BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Ш-ш-шт!

power_settings_newLogin to reply
+20
antigona
JoInT{}MaNia4ka
escapingthesun
Dili
Elena Gilbert
rim17
Merry
нел-j
pri
Thea
beni1979
vamp_girl33
~ i.LLusion
Christina.
poli8009
vampire_love
MuryG
devil degu
Bloody_Rose
~ Mistery writer ~
24 posters

descriptionШ-ш-шт! - Page 4 EmptyHush, Hush series

more_horiz
First topic message reminder :

Ш-ш-шт! - Page 4 N328101

Hush, Hush
(The first book in the Hush series)
(2009)
A novel by
Becca Fitzpatrick
Next book >>




For Nora Grey, romance was not part of the plan. She's never been particularly attracted to the boys at her school, no matter how much her best friend, Vee, pushes them at her. Not until Patch came along.

With his easy smile and eyes that seem to see inside her, Nora is drawn to him against her better judgment.

But after a series of terrifying encounters, Nora's not sure who to trust. Patch seems to be everywhere she is, and to know more about her than her closest friends. She can't decide whether she should fall into his arms or run and hide. And when she tries to seek some answers, she finds herself near a truth that is way more unsettling than anything Patch makes her feel.

For Nora is right in the middle of an ancient battle between the immortal and those that have fallen - and, when it comes to choosing sides, the wrong choice will cost her life.

Последната промяна е направена от Lora11 на Пон 2 Авг - 4:50; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Ш-ш-шт! - Page 4 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Ш-ш-шт! - Page 4 4965902g

descriptionШ-ш-шт! - Page 4 EmptyRe: Ш-ш-шт!

more_horiz
И аз останах доста изненадана, когато разбрах новината. Тайно се надявах, броя на книгите от тази поредица да не се променя, но за съжаление не стана така.
За първи път прочетох новината в един сайт, а след това на страницата на издателство Ибис. Някой се беше объркал, и им беше задал въпроса, кога да очакваме третата книга от поредицата - Silence. И в коментарите разбрах, че последната книга, за сега се очаква през октомври 2012г.
Авторката обяснява, че иска да ни запознае с историята, развиваща се през чешван.

Лично на мен ще ми е интересно. А за корицата на третата книга, мога да кажа, че много ми харесва.

Ш-ш-шт! - Page 4 3971176Y

______________________________
Аз съм тази, която искаше той. Той е този ,който исках аз.Но дали можем да бъдем заедно.......... само времето ще покаже!

descriptionШ-ш-шт! - Page 4 EmptyRe: Ш-ш-шт!

more_horiz
poli8009 написа:

Авторката обяснява, че иска да ни запознае с историята, развиваща се през чешван.

Xм, ами тогава може би няма да е като продължение на трета книга, а като спиноф? Като например поредица Кръвни връзки след Академия за вампири, или Night Huntress World и т.н.? :hmm:
А впрочем ми е интересно защо им е на хората да питат Ибис - нали не те издават тази поредица? :unsure:

______________________________
Ш-ш-шт! - Page 4 Dragon-Book

descriptionШ-ш-шт! - Page 4 EmptyRe: Ш-ш-шт!

more_horiz
Te!a написа:
poli8009 написа:

Авторката обяснява, че иска да ни запознае с историята, развиваща се през чешван.

Xм, ами тогава може би няма да е като продължение на трета книга, а като спиноф? Като например поредица Кръвни връзки след Академия за вампири, или Night Huntress World и т.н.? :hmm:
А впрочем ми е интересно защо им е на хората да питат Ибис - нали не те издават тази поредица? :unsure:


Ами тя няма да е отделна книга. До колкото разбрах, заради това нейно желание, ще се удължи поредицата. Явно този момен ще е застъпан до някаква степен, и ще се наложи да се поразтегли историята.
А защо Ибис, и аз не знам. Все пак, не те издават тази поредица??? :unsure: И аз останах много изненадана от този въпрос.

______________________________
Аз съм тази, която искаше той. Той е този ,който исках аз.Но дали можем да бъдем заедно.......... само времето ще покаже!

descriptionШ-ш-шт! - Page 4 EmptyRe: Ш-ш-шт!

more_horiz
Вижте какво намерих:

About three things I was absolutely positive:

First, that Hush, Hush was, without a doubt, one of the worst Twilight rip-offs I've ever had the misfortune to read.

Second, there was a part of me -- and I didn't realize how dominant that part actually was -- that insisted on reading Hush, Hush to the bitter end in the hope it would redeem itself.

And third, I was unconditionally and irrevocably wrong in that decision.

______________________________
Ш-ш-шт! - Page 4 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionШ-ш-шт! - Page 4 EmptyRe: Ш-ш-шт!

more_horiz
Забавно. :lmao2:

______________________________
Ш-ш-шт! - Page 4 Dragon-Book

descriptionШ-ш-шт! - Page 4 EmptyRe: Ш-ш-шт!

more_horiz
Renesita, това пък откъде го изкопа... И кой, по дяволите, го е написал?!?!

______________________________
Spoiler :

descriptionШ-ш-шт! - Page 4 EmptyRe: Ш-ш-шт!

more_horiz
Не знам, но има препратка към Бела и това, което казва за Едуард, с което много ме разсмя. По принцип книгите Ш-ш-шт и Кресчендо ми допадат (макар и във втора героите да ме подразниха малко), обаче това не ми пречи да намеря тази пародия за смешна.
Хора, не се впрягайте. 😉 Всичко е майтап.

______________________________
Ш-ш-шт! - Page 4 Dragon-Book

descriptionШ-ш-шт! - Page 4 EmptyRe: Ш-ш-шт!

more_horiz
JoInT{}MaNia4ka написа:
Renesita, това пък откъде го изкопа... И кой, по дяволите, го е написал?!?!


От един сайт. И на мен ми стана много смешно :lmao: :lmao: :lmao: :lmao:

______________________________
Ш-ш-шт! - Page 4 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionШ-ш-шт! - Page 4 EmptyRe: Ш-ш-шт!

more_horiz
:haha: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: Т'ва е велико!!

descriptionШ-ш-шт! - Page 4 EmptyRe: Ш-ш-шт!

more_horiz
Историята ми хареса.
Прочетох първите 2,нямам търпение да прочета и 3-та.

descriptionШ-ш-шт! - Page 4 EmptyRe: Ш-ш-шт!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply