BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionЧестит Рожден Ден на мен и на обсидиан! EmptyЧестит Рожден Ден на мен и на обсидиан!

more_horiz
Честит ми рожден ден! Честито ми световно пълнолетие Честит Рожден Ден на мен и на обсидиан! 2115147716 Пожелавам си здраве; късмет във всички начинания; успех, който да надхвърли всичките ми амбиции; да сбъдна всичките си мечти, защото няма нищо невъзможно и онази любов от най-красивата приказка!


Честит ти рожден ден, обсидиан!
Нека този рожден ден бъде различен от досегашните ти.
Нека всичките ти мечти се сбъднат!


______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Честит Рожден Ден на мен и на обсидиан! 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Честит Рожден Ден на мен и на обсидиан! Animated_gif_024_hippo

descriptionЧестит Рожден Ден на мен и на обсидиан! EmptyRe: Честит Рожден Ден на мен и на обсидиан!

more_horiz
Честит Рожден Ден и на двете! На Дена особено много честитя! Да сте живи, здрави, много щастливи и само хубави неща да ви се случват! :happybirthday2 :bighug:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply