Секс контузии - Page 2 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorld


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Секс контузии

Go down 
+9
ognendar
escapingthesun
kovak
naFarela
penka1234
Christina.
galileo414
Zaharka
Koen
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Koen
Администратор
Koen


Чете : Кралят на тръните
Пол : Male
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 2257
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : София

Секс контузии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Секс контузии   Секс контузии - Page 2 Icon_minitimeПон 1 Юли - 17:26

First topic message reminder :

Секс контузии - Page 2 1005_man-in-pain_sm_zps44515258


Секс, секс, секс. Чудесно, нали? Разбира се. Но като всяко друга физическа дейност, дори и при тази има риск. Не както при делтапланирането, но все пак могат да се получат контузии. А когато става въпрос за такива чувствителни части, контузиите могат да бъдат ужасяващи. Не е смешно! Секс контузиите са сериозна работа. Трябва да си запознат с рисковете, преди да пристъпиш към действие. Отивай в чаршафите без страх, след като се образоваш относно секс контузиите с този кратък списък с контузии, от които трябва да се страхуваш.

Счупен пенис.
Абсолютно номер едно контузия в списъка на всеки мъж за секс контузии. Някои мъже дори не вярват, че може да се случи. "Не е кост, затова не може да се счупи." Лъжа. Може. Случвало се е. Гледай няколко образователни филми за възрастни и ще видиш как онази работа на някого е неестествено изкривена. Това се случва. Нарича се болест на Пейрони и е нещо, от което трябва да се страхуваш. Боже, наистина трябва да се страхуваш.

Разпран скротум.
Понякога по една или друга причина по време на секс може да няма достатъчно овлажняване. Може да си изкушен да го изтърпиш до края, но внимавай! Твърде много триене на сухо и рискуваш разкъсване на кожата. Представи си как се порязваш на хартия, само, че не е просто порязано, а разкъсано. Разкъсване на пениса ти. Всеки път, когато "разкъсване" и "пенис" са в едно изречение, трябва да внимаваш. Страхувай се.

Секс контузии - Page 2 Inguinalherniasymptomsmenleftright_zpsf73c017f

Посинели/подути тестиси.
Харесва ти, когато партньора ти е възбуден, оживен и страстен. И защо не? Добрият секс е сигурен. Но не й позволявай да бъде твърде безразсъдна. Все пак си има работа с чувствителен материал. Твърде много подскачане и има вероятност да ти разбие топките. Всъщност тази травма на тестисите може да е осакатяваща, а подутите тестиси понякога трябва да бъдат източени. Не е най-доброто място за спринцовка.

Херния.
Ние, мъжете, обичаме да показваме силата си в леглото. Вдигаш я, превърташ я, подхвърляш я игриво… Това ни кара да се чувстваме като големи мъже. Но ако си твърде ентусиазиран, ти си в беда. Странните ъгли на повдигане, водят до лоши вдигания, а оттам до херния. Те са достатъчно болезнени, но се опитай да кажеш на момичето си: "Получих херния, защото те вдигах." Страшничко.

Разкъсан коремен мускул.
Можеш да разкъсаш много мускули с физическа дейност, но коремните ти мускули са особено уязвими по време на секс. Помисли за цялата вътрешна сила, която използваш! Едно внезапно и непохватно движение може да е фатално. Наистина фатално. Да имаш разкъсан коремен мускул е мъчително, такъв тип контузия принуждава професионалните ръгбисти да сложат край на кариерата си. Така че преди да правиш каквито и да било мостове, помисли за разкъсания коремен мускул.

Секс контузии - Page 2 Heart-attack_7_zps09a9cbc9

Инфаркт.
Изненадващо често е. Не е толкова контузия, колкото потенциална смърт. Ако комбинираш високата възбуда, голямото изразходване на енергия и крепко здраве на сърдечните съдове, имаш рецепта за инфаркт. Пий течности, бъди здрав и ако почувстваш изтръпване в челюстта си или лявата ръка, спри. Това е знак, че сърцето ти не може да се справи с работата. Експертен съвет - не наричай приятелката си "работа." Ще имаш нови неща, от които да се страхуваш.

______________________________


 
         
       
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
criminalz
Активен
criminalz


Пол : Male
Зодия : Virgo
Брой мнения : 149
Регистрация : 19.04.2013
Местожителство : Newcastle,UK

Секс контузии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс контузии   Секс контузии - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Авг - 20:20

Умм.Не знам дали се води секс контузия,но като се появи таткото на едно девойче с което правехме нещо на вратата,пък той беше як българин около 210 и 160-170 кила...скокът ми от 2-я етаж ми докара на дясната ръка счупване и отлепен хрущял.А да и не можех да стана нормално от леглото една седмица...минаха едни 7 години от тогава,но си го спомням като да беше вчера хаха

______________________________
Me no Engles.Me das dollars,por favor?
Върнете се в началото Go down
kovak
Драскач
kovak


Чете : Фантастика, фентъзи, мистериозни, криминални и исторически книги
Пол : Male
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 1785
Регистрация : 16.05.2012
Местожителство : София/Радомир

Секс контузии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс контузии   Секс контузии - Page 2 Icon_minitimeСъб 24 Авг - 0:37

Интересно в мъжки свят пишат повечко момиченца:2: 

А по темата най-голямата ми контузия по време на СЕКС е когато пръстена ми попадна където не трябва на едно момиче😊  Горкият ми пръстен! 😊 Все пак го извадихме без намесата на хирург. Но си остана тежък спомен за мен, а предполагам и за нея...❌ 

______________________________
"Всеки ден трябва да слушаш поне една песен, да погледнеш една хубава картина и ако е възможно, да прочетеш едно мъдро изречение"
                                                     Гьоте

Победителят има много приятели, но приятелите на победения са истински.
                                                                                  Николо Макиавели


                                    Ако не искаш мира, на ти секира!
                                                                                                Кан Крум


Секс контузии - Page 2 P_d_10 Секс контузии - Page 2 A_k_e_10
Върнете се в началото Go down
Zaharka
Администратор
Zaharka


Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 5610
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Discworld

Секс контузии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс контузии   Секс контузии - Page 2 Icon_minitimeСъб 24 Авг - 0:39

kovak написа:
Интересно в мъжки свят пишат повечко момиченца:2: 

А по темата най-голямата ми контузия по време на СЕКС е когато пръстена ми попадна където не трябва на едно момиче😊  Горкият ми пръстен! 😊 Все пак го извадихме без намесата на хирург. Но си остана тежък спомен за мен, а предполагам и за нея...❌ 
Затова всякакви дранкулки се отстраняват предварително. Горкият пръстен...

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
Върнете се в началото Go down
kovak
Драскач
kovak


Чете : Фантастика, фентъзи, мистериозни, криминални и исторически книги
Пол : Male
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 1785
Регистрация : 16.05.2012
Местожителство : София/Радомир

Секс контузии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс контузии   Секс контузии - Page 2 Icon_minitimeСъб 24 Авг - 0:41

Zaharka написа:
kovak написа:
Интересно в мъжки свят пишат повечко момиченца:2: 

А по темата най-голямата ми контузия по време на СЕКС е когато пръстена ми попадна където не трябва на едно момиче😊  Горкият ми пръстен! 😊 Все пак го извадихме без намесата на хирург. Но си остана тежък спомен за мен, а предполагам и за нея...❌ 
Затова всякакви дранкулки се отстраняват предварително. Горкият пръстен...

Ех, тогава бях млад Секс контузии - Page 2 3382520118 😊 😊 😊 

______________________________
"Всеки ден трябва да слушаш поне една песен, да погледнеш една хубава картина и ако е възможно, да прочетеш едно мъдро изречение"
                                                     Гьоте

Победителят има много приятели, но приятелите на победения са истински.
                                                                                  Николо Макиавели


                                    Ако не искаш мира, на ти секира!
                                                                                                Кан Крум


Секс контузии - Page 2 P_d_10 Секс контузии - Page 2 A_k_e_10
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Секс контузии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс контузии   Секс контузии - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Секс контузии
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: Спам Център :: Мъжки свят-
Идете на: