BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Безсмъртни Пазители

power_settings_newLogin to reply
+58
dampir7
wenibu
Denica0305
nimfa87
Fati.W
taniia
snejana_78
1desi.todorova
Elissssaaa
Radoslava75
Dosadnata
sminkova
kriji
veriti
korneliya85
dimeto5
tgerincheva
eleonora1977
enjy
KrisiV25
agiva123
ibis1981
Avis
matricata_rap@abv.bg
tsvetip@abv.bg
annаyordanova0
malkata_radi
achi89
Mirkana
Viki
petiova
ivka0176
villlig
NVasileva
ivcan
Dennichka
keralain
Falomena
boreto
gogomegi
kleopatraani
tedi89
vivalinka
Phelan
mariela
Bloopy
kameliq70
Edje
Христина Атанасова-Ганева
capricorn6
Lexy
tuleva
janati75
milenatt
petqnen
beni1979
iveto81
Renesita
62 posters

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyБезсмъртни Пазители

more_horiz
First topic message reminder :

Белязана (Безсмъртни Пазители #1)


Безсмъртни Пазители - Page 4 EN_front1

Обвързан със задължения, смъртоносен и безпощаден, тъмнокосият Терон е лидерът на Аргонавтите – елитна група от воини, обречени да защитават света на безсмъртните от заплахите на подземния свят.
Още в мига, в който той влезе в клуба, Кейси знаеше, че този мъж е различен. Такива като него в реалния свят просто не съществуваха – с дълги до раменете коси, мускулесто тяло и хищнически маниер, под който прозираше опасност и греховност. И той търсеше нещо. Нея.
Тя беше тази, белязаната със знака.
Кейси трябваше да умре, за да може неговият народ да продължи да живее и да съществува. Терон има за задача да я отведе в своя свят. Но дори 200-годишният потомък на Херкулес не е достатъчно силен, за да устои на изумрудените ѝ очи и естествена привлекателност.
Скоро войната с чудовищата от подземния свят щеше да започне и Терон разбира, че трябва да пожертва онова, което желае най-много от всичко…

ПРОЧЕТЕТЕ ОТКЪС


Свързване (Безсмъртни пазители #2)


Безсмъртни Пазители - Page 4 Entwined

От всички безсмъртни пазители, Зандер е най-смъртоносния. Според слуховете, той не може да бъде убит, защото се сражава така, сякаш няма какво да губи. Но у потомъка на легендарния герой Ахил, все някъде трябва да има уязвимо място. Обединените войски на демоните вече са успели да се промъкнат през бариерите на подземния свят. И сега, както никога преди, безсмъртните пазители са длъжни да защитят и двата свята – своя, и този на смъртните. Зандер не може да си позволи да мисли за очарователната лекарка, в която някога бе рапознал своята родствена душа, своята втора половинка. Но с вечността, простираща се пред него, той не можеше да си представи бъдещето, изживяно в нея, без единствената жена, която го кара да се чувства жив. Може би, най-накрая, той бе открил своето слабо място….

Съблазняване (Безсмъртни пазители #3)


Безсмъртни Пазители - Page 4 Tempted

Деметрий – страшният и мрачен войн избягват всички. Дори неговите събратя-аргонавти. Прекалено мрачен. Прекалено заплашителен. А благодарение на собственото си наследство, той е осъзнал, че е по-добре да държи всички надалеч от себе си.
Изадора е изчезнала. Тези думи с охлушителен грохот отекват в главата му. За нейно добро, Деметрий съвсем съзнателно е избягвал крехката принцеса, своята единствена сродна душа. А сега тя е похитена. И за да я върне, той трябва да се обърне към онова тъмно място в душата си, което винаги е избягвал.
Докато демоните разрушават света на хората, а преданността му към Аргонавтите е подложена на изпитание, Деметрий осъзнава, че Изадора е по-силна, отколкото изглежда. И ако той се осмели да я допусне в сърцето си, може би е възможно да спаси и двамата…

Очарование (Безсмъртни пазители #4)


Безсмъртни Пазители - Page 4 Enraptured

За повечето Орфей е загадка – безпринципен негодник, който праща всички по дяволите и прави само това, което иска. И сега този непредсказуем мъж иска да стане част от Безсмъртните Пазители – елитни воини, на които е възложена защитата на човешкия свят, независимо от това дали им харесва или не.
Орфей има само една цел – да спаси брат си от подземния свят. И не е очаквал, че ще му попречи жена. Особено такава красавица, като сирената Скайла. Орфей не знае, че тя е наемна убийца, изпратена от Зевс, за да го съблазни, плени и накрая унищожи.
Но именно Сакайла е тази, която може да загуби най-много. Защо Орфей й се струва толкова познат? И защо тялото й жадува за ласките му? А може би той не е този, за когото се представя… Истината може да осветли една смъртоносна тайна, толкова стара, колкото самите Аргонавти.

Поробен (Безсмъртни пазители #5)


Безсмъртни Пазители - Page 4 Enslaved

След освобождаването му от Подземния свят, Грифон е преследван от странни гласове и предчувствие за надвиснала заплаха. Убеден е, че неговият единствен шанс за спасение е да намери богинята, която го е прокълнала… докато не среща Мелея.
Дори без решетки, Мелея си остава пленница и докато търси пътя към Олимп, среща Грифон. Пазителят възнамерява да провери верността й към боговете, докато самата Мелея няма търпение да провери, дали в гърдите му тупти сърце, което си струва да бъде спасено….

Обвързване (Безсмъртни пазители #6)


Безсмъртни Пазители - Page 4 Bound

Мнозина биха сметнали дара на Титус за благословия, но за самия него, това се е превърнало в истинско проклятие. Всички останали, дори Аргонавтите – защитници на света на смъртните от заплахата на подземния свят – се възползват от него с удоволствие. Само че Титус с радост би го пожертвал, за да е свободен…
Обсебен…
Докосването й е като наркотик. В мига, в който я среща, Титус разбира, че тя не е като другите, а много по-опасна. И макар, че останалите Пазители са уверени, че Натеса работи за Хадес, Титус не може да спре да мисли за нея. Не може да спре да мечтае за нея. Няма сили да спре да желае това, което може да доведе до разрушаването на неговия свят.
Обладан…
Изправен пред избор – да спре Натеса или да й помогне в търсенето, Титус се поддава на изкушението и неволно попада в изтъканата от боговете паяжина от страст, лъжи и смъртоносни предателства. Единствено докосването й е способно да го освободи от оковите му, но желанието му да обладае Натеса може да се окаже прекалено скъпо. Защото, преди всичко това да приключи, Титус трябва да реши, кое е по-важно – честта и дълга към тези, които се е заклел да защитава, или жената, която може да се превърне в най-голямото им проклятие.

Twisted (Eternal Guardians #7)


Безсмъртни Пазители - Page 4 Twisted

Ник, лидерът на мизосите, е последният истински герой и син на един психично разстроен титан. Той е прекарал е живота си в борба с тъмната си божествена половина, без да я разбира. Но пълномощията му стават все по-силни, а съдбата му разкрива, че никой, освен той самия, не знае, дали ще вземе решение да остане на страната на доброто, или ще се поддаде на обаянието на злото…

______________________________
Безсмъртни Пазители - Page 4 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyRe: Безсмъртни Пазители

more_horiz
Може ли и на мен да ми пратите превода на книгите, които имате? ivelina256@abv.bg

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyRe: Безсмъртни Пазители

more_horiz
ivka0176 написа:
Може ли и на мен да ми пратите превода на книгите, които имате? ivelina256@abv.bg


Поща

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyRe: Безсмъртни Пазители

more_horiz
ivelina256@abv.bg е пощата ми! 🙂

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyRe: Безсмъртни Пазители

more_horiz
ivka0176 написа:
ivelina256@abv.bg е пощата ми! 🙂

Готово

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyRe: Безсмъртни Пазители

more_horiz
Може ли и на мен да пратите книгите. mariapetiova@abv.bg e пощата ми

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyRe: Безсмъртни Пазители

more_horiz
petiova написа:
Може ли и на мен да пратите книгите. mariapetiova@abv.bg e пощата ми

Пратих

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyRe: Безсмъртни Пазители

more_horiz
Здравейте, бих била много благодарна, ако някой прати и на мене книгите .... ;)
mirastoy91@gmail.com

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyRe: Безсмъртни Пазители

more_horiz
Mirkana написа:
Здравейте, бих била много благодарна, ако някой прати и на мене книгите .... ;)
mirastoy91@gmail.com


Поща

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyRe: Безсмъртни Пазители

more_horiz
Здравейте,може ли и на мен да ги изпратите☺edje.djan@hotmail.com
Благодаря

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyRe: Безсмъртни Пазители

more_horiz
Edje написа:
Здравейте,може ли и на мен да ги изпратите☺edje.djan@hotmail.com
Благодаря


Готово

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyRe: Безсмъртни Пазители

more_horiz
Може ли и на мен да пратите книгите пощата ми е: achito89@gmail.com
Благодаря предварително !

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyRe: Безсмъртни Пазители

more_horiz
Пратих

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyRe: Безсмъртни Пазители

more_horiz
Моля ви и на мен - malkata_radi@abv.bg

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyRe: Безсмъртни Пазители

more_horiz
Здравейте, може ли да ми изпратите преведените книги на annayordanova0@gmail.com

______________________________
https://www.dropbox.com/sh/amn7cclku3qptsx/AADx4HPTXenxiSGMTS2CoQJra?dl=0

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyRe: Безсмъртни Пазители

more_horiz
malkata_radi, annаyordanova0 имате поща

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyRe: Безсмъртни Пазители

more_horiz
Здравейте,бих искала и аз да помоля за преведените книги.Благодаря предварително Безсмъртни Пазители - Page 4 1997570614

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyRe: Безсмъртни Пазители

more_horiz
tsvetip@abv.bg поща

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyRe: Безсмъртни Пазители

more_horiz
Безсмъртни Пазители - Page 4 976781486
Можели и мен , че стази карантина ….

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyRe: Безсмъртни Пазители

more_horiz
matricata_rap@abv.bg написа:
Безсмъртни Пазители - Page 4 976781486
Можели и мен , че стази карантина ….


Препратих ти

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyRe: Безсмъртни Пазители

more_horiz
viktoria_eremieva написа:
matricata_rap@abv.bg написа:
Безсмъртни Пазители - Page 4 976781486
Можели и мен , че стази карантина ….


Препратих ти

Супер си

descriptionБезсмъртни Пазители - Page 4 EmptyRe: Безсмъртни Пазители

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply