BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга единадесет-Lover At Last

power_settings_newLogin to reply
+29
milla71
biliana_911
renesme_cullen
beni1979
aranna
paloma_g
Амарилис
kremcheto
zdravec
Братството_Завинаги
naneto
maiimynka
Christina.
kaaamzzz
penka1234
sri1977
nina669
hope123
in82qh
Jus7_me
milanikoale
monityyyyy
elizabetta_90
niicheto
Zaharka
Kasiopeq
naFarela
Thea
mishle55
33 posters

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 3 EmptyКнига единадесет-Lover At Last

more_horiz
First topic message reminder :

Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 533049_324313847647834_1821770485_n

В момента книгата се пише и в последната информация, която авторката публикува в сайта на поредицата е, че книгата се очаква да излезе през 2013г. (не знам как ще я дочакам Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 2115147716 )

Единствено това резюме успях да намеря за книгата, което вероятно всички знаят Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 2115147716

Блейлок пръв се запознава с Джон Матю в Тренировачния лагер на Братството и бързо се превръща в пръв приятел на Джон от целия им клас.
Често поправя хората да го наричат "Блей" и е първият от тримата приятели (Джон, Блей и Куин), който минава през транформацията. Сега той е войн във войната на Братството на Черния кинжал срещу Омега и Обществото на Лесърите. Стана ясно, че той е гей и е влюбен в приятеля си Куин, което води до увеличаване на напрежението в тяхното приятелство. Блейлок живее с Джон и Братята в имението. В Lover Mine, тои преживява първия си романтично-сексуален контакт с мъж на име Сакстън, който е адвокат на братовчеда на Куин.

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 4205875R

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 3 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
според мен малко го претупа края - много набързо в 2-3 глави се случи всичко .. можеше да го направи не толкова припряно .. иначе книгата наистина ми хареса .. аз сега ще си гриза ноктите да видя какво ще се случи със Сола и Асейл, щото те определено ми станаха любимци :bigsmile: 

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 3 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
За края пак си права! Наистина щеше да е по - хубаво, ако го беше поразтегнала, за да може напълно да си изяснят кой какво чувства. Освен това можеше да има две - три сцени от живота им заедно след като се събират официално ( нещо от ежедневието им, примерно вечеря с останалите ) и чак тогава финала със смокингите! Но въпреки това книгата си е хубава. Казвам го, защото след 5 - та от поредицата се стремя да нямам свръхочаквания към Уорд, защото сериозно се разочаровам ( затова за доста дълъг период бях зарязала цялото " Братство ... " след номер 5 ). Като нямам такива, не се и разочаровам!  Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 2115147716 
P.S. Още не мога да повярвам колко свободомислещи се оказаха родителите на Блей! Пълна противоположност на тези на Куин!

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 3 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Оооо. Сега ме дразните с тези коментари (Все едно, на деабетик да покажеш торта). Ще потърся веднага книгата, да я прочета, че май търпението ми свърши!

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 3 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Като цяло книгата много ми хареса и това , че Уорд вкарва все нови персонажи също допринася много за интереса специално в тази книга любимец ми стана Трез е освен старите ни познайници де... Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 909357165 
Обаче......... от толкова дълга книга края беше претупан можеше да се постарае повече и да отдели малко повече глави за Блей и Куин все пак те са главно действащи лица, а тя леко ги поизмести и отдели повече внимание на другите персонажи.... :wait: 

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 3 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
И на мен много ми хареса книгата,но съм съгласна че края беше доста претупан.Наистина трябваше да отдели повече глави за главните герои за да можеше историята да се развие по-добре,но като цяло книгата си заслужаваше.
От новите персонажи любимци ми станаха Асеил и Сола.Нямам търпение да разбера какво ще стане с тях.

______________________________
Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 83727eu-960

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 3 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 10246341_670918012944239_5203824411289135497_n


Очаквайте СЪВСЕМ скоро "Сбъдната любов", книга 11 от поредицата "Братството на черния кинжал" на Дж. Р. Уорд

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 3 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Zaharka написа:
Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 10246341_670918012944239_5203824411289135497_n


Очаквайте СЪВСЕМ скоро "Сбъдната любов", книга 11 от поредицата "Братството на черния кинжал" на Дж. Р. Уорд


Корицата е страшна. Много  ме радва, макар че по друг начин си представям Куин. <3<3<3

______________________________
Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 3 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
На мен също много ми харесва корицата. Искаше ми се да запазят оригинала, но след като видях тази корица съм приятно изненадана. Честно казано, бях малко скептична. Не вярвах, че ще е толкова хубава, но съм страшно доволна.

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 3 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
"Сбъдната любов"-20.05.2014.
"Танц с дявола"-Шерилин Кениън -юни.




descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 3 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
milla71 написа:
"Танц с дявола"-Шерилин Кениън -юни.
даже са уточнили и дата - според сайта на издателството 03.06. .. сега стискаме палци да стане ..

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 3 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Zaharka написа:
Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 10246341_670918012944239_5203824411289135497_n


Очаквайте СЪВСЕМ скоро "Сбъдната любов", книга 11 от поредицата "Братството на черния кинжал" на Дж. Р. Уорд


Корицата си я представях по съвсем друг начин,но все пак става.Избора на модел не ми допада много.Можеше да изберат друг.


Нямам търпение за "Танц с дявола".

______________________________
Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 83727eu-960

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 3 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Здравейте!11 книга ме разочарова,от страна на главните герои,както споменахте претупано беше.Много истории се завъртяха,новите(супер готини) персонажи бяха ОК,но недовършени-т.е. най-интересното от книгата ми остана с питанка:(
А скоро ще има ли още книги?

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 3 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
До края на годината издателство Ибис казаха,че ще издадат "The king" / 12-та книга/ ,която е за Рот и Бет. А книга 13 от Братството - ще се казва THE SHADOWS (Сенките) и ще е за Трез и Ай Ем  Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 486223524 

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 3 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
честно казано с по-голямо нетърпение ще очаквам 13 книга. сенките ме заинтригуваха доста

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 3 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 2115147716

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 3 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
"Кралят" излезе по - рано. Вече си я взех и прочетох. Аааа. ... Сега чакам - " Сенките"!
Чесно казано и мен те ме ... изпълниха с нетърпение!

descriptionКнига единадесет-Lover At Last - Page 3 EmptyRe: Книга единадесет-Lover At Last

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply