BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Коледна антология: "Над смълчаните полета"

power_settings_newLogin to reply
+49
dindiiv
marchela_82
Божидара Георгиева
in4eto7
karbonara
Buffy Summers
stefani2402
EvaMars
strega
seulgi
vladi85
kakqkara6
kateto0804
LStoyanova
galileo414
miloika81
penka1234
kiro89
kremi73
kss666
desi_dragancheva
bonibon_6
Мъри13
Nat_blue
steliano
ssaa2
amcocker
veskuuuuu
naFarela
iojeni83
Elliesun
kelly kelly
mineymouse
an8an8
darina112
mir4a
Pale_Doll
linkabs
Villy.Petroff
jenia123
Alliana
imperatrice
ctivi1983
escapingthesun
mi666i
eleos
Ralna
Zaharka
Thea
53 posters

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyКоледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
First topic message reminder :

Коледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 5655214g

Коледна антология с разкази, селекционирани и преведени от Екипа на форум България Свят


Коледата на един нощен ловец (3.2, Нощни ловци)


Това е специален коледен разказ, в който главен герой е гангстера Галахар. Участие получават и познатите ни Сими и Ахерон. Галахар се намира временно в Ню Орлеанс, за да помогне в битката срещу демоните.

Превод: Elliesun; Редакция: Thea


У дома за празниците (6.5, Среднощен ловец)
Джанин Фрост


Кат и Боунс може и да копнеят да опаковат подаръци и да украсяват елха, но тази Коледа зъл вампир и отдавна погребани семейни тайни ще надвиснат над тях, заплашително оголили зъби да захапят празничното им настроение.
Разказът за първи път се появява в антологията „Захапването преди Коледа”

Превод: Koen, Elliesun, Escapingthesun, Thea, Silver; Редакция: Escapingthesun, Thea

* Забележка -  Тъй като действието в разказа се развива след 6-та книга от "Среднощен ловец", съдържа спойлери за поредицата, както и за спинофите Среднощен ловец СВЯТ

Виденията на Плъм (8.5, Стефани Плъм)
Джанет Еванович


Стефани Плъм се завръща отново и пак се е забъркала в поредната каша. Четири дни преди Коледа се сблъсква с най-големия си кошмар. А за капак на всичко в кухнята й от нищото се появява непознат и изключително сексапилен мъж.

Превод: Zaharka; Редакция: Zaharka, Thea


Корица: Ralna


Свали превода

Мнението си за превода споделете в текущата тема

Пояснение как да свалите файла при затруднения


Последната промяна е направена от Thea на Сря 26 Дек - 10:12; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Коледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 Dragon-Book

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyRe: Коледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
къде ги има книгите в електронен вариант

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyRe: Коледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
steliano написа:
къде ги има книгите в електронен вариант


Дадени са линкове в първия пост.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyRe: Коледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
Мога ли да е изтегля без да имам 10 мнения

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyRe: Коледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
Можеш

______________________________
:reading:


Коледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 5088089S

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyRe: Коледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
Мерси, разбрах Коледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 909357165

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyRe: Коледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
Благодаря ,момичета!Невероятни сте! :love:
Аз малко късно си отворих подаръка,но затова пък го прочетох на един дъх! :cheer: :cheer: :cheer:

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyRe: Коледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
Много благодаря за превода Коледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 909357165

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyRe: Коледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
Понеже ми е късно за новогодишен подарък ще го приема, като подранил подарък за свети Валентин. Благодаря много.

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyRe: Коледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
Благодаря

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyRe: Коледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
Мерси и от мен!!!

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyRe: Коледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
Моля, подновете линковете за сваляне.

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyRe: Коледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
Какъв точно е проблемът?
Защото на линка нищо му няма.
Погледни тази тема - https://bgworld.forumotion.com/t6978-topic

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Коледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Коледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyRe: Коледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
Мерси и от мен за страхотния труд да преведете тази книжка.

______________________________
Коледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 83727eu-960

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyRe: Коледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
БЛАГОДАРЯ ЗА ПРЕВОДА

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyRe: Коледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
И от мен :bighug: . Благодаря.

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyRe: Коледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
Това е чудесно!!! Сега ми остава само да събера необходимия брой мнение. Нали?

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyRe: Коледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
супер! Само трябва да събера необходимия брой мнения!

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyRe: Коледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
Благодарско Коледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 909357165

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyRe: Коледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
Вчера си яи зтеглих,кокто винаги страхотна работа на екипа.Много ми хареса историятя за Кат и Боунс.Жалко ,че преводът на книгите е спрян,надявям се скоро да излязат на нашия пазар. Още веднъж благодаря на екипа.

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyRe: Коледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
Много е хубaво.

descriptionКоледна антология: "Над смълчаните полета" - Page 2 EmptyRe: Коледна антология: "Над смълчаните полета"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply