BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Поредица "Отчаяни херцогини"

power_settings_newLogin to reply
+42
innea
Донка Жекова
reneta2005
yanavass
Antoniya81
Maudeline Everglot
urahara123
dessykamburova
aidad
Julia0
borqna33
Yoni
Christinax
ioanna2105
dragongirl666
Viki
dfghjk
Morgancheto
milena50
АВА
kaik123
Pipilotaeuforia
janeta29
Николова21
magi999
desi manasieva
sladcheto
Стефанина
varnam
bobych
ElenaPenova
iveto81
mimi1221
megan5
mi666i
milenatt
ваня неделчева
capricorn6
Zaharka
kaspyr
Ralna
ves
46 posters

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyПоредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
First topic message reminder :

Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 Tri_sedmici_hrm

Книга първа "Три седмици с Лейди Хикс"

След като натрупва състояние, Торн Дотри, могъщият незаконороден син на херцог, решава, че му трябва съпруга. Но за да се ожени за дама, Торн трябва да се сдобие с блестяща, цивилизована фасада – специалността на лейди Зенобия Индия.

Изтънчена, упорита и самостоятелна, Индия се зарича да превърне Торн в идеална партия само за три седмици.

Но нито Торн, нито Индия допускат, че помежду им ще избухне забранена страст.

Торн няма да се спре пред нищо, за да направи Индия своя. Неуспехът просто е изключен.

Но има само едно нещо, което може да направи Индия негова… единственото, което Торн не може да си позволи да загуби… пламенното си необуздано сърце.


Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 202128_b

Книга втора "Четири нощи с херцога"

Очаквайте на 12.08.2016 г.

Като младо момиче Емилия Гуендолин Карингтън заявява на вбесяващия бъдещ херцог на Пиндар, че е готова да се омъжи за всеки друг мъж освен за него… но години по-късно с ужас установява, че няма към кого другиго да се обърне. Евандър Септимъс Броуди си има свои причини да приеме дръзкото предложение за брак на Миа, но има едно нещо, което никога няма да даде на своята опърничава съпруга: самия себе си. Вместо това й предлага дяволска сделка: да прекарва с нея четири нощи в годината. Четири нощи и нито миг повече. И то само когато тя го помоли за тях. Но Миа няма да го стори никога. Сега Вандър е изправен пред най-голямото предизвикателство в живота си: да съблазни собствената си съпруга, за да спечели сърцето й. Каквото и да му струва това, тази битка той не може да си позволи да загуби.

______________________________
Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Прекрасна новина! Чакам с нетърпение! :yess:

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Ехааа, не мога да им се нарадвам на "Калпазанов"! Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 D4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a А дано до Коледа да ни зарадват с още някой толкова вълнуващ и прекрасен роман! Пу-пу! Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 C4993e31cf749afb121e1f1728c48255

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 Afera_po_koleda_hrm

Афера по Коледа - книга 2 (Отчаяни херцогини)
от Елоиза Джеймс

На една приказна Коледа госпожица Пердита Селби, наричана от близките и приятелите си Попи, среща мъжа на живота си и е сигурна, че ще го обича вечно. Невероятно привлекателният херцог Флечър е идеалният съпруг за младата зашеметяващо красива англичанка, а сватбата им е най-романтичната, която Попи някога е виждала. Четири години по-късно двамата са обект на всеобщо възхищение във висшето общество… но зад затворените врати на дома им искрата на любовта им е догоряла.
Херцогът не иска да загуби жената, за която все още копнее, затова е твърдо решен да спечели отново обичта й… и да надмине зашеметяващите първи дни от връзката им с едно истински греховно съблазняване.

Този изящно написан исторически любовен роман блести със запазената марка на Елоиза Джеймс – комбинация от прелестна чувственост и дяволито остроумие. – „Чикаго Трибюн”



*На книжния пазар от 04.12.2017 г.!

______________________________
Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Ааа, не, направо невероятно!!! Прекрасно!!! Много тематично, изключително подходящо - просто разкош!Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 D4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a Издателство "Калпазанов" да вземат да се прекръстят на издателство "Дядо Коледа" Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 0b8ee9956a774c350dd59ffd35948879

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
bobych написа:
Ааа, не, направо невероятно!!! Прекрасно!!! Много тематично, изключително подходящо - просто разкош!Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 D4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a Издателство "Калпазанов" да вземат да се прекръстят на издателство "Дядо Коледа" Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 0b8ee9956a774c350dd59ffd35948879


Ама да си сменят джуджетата, че тая корица отново е потресаваща и пак в лошия смисъл.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Zaharka написа:
bobych написа:
Ааа, не, направо невероятно!!! Прекрасно!!! Много тематично, изключително подходящо - просто разкош!Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 D4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a Издателство "Калпазанов" да вземат да се прекръстят на издателство "Дядо Коледа" Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 0b8ee9956a774c350dd59ffd35948879


Ама да си сменят джуджетата, че тая корица отново е потресаваща и пак в лошия смисъл.


Хахахааххахаха! Така си е! Като цяло корицата е хубава. Ама сложили поредната несполучлива главЪ на лейди и о*рали цялата работа.

______________________________
Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
iveto81 написа:
Zaharka написа:
bobych написа:
Ааа, не, направо невероятно!!! Прекрасно!!! Много тематично, изключително подходящо - просто разкош!Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 D4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a Издателство "Калпазанов" да вземат да се прекръстят на издателство "Дядо Коледа" Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 0b8ee9956a774c350dd59ffd35948879


Ама да си сменят джуджетата, че тая корица отново е потресаваща и пак в лошия смисъл.


Хахахааххахаха! Така си е! Като цяло корицата е хубава. Ама сложили поредната несполучлива главЪ на лейди и о*рали цялата работа.


Тъй де, ама те все откъм главите ги оакват. Като им е такъв зор да ги докарат човешки, да вземат да им ги резнат, че да се миряса. Или да не слагат човеци. Всичко ще е по-добре от тези недоразумения.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Уфф, таз корица, вярно, че не е от най-елегантните!Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 E23f9acdd8f4df2cca48e8a22bdf1e4f Но и тя не може да ми попречи да си припкам из къщи с кеф, че ще има още една Елоиза и то за празниците!!! Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 D0ccbb8756e7c57d746a41d9e832e3a4Толкова малко (да не кажа почти никакви) исторически любовни романи се издават на БГ, че издаването на някакъв е цяло събитие!!! Затова и една дразнеща корица не може да помрачи радостта ми, че ще се забавлявам с един вълнуващ ИЛР!Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 A778a1bbec14c049b38106635463927f

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Факт. И мен трудно ще ме спре. Ама за тез пари и в тоз вид... Ми ще си мрънкам пък дорде е българско!

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Издателство "Калпазанов" остана едно от малкото, които издават исторически любовни романи. Книгите им се появяват сканирани и пуснати за свободно, да разбираме безплатно, четене дни след пускането им в книжарниците.
А на всичкото това ги плюете, че кориците им не били хубави. Е, на някой не му харесват, на друг му харесват - всичко това е субективно.
Не смея да прогнозирам кога ще им писне и ще пуснат кепенците като "Тиара".

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Добре де, съгласих се, че не останаха други мераклии, ама това не значи, че съм особено навита да ме правят на балама. За средна цена 16 лв, деформирани персони по кориците и през последната година разни и разнообразни гафове от тяхна страна... Ми заслужават си плюенето. Това не променя факта, че продължавам да ги купувам, защото проклетниците издават добри книги, макар и не особено лицеприятни. И въпреки това не виждам причина да се възхвалява не добре свършена работа, само защото нямало кой друг да я свърши. Пък и все си мисля, че читателите, като хора заради които съществува издателството, заслужават малко уважение. И право да изказват конструктивна критика за продукт, за който дават изкарани с труд пари.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Zaharka написа:
Ааа, тва е вече друга бира. Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 2115147716

От цялата работа знаете ли какво виждам аз? Някъде в необятното бъдеще много хипотетично ни очакват едни "Седем минути в рая".



Ето, че позна Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 2115147716

______________________________
Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 Tumblr_o5ozhrJQlW1ud4tq1o1_500

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Много им се чудя на тия книги.Много ми я хвалят авторката, но още преценявам 😉 👼

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Чела съм само първата книга и много ми харесва

Дайте да коментираме книгите а не кориците. Те не трябва да са определящи

Има къде по лоши корици

Книгите са приятни и се Петър на един дъх

Жените са силните в тези книги. Заслужава си да се прочетат


Спри да ми пускаш коментари един след друг! Спазвай правилата!
Edit: Zaharka

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Забавна

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Страхотни са!

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Ако има някой лейди Хариет на Елоиза Джеймс на ми изпрати на janeta1234566@abv.bg в електронен вариант. Благодаря

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Много сладка поредица Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 909357165
А за Лейди хариет и аз моля за нея Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 909357165
taneva.teodora@gmail.com

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
И аз моля за Лейди Хариет ,благодаря предварително!
kaik123@abv_bg
(вместо долна черта _ е . ,New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information-това правило не e cool Поредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 909357165 )

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
Харесвам ги Отчаяните херцогини и още как!Въобще всички книги на Елоиза Джеймс ги изчитам ,още щом се появят в книжарниците.Надявам се само скоро да издадат нова книга от поредицата!

descriptionПоредица "Отчаяни херцогини" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Отчаяни херцогини"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply