BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга единадесет-Lover At Last

power_settings_newLogin to reply
+29
milla71
biliana_911
renesme_cullen
beni1979
aranna
paloma_g
Амарилис
kremcheto
zdravec
Братството_Завинаги
naneto
maiimynka
Christina.
kaaamzzz
penka1234
sri1977
nina669
hope123
in82qh
Jus7_me
milanikoale
monityyyyy
elizabetta_90
niicheto
Zaharka
Kasiopeq
naFarela
Thea
mishle55
33 posters

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 4 EmptyКнига единадесет-Lover At Last

more_horiz
First topic message reminder :

Книга единадесет-Lover At Last - Page 4 533049_324313847647834_1821770485_n

В момента книгата се пише и в последната информация, която авторката публикува в сайта на поредицата е, че книгата се очаква да излезе през 2013г. (не знам как ще я дочакам Книга единадесет-Lover At Last - Page 4 2115147716 )

Единствено това резюме успях да намеря за книгата, което вероятно всички знаят Книга единадесет-Lover At Last - Page 4 2115147716

Блейлок пръв се запознава с Джон Матю в Тренировачния лагер на Братството и бързо се превръща в пръв приятел на Джон от целия им клас.
Често поправя хората да го наричат "Блей" и е първият от тримата приятели (Джон, Блей и Куин), който минава през транформацията. Сега той е войн във войната на Братството на Черния кинжал срещу Омега и Обществото на Лесърите. Стана ясно, че той е гей и е влюбен в приятеля си Куин, което води до увеличаване на напрежението в тяхното приятелство. Блейлок живее с Джон и Братята в имението. В Lover Mine, тои преживява първия си романтично-сексуален контакт с мъж на име Сакстън, който е адвокат на братовчеда на Куин.

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Книга единадесет-Lover At Last - Page 4 4205875R

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 4 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Zaharka написа:
Книга единадесет-Lover At Last - Page 4 10246341_670918012944239_5203824411289135497_n


Очаквайте СЪВСЕМ скоро "Сбъдната любов", книга 11 от поредицата "Братството на черния кинжал" на Дж. Р. Уорд


Корицата си я представях по съвсем друг начин,но все пак става.Избора на модел не ми допада много.Можеше да изберат друг.


Нямам търпение за "Танц с дявола".

______________________________
Книга единадесет-Lover At Last - Page 4 83727eu-960

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 4 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Здравейте!11 книга ме разочарова,от страна на главните герои,както споменахте претупано беше.Много истории се завъртяха,новите(супер готини) персонажи бяха ОК,но недовършени-т.е. най-интересното от книгата ми остана с питанка:(
А скоро ще има ли още книги?

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 4 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
До края на годината издателство Ибис казаха,че ще издадат "The king" / 12-та книга/ ,която е за Рот и Бет. А книга 13 от Братството - ще се казва THE SHADOWS (Сенките) и ще е за Трез и Ай Ем  Книга единадесет-Lover At Last - Page 4 486223524 

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 4 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
честно казано с по-голямо нетърпение ще очаквам 13 книга. сенките ме заинтригуваха доста

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 4 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Книга единадесет-Lover At Last - Page 4 2115147716

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 4 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
"Кралят" излезе по - рано. Вече си я взех и прочетох. Аааа. ... Сега чакам - " Сенките"!
Чесно казано и мен те ме ... изпълниха с нетърпение!

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 4 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply