BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description"Пленителна в червено" Empty"Пленителна в червено"

more_horiz
"Пленителна в червено" Plenitelna_v_cherveno_hrm



Пленителна в червено - книга 1 (Най-редките цветя)


Маделин Хънтър


Одриана е готова на всичко, за да докаже невинността на баща си. Въоръжена с пистолета на братовчедка си, тя пътува до една крайпътна странноприемница, за да се срещне с човек, който може би има важна информация.

Но привлекателният и властен мъж, когото среща там, не е тайнственият информатор, а лорд Себастиан Съмърхейс – един от обвинителите на баща й.

Лорд Съмърхейс е очарован от смелата млада жена, а тя му отвръща с враждебност и е абсолютно незаинтересована. Скоро обаче нощта им поднася поредната изненада – пистолетът гръмва, лорд Съмърхейс е ранен и двамата трябва да дочакат утрото заедно. Изгубила надежда да докаже невинността на баща си, Одриана е на път да изгуби и репутацията си. Тя е готова да живее със скандала, но Себастиан Съмърхейс има съвсем други намерения…



*На книжния пазар от 11.08.2017г.

Корична цена: 16.00 лв

______________________________
"Пленителна в червено" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Пленителна в червено" EmptyRe: "Пленителна в червено"

more_horiz
Аууу ще се купува. "Пленителна в червено" 976781486 "Пленителна в червено" 976781486 "Пленителна в червено" 976781486

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Пленителна в червено" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Пленителна в червено" EmptyRe: "Пленителна в червено"

more_horiz
Аааа, пак съм проспала едно истинско бижу сред историческите любовни романи!!! "Пленителна в червено" 509644de2e60712c2d66077359a62725
Направо не е за вярване, че издателствата напускаха наведнъж няколко нови ИЛР!!! "Пленителна в червено" D4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a

description"Пленителна в червено" EmptyRe: "Пленителна в червено"

more_horiz
bobych написа:
Аааа, пак съм проспала едно истинско бижу сред историческите любовни романи!!! "Пленителна в червено" 509644de2e60712c2d66077359a62725
Направо не  е за вярване, че издателствата напускаха наведнъж няколко нови ИЛР!!! "Пленителна в червено" D4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a


Боби Калпазанов доста са се засилили. След издънката с "Моята Американска херцогиня", мислех, че ще им се отрази пагубно, но не е така. Много им се радвам, защото само те останаха да пускат историческо. От Плеяда ще пускат и книга на Аманда, макар че няма да е точно историческа, ама я чакам и нея "Пленителна в червено" 976781486 "Пленителна в червено" 976781486

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Пленителна в червено" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Пленителна в червено" EmptyRe: "Пленителна в червено"

more_horiz
Как им се радвам на ИК"Калпазанов"!!! "Пленителна в червено" Dcc7e68bd2f2edbd8ce3904a30561223 Не само че почнаха да издават исторически, но и издават нови, непознати, но пък изключително качествени авторки!!! Направо не мога да се нарадвам, толкова силно ме грабнаха и с Ан Грейси, а сега и Маделин Хънтър! "Пленителна в червено" D4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a Дано да продължат в същия дух, пу-пу!!!

description"Пленителна в червено" EmptyRe: "Пленителна в червено"

more_horiz
И кориците! Кориците! Браво, издателството, най-накрая читава корица с недеформирана мома!

Иначе пусто пак поредица... Още съм в процес на размисъл. Споделете с другарчето наблюдения.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description"Пленителна в червено" EmptyRe: "Пленителна в червено"

more_horiz
Като на меря време да стигна до нея ще споделям Зах. Че сега съм загризала Джули Гарууд, дет се вика усмивки от старите ленти, и й се радвам все едно не съм ги чела и не съм ги превеждала "Пленителна в червено" 1513021971

Боби и аз ги плюя, все така да издават, че иначе сме жив зян откъм историческо. "Пленителна в червено" 1786223778

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Пленителна в червено" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Пленителна в червено" EmptyRe: "Пленителна в червено"

more_horiz
Само да подшушна, че вътре в книжката има следната приятна изненадка - "Очаквайте: Елоиза Джеймс - Седем минути в рая", с готова корица на български! Мммммм, вече съм едно голямо очакване!!!

description"Пленителна в червено" EmptyRe: "Пленителна в червено"

more_horiz
Hera написа:
Само да подшушна, че вътре в книжката има следната приятна изненадка - "Очаквайте: Елоиза Джеймс - Седем минути в рая", с готова корица на български! Мммммм, вече съм едно голямо очакване!!!


Ааа! Ооо! Иии! :yess: :dance:
Тука нямам чуденка, на тази й скачам директно! :bravo:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description"Пленителна в червено" EmptyRe: "Пленителна в червено"

more_horiz
Hera написа:
Само да подшушна, че вътре в книжката има следната приятна изненадка - "Очаквайте: Елоиза Джеймс - Седем минути в рая", с готова корица на български! Мммммм, вече съм едно голямо очакване!!!


Опаааа, джигата е от мен!!!"Пленителна в червено" 4dcb6435a86375927f6b5ba6416aff6a
"Калпазанов" направо люто ще ги заобичам след поредната прекрасна новина!!! "Пленителна в червено" D4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a Зверски стискам палци, да продължават със същия устрем напред!

description"Пленителна в червено" EmptyRe: "Пленителна в червено"

more_horiz
Огън, не остана!!! На 28.08 Седем минути в рая от Елоиза Джеймс!!! :yess:

description"Пленителна в червено" EmptyRe: "Пленителна в червено"

more_horiz
"Пленителна в червено" Perleno_siqnie_hrm

Перлено сияние - книга 2 (Най-редките цветя)

Маделин Хънтър


Авторката на бестселъри Маделин Хънтър продължава своята серия с тази книга за страстта, която се разгаря, когато съдбата срещне две напълно различни души.



Граф Хоксуел живее две години в ада на неизвестността, след като годеницата му – богатата наследница Верити Томпсън – изчезва в деня на сватбата им.

Подведена от двуличния си братовчед да се омъжи за графа, Верити бяга от Лондон и отива да живее в провинцията. Тя не се интересува от титлата и високото обществено положение и е готова да загуби наследството си в замяна на свободата. Но сега, когато вече е разкрита, Верити е принудена да се върне към този брак без любов.

Хоксуел сключва сделка с нея. В замяна на три целувки на ден той няма да настоява за своите съпружески права. Верити се съгласява, но неочаквано открива, че има целувки... и целувки... защото започва да разбира истинското значение на изкушението и съблазънта в прегръдките на един опитен майстор в любовта.



*На книжния пазар от 12.03.2018 г.

______________________________
"Пленителна в червено" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Пленителна в червено" EmptyRe: "Пленителна в червено"

more_horiz
Ще бъде доста интересно.

______________________________
"Исках да те нямам завинаги, а не да те имам за кратко." "Пленителна в червено" 1786223778

("Лавина", Блага Димитрова)

description"Пленителна в червено" EmptyRe: "Пленителна в червено"

more_horiz
Книжката е страхотна и има интересни обрати "Пленителна в червено" 909357165

description"Пленителна в червено" EmptyRe: "Пленителна в червено"

more_horiz
Ееееех, най-сетне едно издателство да се реши тази година да издаде исторически любовен роман!!! И то на великолепната Маделин Хънтър! Просто прекрасно!

description"Пленителна в червено" EmptyRe: "Пленителна в червено"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply