


Брой мнения : 46
Регистрация : 29.08.2023

Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitimeСъб 16 Сеп - 23:34

@Wake_ivi Благодарим Ви сърдечно!!!

ElZet, wake_ivi and Карма харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
НадяАладжова
Активен
НадяАладжова


Пол : Female
Зодия : Gemini
Брой мнения : 193
Регистрация : 07.04.2018

Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitimeНед 17 Сеп - 18:11

Здравейте, търся книгата Южни бури на Бритъни С. Чери
mariq_aladjova1@abv.bg

ElZet харесва това мнение

Върнете се в началото Go down
waternimph
Напредващ
waternimph


Брой мнения : 121
Регистрация : 12.08.2012

Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitimeНед 17 Сеп - 23:22

wake_ivi написа:
Скъпи дами, моля книгите да бъдат за ЛИЧЕН ПРОЧИТ! Предстои да работя още по авторката и искам да избегна евентуалната поява на машинни преводи.
Знам, че тук има разбрани и прекрасни хора, които ще уважат решението ми. Все пак линкът за теглене ще бъде активен САМО 3 ДНИ и вярвам, че всички редовни участници във форума ще се възползват.
На по-късен етап сама ще разпространя книгите където преценя. Благодаря!

Търся книгата... - Page 37 Devils10


"Дяволско леговище" кн.1 от двулогията "Манията на Молотов" на Анна Зеирес, 2021 - фен превод
Devil`s Lair, Molotov Obsession #1, Anna Zaires
Анотация:

Търси се учител за четиригодишно дете. Необходимо е да има желание да се премести в отдалечено планинско имение. $3000/седмично в брой.
Бягам от безмилостни убийци, разполагам с десет долара в портфейла си и половин резервоар бензин в старата си кола, когато забелязвам обявата. Работата звучи като отговор на молитвите ми, но има една уловка. Бащата на детето е най-красивият и най-опасният мъж, когото съм срещала.
Мрачно привлекателен и мръсно богат, Николай Молотов е съблазнителна мистерия и смъртоносно примамливо противоречие. Разранени кокалчета на юмруците и поръчкови костюми, нежни ласки и мръсни обещания – новият ми работодател ме привлича като магнит, дори когато инстинктите ми крещят да бягам. Трябваше да ги послушам… защото аз не съм единствената, която крие тайни.
Сигурното ми убежище може да се окаже леговище на дявола, a щом той ме поиска, ще бъде твърде късно да избягам.

Търся книгата... - Page 37 Angels10


"Ангелска клетка" кн.2 от двулогията "Манията на Молотов" на Анна Зеирес, 2021 - фен превод
Angel`s Cage, Molotov Obsession #2, Anna Zaires
Анотация:

Обратно в леговището на дявола, аз съм оставена на милостта на мъж, който ме очарова и ужасява —  нежен убиец, чиято мания по мен расте с всеки изминал ден. Николай Молотов е колкото мой похитител, толкова и мой закрилник, а неговият дом е както моето убежище, така и моята позлатена клетка.
Само ако можех да устоя на смъртоносно съблазнителното му докосване… или да се преборя с нарастващата му власт върху сърцето и мислите ми. Защото колкото и да задълбавам в енигмата на миналото му, все още не знам отговора на най-важния въпрос:
Колко опасна е любовта му към мен?
Бележка: Това е заключителната част от историята на Николай и Клои.

https://dox.abv.bg/download?id=78152ebe07# -> линк за сваляне

Хиляди благодарности за труда и споделянето!

ElZet, venelinast, wake_ivi and Карма харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
Radoslava75
PRO
Radoslava75


Пол : Female
Брой мнения : 1925
Регистрация : 15.05.2019
Местожителство : Бургас

Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitimeПон 18 Сеп - 12:34

wake_ivi написа:
Скъпи дами, моля книгите да бъдат за ЛИЧЕН ПРОЧИТ! Предстои да работя още по авторката и искам да избегна евентуалната поява на машинни преводи.
Знам, че тук има разбрани и прекрасни хора, които ще уважат решението ми. Все пак линкът за теглене ще бъде активен САМО 3 ДНИ и вярвам, че всички редовни участници във форума ще се възползват.
На по-късен етап сама ще разпространя книгите където преценя. Благодаря!


"**********" кн.1 от двулогията "***********" на ***********, 2021 - фен превод
Анотация:

Търси се учител за четиригодишно дете. Необходимо е да има желание да се премести в отдалечено планинско имение. $3000/седмично в брой.
Бягам от безмилостни убийци, разполагам с десет долара в портфейла си и половин резервоар бензин в старата си кола, когато забелязвам обявата. Работата звучи като отговор на молитвите ми, но има една уловка. Бащата на детето е най-красивият и най-опасният мъж, когото съм срещала.
Мрачно привлекателен и мръсно богат, ********** е съблазнителна мистерия и смъртоносно примамливо противоречие. Разранени кокалчета на юмруците и поръчкови костюми, нежни ласки и мръсни обещания – новият ми работодател ме привлича като магнит, дори когато инстинктите ми крещят да бягам. Трябваше да ги послушам… защото аз не съм единствената, която крие тайни.
Сигурното ми убежище може да се окаже леговище на дявола, a щом той ме поиска, ще бъде твърде късно да избягам.


"************" кн.2 от двулогията "***********" на ************, 2021 - фен превод

Анотация:

Обратно в леговището на дявола, аз съм оставена на милостта на мъж, който ме очарова и ужасява —  нежен убиец, чиято мания по мен расте с всеки изминал ден. *************** в е колкото мой похитител, толкова и мой закрилник, а неговият дом е както моето убежище, така и моята позлатена клетка.
Само ако можех да устоя на смъртоносно съблазнителното му докосване… или да се преборя с нарастващата му власт върху сърцето и мислите ми. Защото колкото и да задълбавам в енигмата на миналото му, все още не знам отговора на най-важния въпрос:
Колко опасна е любовта му към мен?
Бележка: Това е заключителната част от историята на ******** и ****.

https://dox.abv.bg/download?id=78152ebe07# -> линк за сваляне

Освен за Алина ,другите и книги свързани ли са -ако си ги чела ?

ElZet харесва това мнение

Върнете се в началото Go down
wake_ivi
Активен
wake_ivi


Пол : Female
Брой мнения : 151
Регистрация : 08.02.2022
Местожителство : Велико Търново

Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitimeПон 18 Сеп - 12:47

Цитат :


Освен за Алина ,другите и книги свързани ли са -ако си ги чела ?
За Алина кн.1 е издадена миналата година, но продължението още го няма. Тя е отделна поредица и в интерес на истината аз започнах да превеждам първо нея и може да се чете самостоятелно. Но като стигнах на 1/3 разбрах, че имало предистория и я зарязах. Сега ще чакам да излезе продължението й... и тогава ще довършвам.
Доколкото разбрах от друга жена, която е изчела всичко, повечето герои са свързани като роднини или приятели. Затова сега ще започна да превеждам от най-първата издадена поредица. Реда в Goodreads не е правилен.Иначе аз нищо не чета предварително, че да ми е интересно и да се мотивирам докато превеждам 😆😁

ElZet, villlig, НадяАладжова, venelinast, Диди, Тук, Radoslava75 and харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
Radoslava75
PRO
Radoslava75


Пол : Female
Брой мнения : 1925
Регистрация : 15.05.2019
Местожителство : Бургас

Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitimeПон 18 Сеп - 16:59

wake_ivi написа:
Цитат :


Освен за Алина ,другите и книги свързани ли са -ако си ги чела ?
За Алина кн.1 е издадена миналата година, но продължението още го няма. Тя е отделна поредица и в интерес на истината аз започнах да превеждам първо нея и може да се чете самостоятелно. Но като стигнах на 1/3 разбрах, че имало предистория и я зарязах. Сега ще чакам да излезе продължението й... и тогава ще довършвам.
Доколкото разбрах от друга жена, която е изчела всичко, повечето герои са свързани като роднини или приятели. Затова сега ще започна да превеждам от най-първата издадена поредица. Реда в Goodreads не е правилен.Иначе аз нищо не чета предварително, че да ми е интересно и да се мотивирам докато превеждам 😆😁

Аз я изчетох и сега ме гложди как ще я накара да го заобича Търся книгата... - Page 37 909357165

Kondita харесва това мнение

Върнете се в началото Go down
olito87
Читател
olito87


Брой мнения : 46
Регистрация : 29.08.2023

Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitimeПон 18 Сеп - 18:23

Здравейте, а как се казва книгата за Алина и ако някой я има може ли да ми я изпрати
olito87@gmail.com
Благодаря предварително Търся книгата... - Page 37 909357165
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Търся книгата... - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 37 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Търся книгата...
Върнете се в началото 
Страница 37 от 50Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next
 Similar topics
-
» Търся книгата...
» Търся книгата...
» Търся книгата...
» Търся книгата...
» Търся книгата...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: Книги :: Читателски интереси-
Идете на: