BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionКръвни връзки (книга първа) EmptyКръвни връзки (книга първа)

more_horiz
Кръвни връзки (книга първа) 293599_240494582653253_100000781382088_623264_7810969_n

Очаквайте на 27 септември "Кръвни връзки" на Ришел Мийд!

НОВАТА ПОРЕДИЦА НА РИШЕЛ МИЙД
С ГЕРОИТЕ ОТ АКАДЕМИЯТА


Когато една нощ Сидни е изтръгната от сън, първата й мисъл е, че се сбъдва най-големият й кошмар – ще бъде изпратена в поправителен център заради това, че е помогнала на Роуз Хатауей. Но причината се оказва друга – Джил, сестрата на кралицата на мороите Лиса Драгомир, е в смъртна опасност и трябва да бъде скрита на безопасно място. Сидни е привикана да съпровожда Джил, представяйки се за нейна сестра, на последното място, където някой би търсил кралска особа – човешка гимназия в слънчевия Палм Спрингс, Калифорния. Ейдриън и Еди също участват в мисията. На пръв поглед планът е перфектен, но много скоро Сидни разбира, че драмата едва сега започва...

Изпълнена с нови лица, както и с добре познатите ни, в „Кръвни връзки“ има любов, приятелство, омраза, предателство – всичко онова, което превърна поредицата АКАДЕМИЯ ЗА ВАМПИРИ в пристрастяващо четиво и бестселър № 1 на „Ню Йорк Таймс“.


ОТКЪС

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Кръвни връзки (книга първа) 7389738n


Кръвни връзки (книга първа) Badge1

descriptionКръвни връзки (книга първа) EmptyRe: Кръвни връзки (книга първа)

more_horiz
Ехааа .. корицата е невероятна. Много по-добра от оригиналната. ЕВАЛА на Ибис. Красота! ❤

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКръвни връзки (книга първа) EmptyRe: Кръвни връзки (книга първа)

more_horiz
Това не ми е представата за Сидни. Представях си я по-хубава и оригиналната корица на мен лично повече ми харесва, но се радвам, че Ибис опитаха нещо по-различно. Браво на тях.

______________________________
Кръвни връзки (книга първа) Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКръвни връзки (книга първа) EmptyRe: Кръвни връзки (книга първа)

more_horiz
КОРИЦАТА Е ВЪРХАА!!! Една от най-любимите ми лично производство на ИБИС и най-добрата най-вече от кориците на АВ, нищо, че е спиноф поредица, тя пак подлежи на сравнение с оригиналната. Кръвни връзки (книга първа) 909357165

______________________________
Кръвни връзки (книга първа) Dragon-Book

descriptionКръвни връзки (книга първа) EmptyRe: Кръвни връзки (книга първа)

more_horiz
Корицата е страхотна, нямам търпение да излезе книгата. :love:
Дано само не се получи някакво забавяне 😊

descriptionКръвни връзки (книга първа) EmptyRe: Кръвни връзки (книга първа)

more_horiz
Страхотно яка е харесва ми много !!!!!
Вече си я представям в ръчичките и, естествено нямам търпение да прочета за Ейдриън естествено! :wasnotme:

descriptionКръвни връзки (книга първа) EmptyRe: Кръвни връзки (книга първа)

more_horiz
Кръвни връзки (книга първа) 300822_253019738067404_100000781382088_661205_620779730_n

"Кръвни връзки" - първата книга от новата поредица на Ришел Мийд с героите от Академията, вече е на книжния пазар. :-)
В нея има любов, приятелство, омраза, предателство – всичко онова, което превърна поредицата АКАДЕМИЯ ЗА ВАМПИРИ в пристрастяващо четиво и бестселър № 1 на „Ню Йорк Таймс“.





______________________________
Кръвни връзки (книга първа) Dragon-Book

descriptionКръвни връзки (книга първа) EmptyRe: Кръвни връзки (книга първа)

more_horiz
Късно снощи започнах да чета Кръвни връзки и до 3 сутринта, докато съня не ме обори, не успях да я оставя настрани и я преполових. Едно мога да кажа - книгата в никакъв случай не е по-малко интересна от Академия за вампири! Точно както и очаквах! Много съм доволна от това обстоятелство и дори и да не съм прочела книгата докрай, знам, че ще проследя цялата тази нова поредица. Само не знам как ще се чака докато излезе втората книга. Убедена съм, че Кръвни връзки ще ни остави нетърпеливи за още след прочита й...

Впрочем вече успях да се просълзя заради Ейдриън. Така е описана болката му в един момент, че нямаше как да не ми стане мъчно. Кръвни връзки (книга първа) 3382520118 Толкова искам нещата за него да завършат щастливо, просто няма да простя на Ришел ако не се погрижи по въпроса....
А Сидни всъщност е много готина, започва да ми харесва все повече и нищо чудно скоро да ми харесва дори колкото Роуз! Не по-малко интересен персонаж е, де, нищо, че физически не е боец, поради което екшъна не е толкова, колкото когато Роуз е наратор. Но тя пък е друго - много надарена умствено. И това лично за мен е не по-малко интересно качество за разгръщането на един персонаж. А едно от сходствата й с Роуз е, че както Роуз се опитва да бъде послушен малък войник на пазителите и мороите, така пък Сидни е послушния войник на алхимиците и най-вече - на баща си. А това, че ще е като бодирард на Джил далеч не е точно така. Джил си има бодигард, Сидни е допълнително средство за защита именно със своите алхимични способности - все пак са в човешко училище и тя трябва да следи дали Джил няма да бъде разкрита. Така че задачата й не е свързана със сритване на задници. :bigsmile:

______________________________
Кръвни връзки (книга първа) Dragon-Book

descriptionКръвни връзки (книга първа) EmptyRe: Кръвни връзки (книга първа)

more_horiz
Току-що приключих книгата, просто е прекрасна! В абсолютно никакъв случай не е по-малко силна, въздействаща, затрогваща и невероятна от АВ! Сидни е страхотен персонаж и не само, че ужасно бързо свикнах с нея, но и ми стана любимка редом с Роуз. Хареса ми много нейната същност, има дълбочина, има сила на характера и висок интелект, разумна е и въплъщава множество прекрасни качества, въпреки, че има какво да поизглади в себе си, но дори и с тези недостатъци я харесвам още повече. А и Ейдриън през нейните очи... Тя е много, много по-подходяща от Роуз за него, те двамата дори биха ми били любимата двойка в тази поредица (ако съм вярвала, че ще стигна до такъв извод... но е факт... Сори, Роуз и Димка) и много ми се иска да са заедно! Сега ще се побъркам от чакане за втората книга.

______________________________
Кръвни връзки (книга първа) Dragon-Book

descriptionКръвни връзки (книга първа) EmptyRe: Кръвни връзки (книга първа)

more_horiz
Ами, Теа аз почти съм на финала на книгата обаче, де да знам не ме впечатли кой знае колко Сидни е добър персонаж съгласна съм ама нее Роуз липсваше динамиката и екшъна на моменти даже ми доскуча чесно казано обаче ще я дочета най-вече заради Ейдриън много ми стана мъчно за него имаше много трогващи и тъжни сцени с него личи си че, няма така лесно да преодолее Роуз особено като видях как свършва книгата тепърва му предстоят още много трудни и мъчителни моменти съжалявам го много..... Кръвни връзки (книга първа) 3382520118
Дано в следващата книга авторката се смили над него и той най-сетне да открие шастието си....
Мисля че следващата книга ще е по-интересна от тази ...
Някой знае ли кога ще се издава?? :hmm:

descriptionКръвни връзки (книга първа) EmptyКръвни връзки (книга първа)

more_horiz
Оф, ще се отчакаме от чакане... На английски излиза 19 юни 2012
❌
А иначе за динамиката, нормално е. Сидни не е Роуз. Тя не е пазител, а е алхимик, променя се перспективата. Вече не е екшъна толкова в основата, вече е, така да се изразя, победа с разум и хитрост, разгадаване на загадките благодарение на интелект и вътрешна сила, а не толкова на физическа сила. При Роуз има екшън, понеже тя е пазител и през целия си живот е била готвена за екшън и незабавни действия, във всеки миг е готова да скочи и именно поради тази подготовка и изграждане на пперсонажа по този начин екшъна с нея върви ръка за ръка в книгата. При Сидни нещата са съвсем други, тя пък цял живот е била готвена за друго. Двете не подлежат на сравнение, понеже са различни като цяло. Дори и да имат малко допирни точки в упоритоста и трезвата преценка (примерно, мнението им за Ейдриън и това, че той не е жертва на своя елемент, а има избор, докато другите по-скоро го съжаляват или го смятат за непоправим и дори жертва на Духа. Освен това в Сидни ми харесва, че успява да види дъллочината в Ейдриън, скрита под повърхността). Та, нормално е да протичат по този начин действията. И въпреки всичко никак не липсваше дозата екшън. Ако обаче беше като първоначалната поредица, Сидни трябваше да е повторение на Роуз, или пък Роуз трябваше пак да е в главна роля, а то при нея вече няма за къде и за кога... Ред е на нови зведи да изгреят на хоризонта, тъй да се каже. Много ме радват 4-мата - Еди, Джил, Ейдриън и Сидни. :love: Шест книги бяха централни Лиса, Роуз, Кристиан и Димката (и Ейдриън, но там той стана накрая Рицаря на печалния образ). Нека се даде шанс на другите. Това са персонажите, които останаха онеправдани и чието развитие според мен е нормално всеки фен да пожелае да проследи след завършека на шеста книга, който за тях бе несправедив. Смятам, че авторката е изпълнила целите си и ни е предоставила страхотна книга, само трябва да съумеем да се отърсим от досегашните представи, свързани с Роуз и постоянните екшън и динамика покрай нея, за да успеем да я оценим по достойнство. 😉
И накрая на този роман, да, втора книга ще бъде още по-хубава. Тук беше началото, завръзката на нещата. При все, че са планирани още книги не може авторката да разкрие всичко накуп в тази първа книга. А и на мен си ми харесва да го кара по-полека, още помня как бях на нокти цяла шеста книга от начало до край, после се чувствах все едно съм бягала маратон от напрежение какво ще стане до края. Знам, че и в тази поредица ще направи така, това е Ришел. Но ми харесва, че почва по-полека и по-спокойно.

______________________________
Кръвни връзки (книга първа) Dragon-Book

descriptionКръвни връзки (книга първа) EmptyRe: Кръвни връзки (книга първа)

more_horiz
Книгата е уникална!

descriptionКръвни връзки (книга първа) EmptyRe: Кръвни връзки (книга първа)

more_horiz
Книгата е супер и всяка следваща е по-хубава, аз прочетоох 3 миналата седмица и направо нямам търпение за следващата.

Хайде обаче да пишем на КИРИЛИЦА!
escapingthesun

descriptionКръвни връзки (книга първа) EmptyRe: Кръвни връзки (книга първа)

more_horiz
книгата е уникална
 Кръвни връзки (книга първа) 2903674814 

descriptionКръвни връзки (книга първа) EmptyRe: Кръвни връзки (книга първа)

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply