BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionПоследна песен - Последната песен (2010) EmptyПоследната песен (2010)

more_horiz
Последната песен

Последна песен - Последната песен (2010) Lastsongver2

  • Премиера в България: 07.05.2010
  • Жанр: Драма, Романтичен
  • Държава: САЩ
  • Времетраене: 107 минути
  • Режисьор: Жюли Ан Робинсън
  • Сценарист: Никълъс Спаркс, Джеф Ван Уи
  • Продуцент: Дженифър Гибгот, Адам Шанкман
  • В ролите: Грег Киниър, Майли Сайръс, Лиам Хемсуърт, Боби Колман, Кели Престън, Ник Серси, Мелиса Ордуей
  • Резюме:

    Родителите на седемнадесетгодишната Вероника „Рони” Милър се развеждат, като бащата Стив напуска Ню Йорк и се мести в Джорджия.
    Това не се отразява добре на Рони и дори три години по-късно, тя все още е ужасно сърдита на родителите си, особено на баща си. Майката решава, че ще бъде най-добре за всички, ако Вероника посети баща си за лятото.


Трейлър:


______________________________


 
         
       

descriptionПоследна песен - Последната песен (2010) EmptyRe: Последната песен (2010)

more_horiz
Не съм го гледала, но съм много навита да го гледам. Прожекциите са в много неудобни часове, а в замунда го няма...

descriptionПоследна песен - Последната песен (2010) EmptyRe: Последната песен (2010)

more_horiz
Има го и в замунда. Точно от типа романтични драматични, които харесвам. Определено ми хареса. Дори успях да пусна някоя сълза накрая 😊

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоследна песен - Последната песен (2010) EmptyRe: Последната песен (2010)

more_horiz
Аз го гледах на кино, ама не се разревах.. :pardon:

______________________________
Последна песен - Последната песен (2010) 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Последна песен - Последната песен (2010) 4965902g

descriptionПоследна песен - Последната песен (2010) EmptyRe: Последната песен (2010)

more_horiz
Е, то на кино е друго. Там и аз няма да мога. Не за друго, ами ще ме разсейват Последна песен - Последната песен (2010) 2115147716:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоследна песен - Последната песен (2010) EmptyRe: Последната песен (2010)

more_horiz
Днес са го качили в замунда с хубавото качество. Иначе миналата седмица го нямаше...

descriptionПоследна песен - Последната песен (2010) EmptyRe: Последната песен (2010)

more_horiz
Вече го изгледах. Мога да кажа, че и аз като Захарка си поревах... Песента от филма, тази с която завършва я имах, не знаех, че е от този филм, но определено много ми хареса...

descriptionПоследна песен - Последната песен (2010) EmptyRe: Последната песен (2010)

more_horiz
мисля да го гледам...има добри отзиви 😄 дано да е така :wasnotme:

descriptionПоследна песен - Последната песен (2010) EmptyRe: Последната песен (2010)

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply