BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Как се свалят файлове от линк към 4shared

power_settings_newLogin to reply
+12
kameliq70
dindiiv
Uniquemer
n.de4eva
krasi82
tanqdimi
cenerentola
Ralna
escapingthesun
beni1979
svetlana_gadjeva
Thea
16 posters

descriptionКак се свалят файлове от линк към 4shared EmptyКак се свалят файлове от линк към 4shared

more_horiz
Понеже някои от преводите във форума се свалят с отпратка към 4shared.com е необходимо да се премине през друга страница, за да се достигне до желания за сваляне файл. В текущата тема пояснявам как се извършва това, можете да питате тук ако не разбирате нещо по въпроса. Как се свалят файлове от линк към 4shared 909357165

Преди линкът да ви отведе до страницата, от която да свалите файла, минавате през друга страница. Прилагам скрийншотове, които да ви упътят.

ЗАБЕЛЕЖКА: Трябва да сте регистрирани в сайта 4shared.com

1-ви начин - Трябва да изтриете това, което е зачертано с червена линия, за да отидете към страницата с файла:

Как се свалят файлове от линк към 4shared 5509779y

2-ри начин - Натискате бутонът, обозначен от мен тук с червена стрелка:

Как се свалят файлове от линк към 4shared 5509797v

При успешното следване на някоя от горепосочените стъпки, ще ви излезе следната страница, при която натискате бутон Download. Следвайте стъпките, отбелязани с червена стрелка.

Как се свалят файлове от линк към 4shared 5509922N

Как се свалят файлове от линк към 4shared 5509927X

Как се свалят файлове от линк към 4shared 5509934t

Последната промяна е направена от Thea на Сря Ное 21, 2012 9:51 am; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Как се свалят файлове от линк към 4shared Dragon-Book

descriptionКак се свалят файлове от линк към 4shared EmptyRe: Как се свалят файлове от линк към 4shared

more_horiz
Имам нужда от помощ...
влязох във втората страница,но след като натиснах първото свали ,ми се отваря регистрационна форма и от там всичко е различно

descriptionКак се свалят файлове от линк към 4shared EmptyRe: Как се свалят файлове от линк към 4shared

more_horiz
Имам нужда от помощ...
влязох във втората страница,но след като натиснах първото свали ,ми се отваря регистрационна форма и от там всичко е различно


и аз имам същия проблем :help:

descriptionКак се свалят файлове от линк към 4shared EmptyRe: Как се свалят файлове от линк към 4shared

more_horiz
svetlana_gadjeva написа:
Имам нужда от помощ...
влязох във втората страница,но след като натиснах първото свали ,ми се отваря регистрационна форма и от там всичко е различно


beni1979 написа:
Имам нужда от помощ...
влязох във втората страница,но след като натиснах първото свали ,ми се отваря регистрационна форма и от там всичко е различно


и аз имам същия проблем :help:


Ами регстрирайте се, след това ако ви даде опция за запаметяване на акаунта, най-добре я потвърдете. После се връщатате тук, в темата, щракате линка отново, скипвате ад-а, даунлоад и готово. Без регистрация обаче не става

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Как се свалят файлове от линк към 4shared 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Как се свалят файлове от линк към 4shared Animated_gif_024_hippo

descriptionКак се свалят файлове от линк към 4shared EmptyRe: Как се свалят файлове от линк към 4shared

more_horiz
Преди 4shared.com не искаше регистрации за даунлоудване, но явно вече сайта има нова политика, така че първо си отворете 4shared.com и си направете рег, ако имате нужда от инструкции как, пишете тук и ще приложа скрийншотове с необходимите стъпки. Как се свалят файлове от линк към 4shared 909357165

______________________________
Как се свалят файлове от линк към 4shared Dragon-Book

descriptionКак се свалят файлове от линк към 4shared EmptyRe: Как се свалят файлове от линк към 4shared

more_horiz
Тъкмо щях да кажа, че на мен не ми иска регистрация, когато забелязах, че съм си влязла в акаунта. Направих справка, наистина вече иска регистрация.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Как се свалят файлове от линк към 4shared I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionКак се свалят файлове от линк към 4shared EmptyRe: Как се свалят файлове от линк към 4shared

more_horiz
и аз се регистрирах явно че без регистация вече не става след като се регистрирах вече нямам проблеми с тегленето ама си е играчка така де ама няма друг вариант както и да е благодаря ви!

descriptionКак се свалят файлове от линк към 4shared EmptyRe: Как се свалят файлове от линк към 4shared

more_horiz
По-голямата играчка, мен ако питате, си е било превеждането и редактирането, за да се стигне дотам, че въобще да има какво да се сваля. Не мисля, че е чак толкова затруднително да се поледват необходимите стъпки, за да получи човек напълно безплатно хубава книга. 😉

______________________________
Как се свалят файлове от линк към 4shared Dragon-Book

descriptionКак се свалят файлове от линк към 4shared EmptyRe: Как се свалят файлове от линк към 4shared

more_horiz
Имах предвид че беше играчка да разбера как се сваля тъй като сега ми се наложи за първи път и докато го налучкам се помотах малко иначе да съгласна съм че превеждането и редактирането си е доста трудоемко за което шапка свалям на преводачите и редакторите и то не само на тази поредица а на всички по принцип които са отделили от времето си за нас да ни радват с тези интересни поредици за което аз никога не пропускам и няма и да пропусна от все сърце да им Благодаря че ги има тези хора :bighug:

descriptionКак се свалят файлове от линк към 4shared EmptyRe: Как се свалят файлове от линк към 4shared

more_horiz
Възможно ли е да се търсят заглавия в този сайт или свалянето става само чрез споделен линк? Извинете невежеството ми... 😊

descriptionКак се свалят файлове от линк към 4shared EmptyRe: Как се свалят файлове от линк към 4shared

more_horiz
Можете да си търсите други заглавия в сайта. 4shared. Той е чуждестранен и 90 процента файловите документи с книги там са на английски, другите проценти - на други езици и доста рядко на български. Заглавията на форума ще намерите през необходимите линкове зададени в съответните теми и раздели - във вашия случай, след като сте направили 10 мнения, за да влезете в група Авантаджия (Читател)

______________________________
Как се свалят файлове от линк към 4shared Dragon-Book

descriptionКак се свалят файлове от линк към 4shared EmptyRe: Как се свалят файлове от линк към 4shared

more_horiz
Благодаря, пробвах да търся на български, но нещо не ми се получи 😉 продължавам с опитите

descriptionКак се свалят файлове от линк към 4shared EmptyRe: Как се свалят файлове от линк към 4shared

more_horiz
опитах всичко имам и регистрация ,но 20 ми секунди така и не потръгнаха,какво не правя както трябва,моля ви помогнете ми

______________________________
"Целувката в която няма любов е престъпление,а всяко престъпление носи след себе си нещастие или за сърцето,или за душата"

descriptionКак се свалят файлове от линк към 4shared EmptyRe: Как се свалят файлове от линк към 4shared

more_horiz
За да тръгнат, трябва да цъкнеш с мишката върху FREE DOWNLOAD
Как се свалят файлове от линк към 4shared 5509927X

______________________________
Как се свалят файлове от линк към 4shared Dragon-Book

descriptionКак се свалят файлове от линк към 4shared EmptyRe: Как се свалят файлове от линк към 4shared

more_horiz
цъкнах няколко пъти но не тръгнаха ще опитам пак,благодаря за помоща

______________________________
"Целувката в която няма любов е престъпление,а всяко престъпление носи след себе си нещастие или за сърцето,или за душата"

descriptionКак се свалят файлове от линк към 4shared EmptyRe: Как се свалят файлове от линк към 4shared

more_horiz
Може би самия сайт нещо е забил или нета ти? Опитай по-късно, след рестартиране на браузъра. Как се свалят файлове от линк към 4shared 909357165

______________________________
Как се свалят файлове от линк към 4shared Dragon-Book

descriptionКак се свалят файлове от линк към 4shared EmptyRe: Как се свалят файлове от линк към 4shared

more_horiz
за мое съжаление нищо не става,но все пак ви благодаря

______________________________
"Целувката в която няма любов е престъпление,а всяко престъпление носи след себе си нещастие или за сърцето,или за душата"

descriptionКак се свалят файлове от линк към 4shared EmptyRe: Как се свалят файлове от линк към 4shared

more_horiz
Здравейте ,имам нужда от помощ.Не мога да си направя регистрацията,иска ми някакъв код и не знам от къде да го взема.Благодаря предварително.

descriptionКак се свалят файлове от линк към 4shared EmptyRe: Как се свалят файлове от линк към 4shared

more_horiz
А при мен излиза това след SKIP AD -


The webpage cannot be found !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

descriptionКак се свалят файлове от линк към 4shared EmptyRe: Как се свалят файлове от линк към 4shared

more_horiz
Аз само да кажа, че имам малък проблем със свалянето
Sorry, an error occurred.

Дано е временно само Как се свалят файлове от линк към 4shared 909357165

______________________________
To The Moon and Back!
-----------------------------
Baby...? Will you do it for me?
But.... U know it's gonna hurt, don't u?

descriptionКак се свалят файлове от линк към 4shared EmptyRe: Как се свалят файлове от линк към 4shared

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply