BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

"Този мъж"

power_settings_newLogin to reply
+60
KrisiV25
Savarovska
Viki
tedi89
villlig
Jijolina
kibre
vasilka.getzova
kokteilka17
vivalinka
tinito_m1
dianaa1962
mg79mg79mg79
tsvetip@abv.bg
АВА
Маги
fallangel
p_svetla
VIKI2008
Bloopy
mira_me4o
mimivulcheva
Поли Маринкова
Tesa
did1_ty
марти7074
steli_tp
Христина Атанасова-Ганева
Lexy
windbird
Axeniq
marinka76
Krisi1989
knigiteee
tanitodim
kateto_83
DoTo
Gergana Vasileva
ivelinka_1607
t.lisheva
Laura_Sunny
Venka
ani82
Ирена Н
k.gergeva
gerganasto
viki12
Zaharka
Ralna
Radost_09
ves
plop
att12
djordan
radians
vivi86
milenaka
iveto81
biliana_911
liusi
64 posters

description"Този мъж" Empty"Този мъж"

more_horiz
"Този мъж" - Джоди Елън Малпас
Очаквайте началото на историята на Ава и Джеси
от 24 октомври!


"Този мъж" 12112307_421853101333580_8519067177845256424_n


Младата интериорна дизайнерка Ава О'Ший отива на консултация в The Manor със собственика - Джеси Уорд.
Тя очаква да срещне костюмиран, успял мъж с наднормено тегло. Действителността обаче е различна. Този мъж е невероятно красив, чаровен и самоуверен. Също така е и самовлюбен плейбой, който няма никакви задръжки. Ава отчаяно се опитва да се убеди, че не е привлечена от него, но не може да контролира въздействието, което той има над нея. Всеки неин инстинкт й казва да бяга, но Джеси Уорд няма желание да я пусне. Той я иска и е решен да я има. Тя знае, че сърцето й ще бъде разбито, но как може да избяга, когато той не й позволява ?

______________________________
"Този мъж" 99671110

description"Този мъж" EmptyRe: "Този мъж"

more_horiz
Струва ми се интересна история, определно мисля да я прочета.

description"Този мъж" EmptyRe: "Този мъж"

more_horiz
И на мен ми се струва, че ще е интересна. То е ясно, че ще се купува.
Само ме е яд, че е трилогия и то все за Джеси и Ава, та ще чакаме месеци, за да разберем края на историята.

______________________________
"Този мъж" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Този мъж" EmptyRe: "Този мъж"

more_horiz
Прочетох книгата и лично на мен много ми допадна.Има нещо сходно с 50 нюанса. Джеси е доминантен тип / но поне в тази първа част не е показал наклонности като на Крисчън "Този мъж" 909357165 / с "интересен" бизнес в Имението. Ава е красива и успяла жена. Той я преследва едва ли не маниакално, тя бяга "Този мъж" 2115147716 . И една тайна която той крие от нея. През цялото време книгата ме държа под напрежение. Не ми хареса това, че е само от гледната точка на Ава. Има само една глава от неговата гледна точка, но поне донякъде си обясних защо той се държи така с нея. Както и се очакваше имаше раздяла на финала. Само се надявам  Егмонт да издадат втората книга по скоро.

description"Този мъж" EmptyRe: "Този мъж"

more_horiz
Четох я на английски, сега съм на втората. В първата няма глава от негова гледна точка, и главите са 38.

description"Този мъж" EmptyRe: "Този мъж"

more_horiz
Води се допълнителна глава към книгата Вечерта на откриването в "Луссо"- гледната точка на Джеси. Има разбира се и от Ава от гледната точка същата глава.
Българската книга е от 33 глави.

______________________________
"Този мъж" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Този мъж" EmptyRe: "Този мъж"

more_horiz
Аха, видях. Нямам представа откъде идва това разминаване, дали липсва нещо и ако да, какво е то. Сега съм на третата - 22%, бях много разочарована от втората, но третата засега компенсира успешно.

description"Този мъж" EmptyRe: "Този мъж"

more_horiz
След твоето мнение за втората книга донякъде ми сепна нетърпението "Този мъж" 2115147716

______________________________
"Този мъж" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Този мъж" EmptyRe: "Този мъж"

more_horiz
Хареса ми - и да и аз съм съгласна че има нещо общо с нюансите.Ава ми иде да я фрасна в някой ситуации ,но общо взето съм доволна

description"Този мъж" EmptyRe: "Този мъж"

more_horiz
Книгата много ми хареса и с нетърпение очаквам слегващите книги от поредицата.

description"Този мъж" EmptyRe: "Този мъж"

more_horiz
Харесах много тази книга,с нетърпение очаквам втората книга на български,надявам се и тя да се окаже интересна колкото първата.

description"Този мъж" EmptyRe: "Този мъж"

more_horiz
Харесвам много книгата. Дали скоро ще излези втората книга на български.

description"Този мъж" EmptyRe: "Този мъж"

more_horiz
att12 написа:
Харесвам много книгата. Дали скоро ще излези втората книга на български.


Втора книга от поредицата ще излезе на 30 този месец.

______________________________
"Този мъж" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Този мъж" EmptyRe: "Този мъж"

more_horiz
Е,аз тази поредица едва днес я открих....даже до последно си чета книгата и накрая се опулих.....невъзможно е така да завършва....бях готова да се тръшна.."Този мъж" 909357165)
Обръщам първа страница и какво да видя.. Книга 1:))ахахах смях, неприятна изненада.
Добре,че няма да чакам дълго Книга 2:) Определено ми допадна.Джеси тоя Секс Бог даже няма да го коментирам "Този мъж" 976781486 "Този мъж" 1513021971

description"Този мъж" EmptyПод този мъж - книга 2

more_horiz
"Този мъж" Pod_tozi_maj_hrm

На книжния пазар от 30.01.2016



Джеси Уорд обсебва Ава със своята енергия и я задушава със своята страст, но продължава да я държи настрана от мрачните си тайни и разбитата си душа. Единственият начин Ава да оцелее, е да го напусне. Наясно е, че той не може да бъде спасен…

Но ето, че Джеси Уорд се връща в живота й, решен да й напомни за чувствените удоволствия, които двамата са споделяли. Ава е също толкова решена да разбере истината, скрита зад стоманената външност на този мъж. Което означава да се доближи още веднъж до господаря на Имението. А Джеси я иска именно там – в обхвата на докосванията си.

description"Този мъж" EmptyRe: "Този мъж"

more_horiz
В издателския план на "Егмонт" беше предвидена за 23 януари.
Сега виждам, че в сайта на издателството е преместена на 30 януари - още десетина дена ще трябва да изчакаме.
А бе, скоро ще е !

______________________________
Аз обичам живота ...
и той обича мен! ;)

description"Този мъж" EmptyRe: "Този мъж"

more_horiz
Аз още не мога да намеря време да се докопам да изчета първата, но сега ще си взема втората и тогава ще почна, да не съм неприятно изненадана като plop 👅

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Този мъж" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Този мъж" EmptyRe: "Този мъж"

more_horiz
ahaha;))така е като човек грабва книга от рафта,заради корица,която му е привлякла вниманието и не е прочел предварително информация за нея;)
Не съжалявам обаче за избора си.Много е горещааа..., "Този мъж" 1513021971 чак пари и по едно време се чудех дали няма да се подпалят страниците.

description"Този мъж" EmptyRe: "Този мъж"

more_horiz
Изключително радостна новина"Този мъж" 909357165)) Важното е да се издаде,защото нямам търпение да видя продължението на историята за Джеси и Ава "Този мъж" 1513021971
Книга 3 да я очакваме май месец-поне така са публикували Егмонт.Издателството засега ми е фаворит-винаги довършват подхваната поредица.

description"Този мъж" EmptyRe: "Този мъж"

more_horiz
И аз чакам с голямо нетърпение втората книга, ноооо не съм с големи очаквания, едва и третата книга като прочета, ще съм доволна 👅 . Ама поне се надявам, че втората няма да свърши като първата.

______________________________
"Този мъж" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Този мъж" EmptyRe: "Този мъж"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply