BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Хобита

power_settings_newLogin to reply
+44
beladonna89
baragi4e
fortynata
dishovska
jastrata
Phelan
egateva
ViliBojkova
palexandrova91@gmail.com
Bavnata123
mamamimi_z
historyfc
nimfadorazi
velimira69
tsveti7842
dap68
kotevania
Лунната мечтателка
iveto81
Caster
mdd
beb4enceto
danir
Мая Радева
eleos
Jill Dragomir
sharmen
mpetrowax
meridea
fata_morgana
Evitta
Mariyana
zori15
smilee77
varnam
dori4on
biliana_911
vaniasv
Godric
Старшината
me.loco
luba
Smile23
Imm0rtal
48 posters

descriptionХобита EmptyХобита

more_horiz
По какво сте се запалили вмомента? С какво се занимавате в свободното си време? Някакви хобита? :wasnotme: 

______________________________
Хобита Banner-Ulquiorra-1
Какво е?
Ще разбера ли ако разкъсам гръдта ти?
Ще разбера ли ако разтворя черепа ти?
За вас е толкова лесно да го кажете.
Сякаш--
Разбирам вече.
Значи е това ...
Това, което протегната й ръка изразява е ...
Сърце?

Хобита Urquiolabanner
Spoiler :

descriptionХобита EmptyRe: Хобита

more_horiz
Ами аз определено чета.Не излизам много,пък и мие по-приятно да се излегна и да чета любима книга.

______________________________
Хобита CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionХобита EmptyRe: Хобита

more_horiz
Чета - чувствам се страхотно в тези моменти.Обичам и да плета, но напоследък не се занимавам много ,превес имат книгите.

descriptionХобита EmptyRe: Хобита

more_horiz
Ами да,сигурно съм го казала вече 100 пъти,но се зарибих по планинско колоездене и честно не помня скоро да съм се чувствала толкова щастлива и спокойна.Иначе както всички тук обичам да чета книги,играя хек,въртя огнен пой,рисувам,пия и играя р.п.Това са основните ми хобита.

Последната промяна е направена от me.loco на Вто 5 Ное - 19:26; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
Хобита Baner-10

descriptionХобита EmptyRe: Хобита

more_horiz
обичам да шофирам,да играя игри,да чета,да слушам музика и да пийнвам.:slynce: 

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Хобита Ywkb

descriptionХобита EmptyRe: Хобита

more_horiz
Здравейте
Ъмм, странно ми е как може да имате само по 1 или 2 хобита |-( 
Аз имам десетки хобита, които адски много ми помага да релаксирам и ако не бяха те, щях да съм сигурно в най-близката лудница с тежка диагноза Хобита 2115147716
И така, да започнем със спортовете - любимият ми е футбола (царя на спортовете), но също така, често играя тенис на маса, шах, а напоследък и таекуондо (изключителен боен спорт, просто ме е яд, че не съм започнал по-отрано). Освен това обожавам да шофирам, да слушам музика, да чета (но напоследък не остава много време за странична литература, което е доста кофти), да се разхождам в планината и да правя снимки Хобита 909357165 Освен това обичам да играя компютърни игри и ще спра до тук, че ще си помислите - "Я го виж този не прави нищо съществено, по цял ден само лентяйства"  Хобита 2115147716 

descriptionХобита EmptyRe: Хобита

more_horiz
И аз обичам да чета.Също така обичам пътуванията до различни кътчета на България.разходките с приятели Хобита 909357165

descriptionХобита EmptyRe: Хобита

more_horiz
Напоследък много чета.Със ставането веднага се хващам за книгата, въпреки, че съм в сесия и трябва да уча за изпити Хобита 2115147716 .По принцип обичах да изляза с приятели на разходка, но от известно време не ми се ходи никъде в този студ. Предпочитам да си легна на топличко с книга в ръка.

descriptionХобита EmptyRe: Хобита

more_horiz
В момента мързелувам на топло и чета.Събирам сили за лятото ,което ми е адски натоварено и нямам време за почивка.

______________________________
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."

descriptionХобита EmptyRe: Хобита

more_horiz
а обичам и кучейта.гледам 6 броя.две елитни и се грижа за 4 бездомни.

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Хобита Ywkb

descriptionХобита EmptyRe: Хобита

more_horiz
Книги.
Преводи/редакции на азиатски филми и сериали. Нещо музата ме напусна в последните месеци, време е да я потърся, стига е мързелувала...

descriptionХобита EmptyRe: Хобита

more_horiz
Щом става въпрос за хобита мога да изреждам доста, но ще кажа само най-любимите ми. На първо място са танците. Винаги са ми били страст. Също много обичам да чета/гледам фентъзи книги, филми и сериали. Обичам и да рисувам, но вече го правя много рядко.

descriptionХобита EmptyRe: Хобита

more_horiz
Обичам танците и да чета

descriptionХобита EmptyRe: Хобита

more_horiz
Имам доста хобита,но най-вече обичам да чета,да слушам музика,да се разхождам с любим човек,да правя снимки на готини места.

descriptionХобита EmptyRe: Хобита

more_horiz
Обичам да чета и да слушам музика да играя игри особено тези за Tomb Raider но за жалост с тази моя щайга/компютър/ вече съм лишена от това удоволствие.

______________________________
Хобита 335495c

descriptionХобита EmptyRe: Хобита

more_horiz
Най-вече да пътувам и да посещавам нови места. Ако имах финансовата възможност, най-вероятно поне веднъж на два месеца щях да ходя на нова екскурзия в чужбина и всеки път на различно място. Пътуването винаги е свързано с правенето на много снимки (което също спада към хобитата ми) основно пейзажи от местата, които посещавам.
Преди време много обичах да шия гоблени, най-вече като подарък за приятели и роднини по различни поводи.
Четенето си е по подразбиране.
И, може би най-странното от всички, е колекционирането на mug-чета или по-точно казано порцеланови чаши за кафе/чай. Имам може би над 60 - голяма част от тях са сувенири от различните места, които съм посетила в България и чужбина.

______________________________
Хобита 11781810

Колкото е повече знанието, толкова е по-малко егото. Колкото е по-малко знанието, толкова е по-голямо егото.

Алберт Айнщайн

illusion_fan@abv.bg

descriptionХобита EmptyRe: Хобита

more_horiz
хъм, най вече чета и се ровя в интернет

descriptionХобита EmptyRe: Хобита

more_horiz
освен колоезденето което някак не все не ми омръзва,сега вече започнах да се занимавам и с тенис(но все няма с кой да си играя) и се вманиачих по Диабло така прекарвам все повече време пред компютъра и все по-малко навън,което е ужасно от моя страна.

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
Хобита Baner-10

descriptionХобита EmptyRe: Хобита

more_horiz
Обожавам да пътувам, да пиша поезия, да посещавам арт фестивали и да лежа на тревата.

descriptionХобита EmptyRe: Хобита

more_horiz
Обажавам да гледам филми

descriptionХобита EmptyRe: Хобита

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply