Книга дванадесет - The King Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorld


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Книга дванадесет - The King

Go down 
+36
puhi1
iveto81
eleos
yanakifeva
limmpski
Zerita
verka77
ognendar
asayva
pantofka
tachka_28
AnaDav
biliana_911
meridea
e4o1976
liusi
milla71
dindiiv
Jus7_me
stasi
DarkPassion
kremcheto
lelito
zdravec
galileo414
zuzi
Smile23
Libertas
vladi85
beni1979
maiimynka
Renesita
penka1234
mi666i
Christina.
Zaharka
40 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Zaharka
Администратор
Zaharka


Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 5610
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Discworld

Книга дванадесет - The King Empty
ПисанеЗаглавие: Книга дванадесет - The King   Книга дванадесет - The King Icon_minitimeЧет Юни 20, 2013 11:37 am

Книга дванадесет - The King 17703290


Рот и Братството са насред епична битка за трона му и бъдещето на цялата вампирска раса.




Дата на издаване - 25 март 2014


Засега толкова :pardon:

ПП: Някой да има представа колко книги ще бъдат изобщо? Да почвам ли да се замислям за нова етажерка? :unsure:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!


Последната промяна е направена от Zaharka на Чет Юни 20, 2013 8:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Christina.
Администратор
Christina.


Чете : Първото правило на магьосника
Пол : Female
Брой мнения : 3499
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Пловдив

Книга дванадесет - The King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга дванадесет - The King   Книга дванадесет - The King Icon_minitimeЧет Юни 20, 2013 11:49 am

Zaharka написа:
ПП: Някой да има представа колко книги ще бъдат изобщо? Да почвам ли да се замислям за нова етажерка?


Ами, май доста, тъй като Ласъстър и Мърдър също ще имат книги, а авторката иска да пише и за Трез, Леш, Лейла, за
Spoiler:
на Рейдж и Мери...
Аз определено ще трябва да си купя нова, ако не се спре!! Книга дванадесет - The King 2115147716

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Книга дванадесет - The King 7389738n


Книга дванадесет - The King Badge1
Върнете се в началото Go down
mi666i
Башмайстор
mi666i


Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 815
Регистрация : 18.07.2010

Книга дванадесет - The King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга дванадесет - The King   Книга дванадесет - The King Icon_minitimeЧет Юни 20, 2013 2:21 pm

Уоу и за Леш ли ще пише книга ❌ А иначе да и аз трябва да се замислям за нова етажерка, тъй като постоянно прииждат нови герои, които ще си имат книги, а както е тръгнала да преповтаря и старите, не за една, а за няколко нови етажерки трябва да се замисля Книга дванадесет - The King 2115147716

 А корицата на The King е страхотна :love: Нямам търпение за книгата.

______________________________
Когато се срещаме с дадени хора, те стават част от живота ни. И като станат част от живота ни, започват да се опитват да го променят. И се сърдят, когато не правим това, което те изискват от нас. Понеже всеки си мисли, че знае как другият,трябва да живее живота си, но всъщност никой не знае как трябва да живее своя собствен.
Върнете се в началото Go down
penka1234
VIP
penka1234


Чете : Всичко което ми хареса
Пол : Female
Зодия : Capricorn
Брой мнения : 2558
Регистрация : 14.03.2013

Книга дванадесет - The King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга дванадесет - The King   Книга дванадесет - The King Icon_minitimeЧет Юни 20, 2013 3:12 pm

Корицата е невероятна нямам търпение да излезне книгата.

______________________________
Книга дванадесет - The King 83727eu-960
Върнете се в началото Go down
Renesita
Администратор
Renesita


Пол : Female
Брой мнения : 3248
Регистрация : 15.07.2010

Книга дванадесет - The King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга дванадесет - The King   Книга дванадесет - The King Icon_minitimeПет Юни 21, 2013 5:51 pm

Прекрасно, ❤  тази жена не спира да ни радва :slynce:

______________________________
Книга дванадесет - The King Creeping%252520up%252520on%252520caturday
Върнете се в началото Go down
maiimynka
Читател
maiimynka


Пол : Female
Брой мнения : 14
Регистрация : 20.11.2012

Книга дванадесет - The King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга дванадесет - The King   Книга дванадесет - The King Icon_minitimeСъб Юни 22, 2013 4:00 pm

Кориците стават все по-добри с всяка изминала книга... но май тази на Lover at Last ще ми остане любима...

______________________________
Книга дванадесет - The King Tumblrmbkbvdvudf1rowg49

Върнете се в началото Go down
beni1979
PRO
avatar


Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 2030
Регистрация : 19.07.2010
Местожителство : Пловдив

Книга дванадесет - The King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга дванадесет - The King   Книга дванадесет - The King Icon_minitimeНед Юни 23, 2013 8:04 pm

Даже и до безкрай да продължи ще продължа да я чета докато побелея и остарея.....Книга дванадесет - The King 909357165
Върнете се в началото Go down
Zaharka
Администратор
Zaharka


Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 5610
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Discworld

Книга дванадесет - The King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга дванадесет - The King   Книга дванадесет - The King Icon_minitimeНед Юни 23, 2013 8:09 pm

Чак до безкрай не, ама айде до 20 ще й отпусна. И за първи път се надявам да запазят оригиналната корица на тази.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
Върнете се в началото Go down
vladi85
Читател
vladi85


Пол : Female
Брой мнения : 35
Регистрация : 29.05.2013
Местожителство : ruse

Книга дванадесет - The King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга дванадесет - The King   Книга дванадесет - The King Icon_minitimeСъб Авг 31, 2013 9:46 pm

авторката не спира да ни изненадва,да се надяваме да не са повече от20 ,че няма място по етажерките.корицата е много готина,но и да не я запазят със сигурност ще се чете.Кога ли ще излезе на български дано е до 2015,ама надали.
Върнете се в началото Go down
Libertas
Победители
Libertas


Чете : der Joker - Markus Zusak
Пол : Female
Брой мнения : 116
Регистрация : 11.03.2013

Книга дванадесет - The King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга дванадесет - The King   Книга дванадесет - The King Icon_minitimeНед Сеп 01, 2013 12:58 pm

Аз нямам нищо против да не ми стига мястото на етажерката. Очаквам с най-голямо нетърпение в момента книгата за Куин и Блей, после пък ще чакам за Леш (дано наистина да има собствена книга).
Върнете се в началото Go down
Smile23
Маниак
Smile23


Чете : Скарлет-Александра Рипли
Пол : Female
Зодия : Scorpio
Брой мнения : 592
Регистрация : 09.04.2013
Местожителство : Гент-Белгия

Книга дванадесет - The King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга дванадесет - The King   Книга дванадесет - The King Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 10:20 am

Здравейте.Май аз съм най-изостанала :pardon: но пък поредицата много ми харесва.Някой може ли да ми каже общо колко са до сега книгите.Аз съм на края на втора,имам я и третата.Благодаря предварително.Книга дванадесет - The King 909357165 

______________________________
Книга дванадесет - The King CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:
Върнете се в началото Go down
zuzi
Башмайстор
zuzi


Пол : Female
Зодия : Pisces
Брой мнения : 959
Регистрация : 21.08.2011

Книга дванадесет - The King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга дванадесет - The King   Книга дванадесет - The King Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 12:24 pm

Книгите са единадесет за сега, като 12-тата "The king" ще излезе през 2014. За сега у нас са преведени и издадени 9 книги от тях. В едно интервю авторката бе заявила, че има много идеи и докато имало фенове тя щяла да пише, тоест ще има още доста Книга дванадесет - The King 2115147716 
Върнете се в началото Go down
beni1979
PRO
avatar


Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 2030
Регистрация : 19.07.2010
Местожителство : Пловдив

Книга дванадесет - The King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга дванадесет - The King   Книга дванадесет - The King Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 12:40 pm

Корицата нещо не ми харесва би трябвало ако това е Рот да е обезателно с очила те са му като негова запазена марка иначе нее той за мен....|-( 
Върнете се в началото Go down
galileo414
Редактор
galileo414


Чете : Всичко до което се докопам
Пол : Female
Брой мнения : 309
Регистрация : 15.11.2012
Местожителство : Велико Търново

Книга дванадесет - The King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга дванадесет - The King   Книга дванадесет - The King Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 4:00 pm

Корицата е супер. :love: Надявам се авторката да се освести и да се запре. Защото аз нямам място, пари и никаква воля да спра да купувам книгите.
Върнете се в началото Go down
zdravec
Читател
zdravec


Брой мнения : 10
Регистрация : 02.10.2013

Книга дванадесет - The King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга дванадесет - The King   Книга дванадесет - The King Icon_minitimeЧет Окт 03, 2013 4:49 pm

Явно ще си упражнявам английския, че каквато съм любопитна, май няма да дочакам да излезе на български.
Върнете се в началото Go down
lelito
Читател
lelito


Чете : всичко което ми събуди любопитството
Пол : Female
Зодия : Taurus
Брой мнения : 24
Регистрация : 02.11.2013

Книга дванадесет - The King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга дванадесет - The King   Книга дванадесет - The King Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 11:27 pm

На мен Рот ми е най- любимия от братята, това че ще има още една направо ме изстрелва в облаците❤ 
Върнете се в началото Go down
kremcheto
Напредващ
kremcheto


Чете : каквото ми допадне
Пол : Female
Зодия : Virgo
Брой мнения : 113
Регистрация : 25.05.2012
Местожителство : казанлък

Книга дванадесет - The King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга дванадесет - The King   Книга дванадесет - The King Icon_minitimeВто Юни 17, 2014 11:28 pm

Номер 12 разбрахме за кого е! А някаква идея 13 за кого е
Върнете се в началото Go down
DarkPassion
Читател
DarkPassion


Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 16
Регистрация : 21.02.2011

Книга дванадесет - The King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга дванадесет - The King   Книга дванадесет - The King Icon_minitimeСря Юни 18, 2014 11:21 pm

За Сенките.
Върнете се в началото Go down
stasi
Читател
stasi


Брой мнения : 41
Регистрация : 21.06.2013

Книга дванадесет - The King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга дванадесет - The King   Книга дванадесет - The King Icon_minitimeНед Юни 29, 2014 7:00 pm

Корицата е просто перфектна. Силно се надявам издателството да я издаде до края на годината, защото наскоро започнах поредицата отначало не знам и аз за кой пореден път, за да си я припомня. Много ще се радвам следващата книга да е за Сенките, защото в книгата за Куин и Блей бяха представени доста добре и тяхната история се заформя много интересна.  Книга дванадесет - The King 2115147716 
Върнете се в началото Go down
zuzi
Башмайстор
zuzi


Пол : Female
Зодия : Pisces
Брой мнения : 959
Регистрация : 21.08.2011

Книга дванадесет - The King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга дванадесет - The King   Книга дванадесет - The King Icon_minitimeНед Юни 29, 2014 7:36 pm

Ибис бяха споменали, че ще я издадат до края на тази година. Най -вероятно за зимния панаир на книгата /според мен/  Книга дванадесет - The King 486223524 . Редовната им практика - книги на братството издават за пролетния и зимния панаир.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Книга дванадесет - The King Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга дванадесет - The King   Книга дванадесет - The King Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Книга дванадесет - The King
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» King 2 Hearts
» The King of Dramas
» Anna And The King
» King of Baking, Kim Tak Goo
» Сезон 6, епизод 20 - The Man Who Would Be King

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: Книги :: Бестселъри :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: