Морето на спокойствието Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorld


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Морето на спокойствието

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Zaharka
Администратор
Zaharka


Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 5610
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Discworld

Морето на спокойствието Empty
ПисанеЗаглавие: Морето на спокойствието   Морето на спокойствието Icon_minitimeВто 29 Сеп - 16:21

Морето на спокойствието 12088101_762589123852079_8480462768153293387_n

Определена като един от литературните шедьоври на 2013г. и преведена на над петнадесет езика - очаквайте "Морето на спокойствието" от Катя Милей на 06.10.2015г.


Аз живея в свят без магия или чудеса. Място, където няма ясновидци или върколаци, без ангели или супер момчета, които да те спасят. Място, където хората умират, музиката се разпада и животът е гаден. Толкова силно съм притисната към земята от тежестта на реалността, че понякога се питам как намирам сили да вървя.
Бившата талантлива пианистка Настя Кашников иска две неща: да завърши гимназия без никой да разбере за миналото ѝ и да накара момчето, което ѝ отнема всичко – самоличността ѝ, духа ѝ, волята ѝ за живот – да си плати.
Историята на Джош Бенет не е тайна – всеки човек, който е обичал, му е отнет, докато навършва седемнайсет и никой не му е останал. Сега всичко, което желае Джош, е да бъде сам и хората му го позволяват, защото, когато името ти е синоним на смърт, всеки е готов да ти осигури личното пространство.
Всеки, с изключение на Настя – мистериозното ново момиче в училище, което започва да се появява и няма да си отиде, докато не проникне във всеки аспект от живота му. Но колкото повече той я опознава, в толкова по-голяма загадка се превръща тя. Докато връзката им укрепва и въпросите без отговор се трупат, Джош започва да се пита, дали някога ще научи тайните, които тя крие, и дали наистина иска да ги узнае.
Морето на спокойствието е наситена, прочувствена и брилянтно поднесена история за едно самотно момче, емоционално крехко момиче и чудото на втория шанс.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
Върнете се в началото Go down
vivi86
Активен
vivi86


Пол : Female
Зодия : Scorpio
Брой мнения : 212
Регистрация : 24.11.2012

Морето на спокойствието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето на спокойствието   Морето на спокойствието Icon_minitimeСря 21 Окт - 21:11

Тази книга ме накара да плача на финала- МНОГО СИЛНА , МНОГО ЕМОЦИОНАЛНА И МНОГО ЗАПОМНЯЩА СЕ.Рядко ми се случва такова нещо но тази книга го направи и не съжалявам въобще че си я купих, чете се на един дъх буквално кара те да се замислиш за много неща. Препоръчвам я на всички на ,които им се чете нещо хем романтично хем сериозно
Върнете се в началото Go down
jmv
Активен
jmv


Брой мнения : 146
Регистрация : 27.12.2010

Морето на спокойствието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето на спокойствието   Морето на спокойствието Icon_minitimeЧет 12 Ное - 21:29

+1
Невероятна и затрогваща и емоционална и още хиляда неща Морето на спокойствието 976781486 Най-добре похарчените ми пари за книга напоследък.
Върнете се в началото Go down
cvetistil
Читател
cvetistil


Пол : Female
Брой мнения : 29
Регистрация : 04.01.2016

Морето на спокойствието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето на спокойствието   Морето на спокойствието Icon_minitimeПет 19 Фев - 19:49

ужасно разтърсваща история
Върнете се в началото Go down
iveto81
VIP
iveto81


Чете : постоянно :)
Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 22099
Регистрация : 24.02.2015

Морето на спокойствието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето на спокойствието   Морето на спокойствието Icon_minitimeПет 19 Фев - 20:47

Това е една от книгите, които хем не ми се четеше, хем пък не можех да оставя. Много се чудех дали да си я купувам, понеже от едно известно време не съм на такава вълна книги, т.е.  предпочитам весели, неангажиращи и ненатоварващи книги. Но четох само положителни мнения за нея и да не остана по назад си я купих Морето на спокойствието 2115147716 . Даже доста време отлагах да я започна.
Разтърсваща и трогателна история. Хареса ми, но не бих я препрочела след време.
Аз така си деля книгите-Не ми харесва, Харесва ми, но не бих я препрочела след време и Хареса ми със сигурност ще се препрочете Морето на спокойствието 1351334953

______________________________
Морето на спокойствието Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Морето на спокойствието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето на спокойствието   Морето на спокойствието Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Морето на спокойствието
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: Книги :: Преводна литература :: ИК Тиара Букс-
Идете на: