BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward

power_settings_newLogin to reply
+24
Lexy
magiang
jastrata
gerinka
Krasirusabvbg
Qni7a
diqn4eto
neligg
boby_1987
fani8626
gery777
Verji
bobihak
gegi
filther
dfghjk
radi842
aranna
milla71
Zaharka
penka1234
biliana_911
zuzi
Lux
28 posters

descriptionОчаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 EmptyОчаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward

more_horiz
First topic message reminder :

Вече имаме корица и анотация на първата книга от новата поредица на Дж.Р.Уорд
- Black Dagger Legacy или Завета на Черния кинжал.



Първата книга се казва Blood Kiss

Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 11076265_10152746959918231_552922039795000422_n


Анотация:

Парадайс, кръвна дъщеря на първият съветник на краля е готова да се освободи от ограничения живот на жена от аристокрацията. Нейната стратегия? Да се присъедини към тренировъчния център на Братството на черния кинжал и да се научи да се бие, за да може да се защитава, да се научи да остоява себе си... сама. Това е добър план, докато всичко не отива по дяволите. Обучението е изключително трудно, останалите новобранци изглеждат повече като врагове, отколокто като приятели и е очевидно, че Братът, който отговаряше за тях, Бъч О`Нийл, тоест Дестройър, има сериозни проблеми.

И това е преди да се влюби в нейн съученик. Крейг, обикновен цивилен, е точно това, което баща ѝ не би желал за нея, но всичко, което тя търси в един мъж. Когато насилие заплашва да унищожи цялата програма и страстното привличане между тях става неудържимо, Парадайс бива подложена на изпитания, които никога не е очаквала, като това я кара да се запита - достатъчно ли е силна, за да открие силата си... на бойното поле или извън него.
Очаквайте на английски през Декември 2015



Източник
Превод на резюмето: Amelia

Последната промяна е направена от mushmulkata на Пон 6 Юли - 13:35; мнението е било променяно общо 3 пъти

______________________________
Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 I5ojk3

descriptionОчаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 EmptyRe: Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward

more_horiz
Аз като ги питах Ибис на панаира на книгата ми казаха, че изцяло спират фентазито. Само Уорд се крепяла на косъм, но според мен най- много и Звярът да издадат и приключват. И то не се знае. |-(

______________________________
Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 Anime-10

descriptionОчаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 EmptyRe: Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward

more_horiz
Книгата я има преведена на бг в един руски сайт.Има я и в книжарниците. И е леко разочароващо кратка.

descriptionОчаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 EmptyRe: Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward

more_horiz
Знаете ли сайта?

descriptionОчаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 EmptyRe: Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward

more_horiz
Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 1997570614 Аз също съм фен на поредицата и БЛАГОДАРЯ за преводите!
Дано да можем да четем продълженията Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 2903674814
За Братството ще намеря колкото търпение е необходимо Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 486223524

descriptionОчаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 EmptyRe: Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward

more_horiz
Прочетох първата книга от продължението, ще чакам втората с голям интерес.
Исках само да споделя с вас и за новата му поредица Кралете на бърбъна.
Там няма вампири, обаче също е много интересно. Знам че и втората книга я има преведена, но не мога да я намеря в електронен вариант

descriptionОчаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 EmptyRe: Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward

more_horiz
Има я в сайта на torrent-team
Ако не можеш да я свалиш пиши ми пощата magiang@abv.bg

descriptionОчаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 EmptyRe: Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward

more_horiz
Благодаря magiang още сега ще проверя, ако не успея непременно ще ти пиша

descriptionОчаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 EmptyRe: Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward

more_horiz
Някой може ли да ми каже да ли е излязла от печат книгата  Blood vow на   Дж. Р. Уорд на български език и как се казва 
         
Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 29496208
           Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 Loading-trans-ced157046184c3bc7c180ffbfc6825a4

descriptionОчаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 EmptyRe: Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward

more_horiz
Здравейте бих искала да прочета книгата Кървава целувка,ще съм ви благодарна ако ми я изпратите. konstantina_galabova@abv.bg

descriptionОчаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 EmptyRe: Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward

more_horiz
Дали "Ибис" ще продължат да издават поредицата? За кой е следващата книга?
Някой дали знае в следващите книги дали се развива историята на Лейла и Кор? Интересно ми е каво се случва.
"Кървава целувка" и "Звярът" са много нови за да ги има в електронен вариант. Аз ги четох на хартия.

descriptionОчаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 EmptyRe: Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward

more_horiz
има я на руския сайт rulit. me , преведена на български език

descriptionОчаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 EmptyRe: Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward

more_horiz
А някой знае ли дали след "Крадецът" има още книги?

descriptionОчаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 EmptyRe: Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward

more_horiz
Lexy написа:
Здравейте бих искала да прочета книгата Кървава целувка,ще съм ви благодарна ако ми я изпратите. konstantina_galabova@abv.bg


Има я преведена. Има я и в моята библиотека. Натисни на линка под името ми, в папката на автора - от поредицата Наследството на черния кинжал

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionОчаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward - Page 2 EmptyRe: Очаквайте! Blood Kiss by J.R.Ward

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply