BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionАдът на Гейбриъл EmptyАдът на Гейбриъл

more_horiz
Адът на Гейбриъл

Адът на Гейбриъл 998730_10151724604088618_355986417_n

• 560 стр.
• Размери:145x210
• цена: 16.00 лв


Страстна история за бягството на един мъж от личния му ад, докато се опитва да спечели невъзможното – прошка и любов.

Помнеше ли той ябълковата градина? Опитвам се да проникна зад дълбоките сини очи и да извадя спомена – Целувах те много, Гейбриъл, една незабравима вечер. Но ти не помниш. Чудя се дали ще си ме спомниш, ако те целуна. Спомни си моите устни, твоите ръце, в които заспах - единствената нощ с Беатриче! Ti amo Dante – Аз съм твоята Беатриче!
Джулия рязко пое дъх...

Той се наведе над нея и се потопи в кафявите очи с карамелени отблясъци... Обхвана с устни устните й. Всичко беше ново и все пак странно познато. Целувката, зъбите, нежната игра на езика.
Ами ако неговата Беатриче не беше халюцинация? Ако това беше тя? Неговият тъмноок ангел!
Беше по-хубаво, отколкото Гейбриъл си го представяше, много по-хубаво отколкото в мечтите и въображението му. Тя беше истинска.


Вдъхновен от Данте и неговата муза Беатриче, авторът създава образа на загадъчния секси учен професор Гейбриъл Емерсън, който е привлечен необяснимо от стеснителната Джулия. Чрез тяхната връзка Гейбриъл поема на пътуване, което ще го принуди да разкрие мистерията на общото им минало и да се изправи срещу многобройните си демони. Непорочната Джулия Мичел също си има своите черни сенки и двамата стъпка по стъпка поемат един към друг, за да се справят заедно с тъмните си страни и да намерят пътя, извеждащ ги от ада, в който са живели. Това сближаване е и взаимното им съблазняване, в което има много нежност, романтика, чувственост и страст.


***

„Интересувам се от начина, по който литературата може да ни помогне да изследваме различните страни на човешката психика – особено страданието, секса, любовта, вярата и изкуплението, споделя авторът. Любимите ми истории са тези, в които героят поема на пътуване, независимо дали това е физическо пътуване до ново и вълнуващо място, или лично пътуване, в което той или тя научава нещо за себе си.
Интересувам се и от това как естетическите елементи като изкуството, архитектура и музиката могат да бъдат използвани, за да се разкаже една история или за да се осветлят качествата и недостатъците на конкретния герой. В писането си съчетавам тези елементи с темите за изкуплението, прошката и трансформиращата сила на добротата”.


Силвейн Рейнард поднася на читателите незабравима, вълнуваща история за спасението на един мъж и чувственото пробуждане на една жена.


ОТКЪС

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Адът на Гейбриъл 7389738n


Адът на Гейбриъл Badge1

descriptionАдът на Гейбриъл EmptyRe: Адът на Гейбриъл

more_horiz
Страхотна и романтична история която не бях чела такава отдавна и доста се двоумях дали да си я купя!
А, сега след като я прочетох нямам търпение за следващата и не можах да разбера от колко книги ще се състои и следващата кога горе долу ще е:wasnotme: 
Препоръчвам я по различна е от всички други много нежна и романтична любовна история която очаквам с нетърпение продължението.....😊 

descriptionАдът на Гейбриъл EmptyRe: Адът на Гейбриъл

more_horiz
beni1979 написа:

А, сега след като я прочетох нямам търпение за следващата и не можах да разбера от колко книги ще се състои и следващата кога горе долу ще е:wasnotme: 
 
Засега са 3 книги:

Gabriel's inferno
Gabriel's Rapture
Gabriel's Redemption

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Адът на Гейбриъл 7389738n


Адът на Гейбриъл Badge1

descriptionАдът на Гейбриъл EmptyRe: Адът на Гейбриъл

more_horiz
То ако е трилогия пак бива дано не злоупотребят и с нея и да я проточат както се случи и с други поредици......

descriptionАдът на Гейбриъл EmptyRe: Адът на Гейбриъл

more_horiz
Онзи ден я видях на витрината в една книжарница и доста и се позачудих,...
Някой, който я е чел да даде мнение?

______________________________

The.Walking.Dead
Supernatural
Game.Of.Thrones
The.Originals
The.Vampire.Diaries
True.Blood
Шменти.Капели.Легендата

Адът на Гейбриъл Ml4o
"Never forget what you are. The rest of the world will not.
Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
-Tyrion Lannister

descriptionАдът на Гейбриъл EmptyRe: Адът на Гейбриъл

more_horiz
EvaMars написа:
Онзи ден я видях на витрината в една книжарница и доста и се позачудих,...
Някой, който я е чел да даде мнение?

Много ми хареса макар че в началото ми идеше да удуша Гейбриъл но след това ми стана адски сладък...😊 
Много нежна романтична любовна история с много препядствия и тежки детства с проблемни родители от страна и на двамата главни персонажи няма да сгрешиш ако я прочетеш на мен адски ми хареса и с удоволствие ще си купя и другите 2 когато излязат....:goodjob:

descriptionАдът на Гейбриъл EmptyRe: Адът на Гейбриъл

more_horiz
Супер е

descriptionАдът на Гейбриъл EmptyRe: Адът на Гейбриъл

more_horiz
Прочетох я, хареса ми. Макар че имаше неща, които ме дразнеха, например, че Гейбриъл я третираше като пеленаче. Адът на Гейбриъл 758663567 Все пак ще прочета и останалите книги. Адът на Гейбриъл 909357165

______________________________
Адът на Гейбриъл Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionАдът на Гейбриъл EmptyRe: Адът на Гейбриъл

more_horiz
Определено не е нещо особено!

descriptionАдът на Гейбриъл EmptyRe: Адът на Гейбриъл

more_horiz
Купих си и трите части в края на миналата година. Повече от месец стояха на нощното ми шкафче и не събирах смелост да започна да чета. И когато все пак ги прочетох не съжалявах. Харесаха ми много!

______________________________
Адът на Гейбриъл Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionАдът на Гейбриъл EmptyRe: Адът на Гейбриъл

more_horiz
Интересна любовна история, на мен ми хареса.

descriptionАдът на Гейбриъл EmptyRe: Адът на Гейбриъл

more_horiz
И на мен са ми фаворити тези книжки и ми се иска да прочета нещо на тази тематика 👼

descriptionАдът на Гейбриъл EmptyRe: Адът на Гейбриъл

more_horiz
И на мен ми харесаха тези книгите.

descriptionАдът на Гейбриъл EmptyRe: Адът на Гейбриъл

more_horiz
И на мен ми харесаха ,въпреки че в началото тръгва трудно!

descriptionАдът на Гейбриъл EmptyRe: Адът на Гейбриъл

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply