BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга дванадесет - The King

power_settings_newLogin to reply
+36
puhi1
iveto81
eleos
yanakifeva
limmpski
Zerita
verka77
ognendar
asayva
pantofka
tachka_28
AnaDav
biliana_911
meridea
e4o1976
liusi
milla71
dindiiv
Jus7_me
stasi
DarkPassion
kremcheto
lelito
zdravec
galileo414
zuzi
Smile23
Libertas
vladi85
beni1979
maiimynka
Renesita
penka1234
mi666i
Christina.
Zaharka
40 posters

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyКнига дванадесет - The King

more_horiz
First topic message reminder :

Книга дванадесет - The King - Page 2 17703290


Рот и Братството са насред епична битка за трона му и бъдещето на цялата вампирска раса.




Дата на издаване - 25 март 2014


Засега толкова :pardon:

ПП: Някой да има представа колко книги ще бъдат изобщо? Да почвам ли да се замислям за нова етажерка? :unsure:

Последната промяна е направена от Zaharka на Чет 20 Юни - 20:30; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
Много искам да я хвана И тази книга, наистина авторката не спира да ни изненадва. Чудно ми е какво е намислила този път, бедния Рот усещам как никак няма да му е лесно в тази книга ...

______________________________
Книга дванадесет - The King - Page 2 Tumblr_m39faxIMeq1rncu43o1_500

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
Да пише, да пише, да не се спира. Няма друга авторка с такъв талант, въображение и стил. Обичам те, Дж. Р. Лорд <3

______________________________
Животът е твърде ироничен. Дава ти тъга, за да разбереш какво е щастието, шум за да се насладиш на тишината, и отсъствие за да оцениш присъствието

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
От "Ибис" казаха,че 12 книга ще бъде издадена януари 2015.Бях се настроила за декември,защото последните години вадят книга около Коледа,но не би...Все пак и януари е добре .Заредете се с търпение,тъй като следващата сигурно ще я видим на български след 2 години Книга дванадесет - The King - Page 2 1449158602
P.S.Извинявам се за недоразумението.Последното изречение се отнасяше за книга 13.

Последната промяна е направена от milla71 на Чет 30 Окт - 19:51; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
milla71 написа:
От "Ибис" казаха,че 12 книга ще бъде издадена януари 2015.Бях се настроила за декември,защото последните години вадят книга около Коледа,но не би...Все пак и януари е добре .Заредете се с търпение,тъй като следващата сигурно ще я видим на български след 2 години Книга дванадесет - The King - Page 2 1449158602



AАААААААААААА????? Защо така? Книга дванадесет - The King - Page 2 3142589345

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
kremcheto написа:
milla71 написа:
От "Ибис" казаха,че 12 книга ще бъде издадена януари 2015.Бях се настроила за декември,защото последните години вадят книга около Коледа,но не би...Все пак и януари е добре .Заредете се с търпение,тъй като следващата сигурно ще я видим на български след 2 години Книга дванадесет - The King - Page 2 1449158602



AАААААААААААА????? Защо така? Книга дванадесет - The King - Page 2 3142589345


Ами до колкото знам книга 13 не е издадена все още.Така че,докато излезе на английски,а после на български вероятно ще минат 2 години.Но до тогава има време.Сега да изчакаме книгата за Рот и да видим какви ги е забъркала този път Дж.Р.Уорд. 😉

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
milla71 написа:
kremcheto написа:
milla71 написа:
От "Ибис" казаха,че 12 книга ще бъде издадена януари 2015.Бях се настроила за декември,защото последните години вадят книга около Коледа,но не би...Все пак и януари е добре .Заредете се с търпение,тъй като следващата сигурно ще я видим на български след 2 години Книга дванадесет - The King - Page 2 1449158602



AАААААААААААА????? Защо така? Книга дванадесет - The King - Page 2 3142589345


Ами до колкото знам книга 13 не е издадена все още.Така че,докато излезе на английски,а после на български вероятно ще минат 2 години.Но до тогава има време.Сега да изчакаме книгата за Рот и да видим какви ги е забъркала този път Дж.Р.Уорд. 😉



Вече нямам търпение за Рот. А за другите книги, явно трябва да сме търпеливиКнига дванадесет - The King - Page 2 2326183677

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
Тъкмо се бях настроела за коледа да чета за Братството,но какво да се прави явно ще трябва да почакаме още малко.

______________________________
Книга дванадесет - The King - Page 2 83727eu-960

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
То след нея ще падне великото чакане..... Книга дванадесет - The King - Page 2 613795249

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
Очаквайте през януари:
"Кралят", книга дванайсета от поредицата
"Братството на черния кинжал" на Дж. Р. Уорд


Книга дванадесет - The King - Page 2 1458710_1033500090010333_3444387144346416649_n

______________________________
Книга дванадесет - The King - Page 2 20799210

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
хъмммммм, струва си чакането......

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
Корицата ми харесва с изключение на това че Рот няма такъв татус и липсва тази с кинжалите вместо нея са лепнали тази нескопосаната...... Книга дванадесет - The King - Page 2 3777512026

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
А мен едно от нещата, които много ме дразнят в корицата е "каменния трон"!!!! За бога прилича на дамско кресло?!! Книга дванадесет - The King - Page 2 3777512026

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
Здравейте, като фен на Дж. Р. Уорд и аз да се включа.
за    The King
Корицата на английската версия на книгата е много по-въздействаща от българският вариант.
А за креслото, в бг варианта може само да предположим, че е от периода преди да пристигне наследственият трон и бюро.
ще трябва да си препрочета книгите за да съм точна, но ако не бъркам това ни праща около 3тата книга Книга дванадесет - The King - Page 2 2326183677

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
На мен корицата страшно ми харесва. Единственото нещо, което не ми харесва е мъжа. Тялото му е страхотно, но не ми се вижда достатъчно привлекателен за Рот. Не виждаме много от лицето му, но въпреки това не ми харесва като мъж. Нещо не е моя тип. Иначе ако се абстрахираме от това, съм доволна като цяло от корицата.

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
biliana_911 написа:
На мен корицата страшно ми харесва. Единственото нещо, което не ми харесва е мъжа. Тялото му е страхотно, но не ми се вижда достатъчно привлекателен за Рот. Не виждаме много от лицето му, но въпреки това не ми харесва като мъж. Нещо не е моя тип. Иначе ако се абстрахираме от това, съм доволна като цяло от корицата.

И аз така -в тялото добре(макар,че Рот си го представям по-масивен),обаче каквото се вижда от лицето не ми допада(една такава капризна муцунка).
Обаче пък много важно каква е корицата-интересува ме съдържанието.Чакам с огромно нетърпение и се надявам "Ибис"да се смилят над нас и да я издадат в началото на месеца ,а не примерно на 31.01.

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
Книгата излиза на 27.01

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
zuzi написа:
Книгата излиза на  27.01



то не останало..... супер

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
Лицето на мъжа нещо не ми допада,а пък и Рот си го представях малко по-мускулест.Все пак нали е крал,не можаха ли да изберат нещо по така.Иначе цветовете ми харесват,но оригиналната корица ми допада повече.Да идва 27-ми по-бързо...че да прочетем книгата. Книга дванадесет - The King - Page 2 486223524

______________________________
Книга дванадесет - The King - Page 2 83727eu-960

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
Обожавам тази поредица. Имам всички книги на хартиен и електронен вариант до тук. На мен също не ми допада корицата. в моята глава и след прочетеното до тук в книгите не така си представям краля. Но всеки има право на мнение и явно издателя така е преценил. Важно е вътре какво пише.

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
И на мен оригиналната корица ми харесва повече и " тронът " наистина прилича на изкаран от будката на Мария Антоанета но иначе си я взех веднага като излезе и я прочетох за 3 - 4 дни

descriptionКнига дванадесет - The King - Page 2 EmptyRe: Книга дванадесет - The King

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply