Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorld


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

Go down 
+29
Radoslava75
nerony2
Ellaa
Hot_chocolate72
mimkata120
djavka
Gugity_kz
Fanihllv
Димнидора
Любов
Yoni
persia123
Luseto
evitatomy123
dimitrina.peeva
Phelan
hriss11
bubby
milla71
Skith
кума лиса
stelinia
Ружа
ZiDiTee
kotevania
ivcan
Тони87
Zaharka
Armagedon
33 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Armagedon
VIP
Armagedon


Брой мнения : 2585
Регистрация : 20.09.2016

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Empty
ПисанеЗаглавие: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?   Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Icon_minitimeНед 19 Фев 2017 - 3:10

Ако някоя дама каже,че не очаква подарък за 8 март,ще излъже.Проблемът при нас мъжете е,че все не уцелваме желания подарък и не ми излизайте с номера,че едни кокичета са достатъчни и че очаквате всеки ден от годината да е за вас празник и да бъдете забелязани.Да ама, не-ежедневието така стиска в менгене ,че не забелязваме новите прически на жените си или че имат ново бельо.Често и чукането ни е такова-набързо и по задължение.Всъщност-какво искате жените ? Аз все си мисля,че един уикенд,ако ще и в най-евтината хижа е по.добре против стреса,отколкото поредния парцал.Кому са нужни вашите нови придобивки,ако не са забелязани,а и вие сигурни ли сте,че ги купувате заради приятеля или съпруга си ? Кой подарък би ви направил щастливи ?

[img]Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Ei10[/img]
Върнете се в началото Go down
Zaharka
Администратор
Zaharka


Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 5610
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Discworld

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?   Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Icon_minitimeНед 19 Фев 2017 - 12:08

А какво означава "желания подарък"? И що за генерализации са това "какво очакват жените"? Защо не се научите, че жените не са едно цяло, не мислят еднакво, не харесват едно и също, нямат еднакви възгледи...? Като всички нормални същества на тая земя, впрочем.
За последните няколко дни това е n-ти път, в който някой мъж ми задава въпроса "какво искат жените" и вече сериозно ми писва, та затова може и да съм леко тросната.
На въпроса - ако жената е имала конкретно желание, очакване или представа дори какво иска за който и да било празник, то тя е правила намеци, подсказвала е, показвала е дори... Само трябва да я слушаш като говори, дори и с половин ухо, и все си щял да хванеш поне някои от намеците.
Това, което е хубаво за мен или ще зарадва мен, в повечето случаи няма да направи никакво впечатление на останалите жени. А както всяка година повтарям, аз празнувам 1-ви юни, а не 8-ми март. ;)

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
Върнете се в началото Go down
Тони87
PRO
Тони87


Брой мнения : 2199
Регистрация : 10.01.2016

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?   Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Icon_minitimeНед 19 Фев 2017 - 15:14

Няма значение 1юни, 8-ми март, 14 февруари..., важното е да има поводи за празнуване. И да ни е готино. Подаръците доставят удоволствие както на жените – да ги получават, така и на мъжете – да ги подаряват. Защото често пъти подаръците доставят наслада и на двамата... 😉 Аз си падам по нещата, които оставят спомени завинаги, а не по парцалки и предмети, които бързо излизат от мода или събират прах. Затова 8-ми март – „Здравей, Париж!“
Върнете се в началото Go down
Zaharka
Администратор
Zaharka


Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 5610
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Discworld

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?   Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Icon_minitimeНед 19 Фев 2017 - 15:59

Като стана дума, защо на мъжете да им доставя удоволствие да подаряват? А защо не да получават и те? И какъв им е толкова проблема на мъжете като им правят подаръци? Аз обичам да правя подаръци, без значение на приятелки, приятели, гаджета, роднини... И не винаги с повод. Обаче се сблъсквам с факта, че на тия пусти мъже им е неудобно ли, кофти ли, знам ли, когато им правят подарък. А бе, това по-малко мъже ли ви прави или...? А някой да ми обясни, много моля, че в чудо съм се видяла.

ПП: Аз като правя подаръци, търся нещо, което да има персонално значение или да символизира нещо за конкретния човек. Ето ти вариант. Като си знаеш жената, избери нещо, което да показва, че я познаваш, да има смисъл само за нея, нещо лично, свързано с нещо ваше си... Това са нещата, които оставят следа.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
Върнете се в началото Go down
Armagedon
VIP
Armagedon


Брой мнения : 2585
Регистрация : 20.09.2016

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?   Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Icon_minitimeНед 19 Фев 2017 - 22:29

Zaharka,Тони87--щом сте ми отговорили ,значи сте се замислили.Аз също-най-много ми хареса мисълта на Тони-"Аз си падам по нещата, които оставят спомени завинаги....."--ето това е разковничето .Няма нищо по-хубаво от един красив спомен. А на въпроса на Zaharka, защо ние мъжете не обичаме да ни правят подаръци-то идва от първобитното чувство,че мъжа трябва да печели повече и той да прави подаръци.Аз лично не обичам феминизацията.За мен жената трябва да е умна,кротка и усмихната.Жена ,която ми крещи насреща-не ми харесва.А защо мъжете не знаем какво да ви подарим-защото вие поглеждате подаръка и казвате-"Как можа ,точно тоя цвят да избереш?"Всичкото ти настроение се срива и се заричаш ,че няма да и купиш втори път подарък.
Върнете се в началото Go down
Armagedon
VIP
Armagedon


Брой мнения : 2585
Регистрация : 20.09.2016

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?   Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Icon_minitimeНед 19 Фев 2017 - 23:48

[img]url=https://servimg.com/view/19622496/4]Какъв подарък очакват жените за 8 март ? 6_145210[/url][/img]
Върнете се в началото Go down
ivcan
Читател
ivcan


Зодия : Gemini
Брой мнения : 37
Регистрация : 13.11.2016

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?   Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Icon_minitimeПон 20 Фев 2017 - 0:55

За мене лично няма значение какъв е подаръка само да е от сърце.И не съм съгласна с тебе Armagedon,защото например на мен ми подариха пръстен.Доста е груб и голям аз щях да си взема нещо по семпло но не казах нищо.Не исках да го обидя,а и както казах беше от сърце и го нося всеки ден.
Върнете се в началото Go down
kotevania
Напредващ
kotevania


Пол : Female
Зодия : Libra
Брой мнения : 120
Регистрация : 16.05.2016
Местожителство : с. Николово, обл. Русе

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?   Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Icon_minitimeПон 20 Фев 2017 - 8:35

Подаръци получавам без повод. С моята половинка сме заедно от 18 години и аз си знам, че той хич не обича да подарява по задължение. Иначе в момента аз си мечтая за 24 часа самота - само за мен. Последните 6 месеца са ми доста натоварени психически и емоционално и има нужда от тишина и спокойствие.
Върнете се в началото Go down
ZiDiTee
VIP
ZiDiTee


Брой мнения : 3772
Регистрация : 27.01.2017

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?   Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Icon_minitimeПон 20 Фев 2017 - 11:14

Аз очаквам пътуване до Австрия Какъв подарък очакват жените за 8 март ? 1351334953
/мрънкам от Коледа и май ще ми се получи/
Върнете се в началото Go down
Zaharka
Администратор
Zaharka


Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 5610
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Discworld

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?   Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Icon_minitimeПон 20 Фев 2017 - 11:54

ZiDiTee написа:
Аз очаквам пътуване до Австрия Какъв подарък очакват жените за 8 март ? 1351334953
/мрънкам от Коледа и май ще ми се получи/

E, ето. Аз като говоря, приказвам. Който/която иска нещо конкретно, намира начин да си каже.
За останалите в по-циничен вариант можем да кажем, че чакат да видят кой колко труд ще положи в тяхна чест. Какъв подарък очакват жените за 8 март ? 909357165

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
Върнете се в началото Go down
Ружа
Напредващ
Ружа


Чете : Винаги когато има време
Пол : Female
Зодия : Pisces
Брой мнения : 100
Регистрация : 07.02.2017
Местожителство : Варна

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?   Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Icon_minitimeПон 20 Фев 2017 - 12:15

За мен повода е без значение щом подаръка е от любим човек винаги бих се зарадвала!Най вече обичам да ми подаряват неща ,който мога да нося със себе си щом ги погледна веднага се усмихвам Какъв подарък очакват жените за 8 март ? 909357165 дори да става въпрос за малка брошка или чанта .. няма значение щом е със любов и желание Какъв подарък очакват жените за 8 март ? 909357165

______________________________
Cry a river,build a bridge ..get over it!!!
Върнете се в началото Go down
Armagedon
VIP
Armagedon


Брой мнения : 2585
Регистрация : 20.09.2016

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?   Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Icon_minitimeВто 21 Фев 2017 - 21:42

Здравейте-имам си един човек в сайта ,с който споделям лични неща.Той знае,че имах проблеми със жена си.За 8 март-между хижа в Родопите и Париж-избрах Париж.Ще бъда честен с вас-избрах евтин полет,евтин хотел- но ще обиколим Париж и ще си припомним хубавите моменти от живота си.Единственото,което ще подаря на жена си е катинар ,който да поставим на моста на влюбените-Пон дез Ар /ако има къде да го поставим,защото един приятел ми каза,че почти паднал парапета от катинарите/.Това е- Катинар.
Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Pont_d10
Върнете се в началото Go down
Zaharka
Администратор
Zaharka


Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 5610
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Discworld

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?   Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Icon_minitimeВто 21 Фев 2017 - 22:18

Одобрявам! Впрочем тая практика с катинарите е стигнала и до родна земя - в някои градове има местенца, предназначени за такива катинари.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
Върнете се в началото Go down
Armagedon
VIP
Armagedon


Брой мнения : 2585
Регистрация : 20.09.2016

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?   Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Icon_minitimeВто 21 Фев 2017 - 22:22

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Usmivk10
Върнете се в началото Go down
stelinia
Пристрастен
stelinia


Чете : От всичко по малко
Пол : Female
Брой мнения : 307
Регистрация : 28.02.2017
Местожителство : България

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?   Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Icon_minitimeСъб 4 Мар 2017 - 12:00

Винаги получавам подарък за празника ! С половинката ми сме от 12 години заедно и всеки един ден е спомен и подарък за нас това е ! Какъв подарък очакват жените за 8 март ? 2326183677

______________________________
Винаги търся доброто в хората…лошото те сами го показват.
Върнете се в началото Go down
Armagedon
VIP
Armagedon


Брой мнения : 2585
Регистрация : 20.09.2016

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?   Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Icon_minitimeСря 8 Мар 2017 - 0:17

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Hqdefa10

Честит 8 март на всички дами от "България свят"-нека не ви подаряват скъпи подаръци,нека ви дадат скромно цвете,евтин ,но романтичен ресторант,нека видите звездите после заедно с половинката си,а когато се върнете -целунете по главичките децата си.Какво по-голямо щастие на света !

Нашето пътуване до Париж се отложи-отиваме на ресторант..
Ето какво купих на жена си-"Шанел №5" -да ухае,като я чукам, цип-да се сеща да мълчи,че е като вас устата и чаша шампанско под звездите.
Върнете се в началото Go down
кума лиса
Пристрастен
кума лиса


Брой мнения : 363
Регистрация : 14.10.2016

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?   Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Icon_minitimeСря 8 Мар 2017 - 4:59

Ех, че романтично! :lovely: :lovely: :lovely:
Върнете се в началото Go down
кума лиса
Пристрастен
кума лиса


Брой мнения : 363
Регистрация : 14.10.2016

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?   Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Icon_minitimeСря 8 Мар 2017 - 5:05

Аз си избрах сама подаръка и много му се кефя !
Върнете се в началото Go down
stelinia
Пристрастен
stelinia


Чете : От всичко по малко
Пол : Female
Брой мнения : 307
Регистрация : 28.02.2017
Местожителство : България

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?   Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Icon_minitimeСря 8 Мар 2017 - 7:03

Честит 8 ми март на всички дами !!!! Бъдете обичани,желани и обгрижвани!




благодаря за пожеланието Armagedon

______________________________
Винаги търся доброто в хората…лошото те сами го показват.
Върнете се в началото Go down
Ружа
Напредващ
Ружа


Чете : Винаги когато има време
Пол : Female
Зодия : Pisces
Брой мнения : 100
Регистрация : 07.02.2017
Местожителство : Варна

Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?   Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Icon_minitimeСря 8 Мар 2017 - 7:57

Честит Празник Мили Дами!!!Бъдете винаги, обичани уважавани и желани !!!

______________________________
Cry a river,build a bridge ..get over it!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?   Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какъв подарък очакват жените за 8 март ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Koй е най-желяният коледен подарък от жените?
» Очакват ни цели 3 филма за Снежанка
» "Коледен подарък"
» Дейвид и Виктория Бекъм очакват бебе номер 4
» Подарък според зодията

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: За форума :: Празнични подаръци-
Идете на: