BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книги със списания

power_settings_newLogin to reply
+12
tcveta68
AnaDav
perla333
zuzi
Ralna
Zaharka
NiKoLcHeToOo
liusi
Smile23
biliana_911
chelsea88
Christina.
16 posters

descriptionКниги със списания - Page 2 EmptyКниги със списания

more_horiz
First topic message reminder :

Ангели на разрушението

Книги със списания - Page 2 Robert-Crais---COVER---Demo-61672-300x0

Всяко разминаване със смъртта те прави по-силен.
В няколко различни щата бомбени експлозии отнемат живота на най-добрите сапьори.


Детектив Каръл Старки все още не може да преодолее кошмара от смъртта на своя партньор и любим. Алкохолът и цигарите не притъпяват чувството й за вина, че е оцеляла. Когато при подобни обстоятелства загива още един полицай от Отряда за обезвреждане на взривни устройства, Старки и федерален агент Джак Пел оглавяват разследването. Приемат го за най-сериозната битка в живота си, в която всеки преследва свои собствени цели.
С ужас и гняв установяват, че някой умишлено убива най-добрите полицаи, а следващата мишена е самата Старки…


„Ангели на разрушението” от Робърт Крейс излиза с брой 31 на „Стори” на 31.07.2013 г. Част е от поредицата „Майсторите на трилъра”, цена списание + книга = 4,99 лв.

*********

Горчив шоколад

Книги със списания - Page 2 Kevin-Alan-Milne---Sweet-mi-62237-300x0

Тя нямаше причина да вярва в щастието, докато обява във вестника не промени всичко.

Софи Джоунс не е песимист. Тя е реалист, който знае, че щастието е също толкова преходно колкото любимия шоколад. Затова не храни напразни надежди и предпочита горчивия вкус на специалните си сладки с късметчета за нещастие. За нейна изненада, тя не е единствената и сладките бързо стават любими на редовните клиенти в уютната й сладкарница. Може би причината е в саморъчно написаните песимистични послания?
А може би е Гарет Блек – мъжът, който я изостави в деня на сватбата им и година по-късно се появява в магазина й и иска да обясни постъпката си. Готов на всичко, за да спечели сърцето й отново, той се заема с най-трудната задача – да й докаже, че непреходното щастие съществува. А когато това стане, Софи няма да има причина да не го изслуша на една последна среща


„Горчив шоколад” от Кевин Алан Милн излиза с брой 31 на „Журнал за жената” на 01.08. Книгата е част от поредицата „Световни бестселъри”, цена списание + книга = 3,99 лв


*******

Смърт посред бял ден

Книги със списания - Page 2 Elizabeth-Lowell---COVER----62238-300x0

Младата и талантлива художничка Лейси Куин наследява от починалия си дядо прекрасни платна. Но сред живописните му пейзажи има серия различни творби, наречени от нея „Сюитата на смъртта”, във всяка от които витае мистериозно усещане за убийство. Почти веднага след излагането им някой се опитва да ги изпепели, а самата Лейси се превръща в мишена. Единственото спасение за младата жена се оказва привлекателният специалист по сигурността Иън Лапстрейк. Заинтригуван от сексапилната Лейси, той решава да я предпази и се превръща в нейна сянка. Ако искат да оцелеят обаче, двамата трябва да разгадаят смъртоносните тайни на шокираща семейна история, улики за която са скрити в загадъчните картини.

„Смърт посред бял ден” от Елизабет Лоуел излиза с брой 32 на сп. Story на 07.08. Книгата е част от поредицата „Майсторите на трилъра”, цена списание + книга = 4,99 лв.

****************

Италианско изкушение

Книги със списания - Page 2 Nicky-Pellegrino---Cover----62239-300x0

Чувствена като богато италианско вино, книгата завладява със своите тайни и кулинарни изкушения

Италия, 1964 г. Мария Доменика е най-голямата дъщеря на Пепина и Ерминио Кароца, фермери от малкото южно градче Сан Джулио. На 16 години нейният живот е ограничен от стените на майчината кухня и гостоприемството на кафене „Анджели” - място, заредено с приятелство, силно еспресо и прочутите ricotta sfolgliatelle. Родителите на Мария таят големи надежди за своята красива първородна дъщеря, но тя има други планове...
Лондон, 2000 г. Киара е известна авторка на кулинарни книги и единствена дъщеря на Мария Доменика. В търсене на баща си, когото така и не познава, младата жена пристига в Сан Джулио. Там, между стените на бабината кухня и гостоприемството на кафе „Анджели”, младата жена открива тайните на вкусните италиански специалитети и семейството, за което винаги е мечтала.
„Италианско изкушение” е завладяваща сага, написана с цялата свежест и топлота на готварските рецепти, предлагани от семейство Кароца. История за вечната любов между Италия и Англия, за италианки от три различни поколения и за една стара кухня в Сан Джулио, която е живата връзка между тях.


Италианско изкушение” от Ники Пелегрино излиза с брой 32 на „Журнал за жената” на 08.08. Книгата е последен трети роман от специалната лятна селекция за читателките на Журнал – „Колекция ЛЯТО”, цена списание + книга = 3,99 лв


______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Книги със списания - Page 2 7389738n


Книги със списания - Page 2 Badge1

descriptionКниги със списания - Page 2 EmptyRe: Книги със списания

more_horiz
Излиза тази събота на 13 август с книга изненада

Книги със списания - Page 2 13914075_10154118060779823_4821902984319070379_o


Някой знае ли какъв жанр книги по принцип слагат?


п.п. Постнах си тук мнението понеже другата тема със списанията е на СББ Медия. Ама ако не е за тук нека Зах го премести.

______________________________
Книги със списания - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionКниги със списания - Page 2 EmptyRe: Книги със списания

more_horiz
iveto81 написа:



Някой знае ли какъв жанр книги по принцип слагат?


п.п. Постнах си тук мнението понеже другата тема със списанията е на СББ Медия. Ама ако не е за тук нека Зах го премести.


За тука е, за тука е. Макар че това специално може и в на Егмонт новините.

Егмонтски са книгите. То и списанието е Егмонтско. От предни години може да видите какво е излизало НА ТОЗИ ЛИНК! Имат добри попадения, някои неща съм си взимала, ще ги видим и този път.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКниги със списания - Page 2 EmptyRe: Книги със списания

more_horiz
Хмм интересно коя ли е книгата. Не обичам много изненадите, ама да видим. Егмонд също ще пускат в събота тяхното с 4-те книги, та да видим. Не съм си взела книгите с херцогините, тъй че който ги види по лафките да вика силно.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Книги със списания - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionКниги със списания - Page 2 EmptyRe: Книги със списания

more_horiz
Еми те с Бравото няма да пуснат от Уо серията, щото тях ги пускат с другото списание. По-скоро ще е нещо от тийн книжките им. Пък и те последната година само това издават - тийн и любовни. Пък вече какво точно ще е... Поживьом увидим, дет' се вика.

Виж ако на Рейнбоу Роуъл решат да пуснат нещо, хич няма да им се разсърдя, ама айде няма да гадая, че да няма напразни надежди. Кой каквото види, ще сигнализира на отряда за бързо реагиране. Книги със списания - Page 2 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКниги със списания - Page 2 EmptyRe: Книги със списания

more_horiz
Благодаря Зах. Аз пак ще го подмина, понеже май всичко на Егмонт съм чела. Ама свиркайте в събота какво има, може пък нещо да съм пропуснала Книги със списания - Page 2 Haha

Ине, херцогините на Джоана Шуп ли имаш предвид?

______________________________
Книги със списания - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionКниги със списания - Page 2 EmptyRe: Книги със списания

more_horiz
Дам, каня се каня се ама още не съм ги купила. Та са в списъка с чакащи. Тея дни доста понамаля списъка, ама има какво още да се взима Книги със списания - Page 2 2115147716

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Книги със списания - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionКниги със списания - Page 2 EmptyRe: Книги със списания

more_horiz
"Краткият втори живот на Бри Танър" от Стефани Майер е книгата. Много хубаво изглеждаща книга, с дебели корици, лъскаво издание, ама няма да я взимам. Ако не се лъжа, книгата е за една девойка дето беше вампирясала и Кълън я пазеха, ама довтасаха Волтури и я пречукаха, тъй че пропускам.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Книги със списания - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionКниги със списания - Page 2 EmptyRe: Книги със списания

more_horiz
Мерси за инфото Ине, при това положение и аз ще прескоча, хич не обичам такава развръзка/виновата Книги със списания - Page 2 2326183677/.

descriptionКниги със списания - Page 2 EmptyRe: Книги със списания

more_horiz
Стара Загора - "Дивогласи" от Джейкъб Грей. Детско/тийн нещо си. Тази седмица съм разочарована.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКниги със списания - Page 2 EmptyRe: Книги със списания

more_horiz
Абе аз чак сега научих, че Браво е тийн списание, сиреч никакъв шанс от нашите книжлета да пуснат. :(

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Книги със списания - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionКниги със списания - Page 2 EmptyRe: Книги със списания

more_horiz
Ralna написа:
Абе аз чак сега научих, че Браво е тийн списание, сиреч никакъв шанс от нашите книжлета да пуснат. :(


Никакъв. Книги със списания - Page 2 2115147716
Ама някой път и такова прелиствам, тъй че мен не ми пречи. Всичко, що му разбирам писанката, е в опасност. Книги със списания - Page 2 675148475

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКниги със списания - Page 2 EmptyRe: Книги със списания

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply