Поредица "Рейвънел" - Page 4 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorld


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Поредица "Рейвънел"

Go down 
+36
1desi.todorova
josi
Phelan
jh123
magi_olq
Атанаска
Grisam
simona890
Маги
Амарилис
Pipilotaeuforia
svetka74
yanavass
Николова21
kameliq_1977
KRASI71
magiang
desi manasieva
GeryB
ilzik
petqnen
biliana_911
Iliana123
reidgi
марти7074
sNoW
beni1979
mimi1221
bogi77
Vikito0o0_f
lylu
viki12
tuleva
iveto81
Gergana Vasileva
ves
40 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
ves
VIP
ves


Зодия : Leo
Брой мнения : 17548
Регистрация : 22.12.2015

Поредица "Рейвънел" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Поредица "Рейвънел"   Поредица "Рейвънел" - Page 4 Icon_minitimeВто 8 Ное - 10:36

First topic message reminder :

Поредица "Рейвънел" - Page 4 14980579_1313447102019816_2754852171031067431_n


Книга първа „Изкушение“

Девън Рейвънел, истински светски лъв, отдаден на
сърдечни завоевания и безгрижен живот в Лондонското висше общество,
внезапно се сдобива с графство. Наследената титла идва с отговорности,
които той категорично не желае да поеме, както и с... повече от една изненада. Новото му имение е затънало в дългове, а трите сестри на починалия граф продължават да заемат къщата, заедно с Катлийн, лейди Триниър – красивата млада вдовица, чиято решителност, остър ум и още по-остър език го влудяват и предизвикват.

Катлийн Триниър знае повече от добре какво е да се довериш на безскрупулен мошеник като Девън, особено щом е от фамилията Рейвънел.
Но огненото привличане помежду им е невъзможно да се отрече и Катлийн е изправена пред непосилна задача: да се пребори със себе си или да капитулира пред неудържимото си увлечение, но преди това
да пречупи съпротивата на Девън и… да го превърне в нов човек. Борбата за оцеляването на наследството усложнява нещата все повече и
въпросът „кой кого“ става съдбоносен. И Девън, и Катлийн нямат намерение да се откажат – нито от амбициите си, нито от огромното изкушение,
което ги тласка един към друг и им готви главозамайващи изненади…

______________________________
Поредица "Рейвънел" - Page 4 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
yanavass
Редовен
yanavass


Брой мнения : 50
Регистрация : 21.05.2018

Поредица "Рейвънел" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредица "Рейвънел"   Поредица "Рейвънел" - Page 4 Icon_minitimeПон 13 Авг - 21:48

radianttt написа:
А четвъртата книга от пoредицата обявено ли е кога ще бъде преведена на български?
не съм видяла да са дали информация, но тя все пак излезе тази година, та че.... търпение. Лично аз смятам да изчакам да излязат и трите книги и да ги прочета заедно. Така както са обявени двойките, любопитна ми е чак 6-та книга. Поредица "Рейвънел" - Page 4 976781486
Върнете се в началото Go down
magiang
Активен
magiang


Брой мнения : 152
Регистрация : 23.09.2016

Поредица "Рейвънел" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредица "Рейвънел"   Поредица "Рейвънел" - Page 4 Icon_minitimeСря 22 Авг - 18:51

Тази седмица питах издателство Ергон дали ще издават другите книги .И те ми пратиха този отговор. Ако не ни мине котка път (и печатницата не реши да излезе непредвидено в отпуск), четвъртата книга от сагата за семейство Рейвънел ще излезе до края на август. Хубав ден
Върнете се в началото Go down
yanavass
Редовен
yanavass


Брой мнения : 50
Регистрация : 21.05.2018

Поредица "Рейвънел" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредица "Рейвънел"   Поредица "Рейвънел" - Page 4 Icon_minitimeЧет 23 Авг - 10:18

magiang, това е чудесна новина. А на теб коя от предните три ти хареса най-много?
Върнете се в началото Go down
radianttt
Читател
radianttt


Брой мнения : 10
Регистрация : 13.08.2018

Поредица "Рейвънел" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредица "Рейвънел"   Поредица "Рейвънел" - Page 4 Icon_minitimeЧет 23 Авг - 10:48

да, това е чудесна новина. На мен най-много ми хареса историята за Пандора Поредица "Рейвънел" - Page 4 909357165
Върнете се в началото Go down
dfghjk
Пристрастен
dfghjk


Брой мнения : 255
Регистрация : 15.11.2012

Поредица "Рейвънел" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредица "Рейвънел"   Поредица "Рейвънел" - Page 4 Icon_minitimeСъб 19 Яну - 14:03

Дали някой няма " Здравий нипознат", последната книга от поредицата?! Ако случайно я има в ел.вариант, мога ли да помоля да ми я пратите на donkovakaterina52@ gmail.com.
Върнете се в началото Go down
yanavass
Редовен
yanavass


Брой мнения : 50
Регистрация : 21.05.2018

Поредица "Рейвънел" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредица "Рейвънел"   Поредица "Рейвънел" - Page 4 Icon_minitimeСъб 26 Яну - 16:12

Дами, качили са Здравей, непознат в рулит https://www.rulit.me/books/zdravej-nepoznat-get-546863.html
Върнете се в началото Go down
dfghjk
Пристрастен
dfghjk


Брой мнения : 255
Регистрация : 15.11.2012

Поредица "Рейвънел" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредица "Рейвънел"   Поредица "Рейвънел" - Page 4 Icon_minitimeСъб 26 Яну - 18:33

Чета петата от поредицата " Сезони на любовта", някой да знае дали има 6 за Оливия?
Върнете се в началото Go down
yanavass
Редовен
yanavass


Брой мнения : 50
Регистрация : 21.05.2018

Поредица "Рейвънел" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредица "Рейвънел"   Поредица "Рейвънел" - Page 4 Icon_minitimeСъб 26 Яну - 18:57

Оливия малката сестра на Уинтърборн ли беше?
Всъщност има още една книга от поредицата /или новела/, която не е издадена на бг. В рулит я има на руски. За Рейф Бауман е единият от братята на Лилиан и Дейзи.
Върнете се в началото Go down
dfghjk
Пристрастен
dfghjk


Брой мнения : 255
Регистрация : 15.11.2012

Поредица "Рейвънел" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредица "Рейвънел"   Поредица "Рейвънел" - Page 4 Icon_minitimeСъб 26 Яну - 19:01

Да на Уестклиф! Благодаря!
Върнете се в началото Go down
Амарилис
Пристрастен
Амарилис


Пол : Female
Брой мнения : 377
Регистрация : 30.04.2013

Поредица "Рейвънел" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредица "Рейвънел"   Поредица "Рейвънел" - Page 4 Icon_minitimeСъб 26 Яну - 20:59

Прочетох "Здравей, непознат". Хареса ми и не ми хареса. Героите са страхотни, но през цялото време ме дразнеха. :2: След има-няма три срещи между тях пламна такава силна любов, че беше меко казано нереално. Да, беше романтично, но нещо ми липсваше.
Лайза обръща голямо внимание на лекарската практика на Гарет, тъй като тази жена-лекар наистина е съществувала и самата авторка в послеслова пише, че й се възхищава много.
На тайните на Итън също се отделят няколко сцени и въпреки че има огромен потенциал в този герой, някак ролята му се изгуби на фона на предателството към короната, което за мен беше описано мимоходом и на появата на Уест, в когото вече виждаме коренна промяна и за чиято история нямам търпение.

Върнете се в началото Go down
Донка Жекова
Читател
Донка Жекова


Брой мнения : 11
Регистрация : 07.01.2019

Поредица "Рейвънел" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредица "Рейвънел"   Поредица "Рейвънел" - Page 4 Icon_minitimeВто 27 Окт - 2:04

Търся Дявол през зимата. Ако може да ми я изпратите на :jekova_1981@abv.bg
Благодаря предварително
Върнете се в началото Go down
Stella7401
Ветеран
Stella7401


Брой мнения : 1324
Регистрация : 09.07.2016

Поредица "Рейвънел" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредица "Рейвънел"   Поредица "Рейвънел" - Page 4 Icon_minitimeСря 28 Окт - 7:46

Донка Жекова написа:
Търся Дявол през зимата. Ако може да ми я изпратите на :jekova_1981@abv.bg
Благодаря предварително
Имаш поща
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Поредица "Рейвънел" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредица "Рейвънел"   Поредица "Рейвънел" - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Поредица "Рейвънел"
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Поредица: The 100
» поредица Only One
» Стъкленият трон ( поредица )
» Поредица ''Хатауей''
» поредица ''Треска''

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: Книги :: Преводна литература :: ИК Ергон-
Идете на: