BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Бедствие на високи токчета

power_settings_newLogin to reply
+13
mariikata
stefani70
DoTo
fairyworld15
iveto81
liusi
tsveti1911
galileo414
Dobrinka83
slava87
vivi86
Christina.
~ Mistery writer ~
17 posters

descriptionБедствие на високи токчета EmptyБедствие на високи токчета

more_horiz
Бедствие на високи токчета
книга първа


Бедствие на високи токчета 51638

КРИСТИНА ДОД, автор на бестселъри със запазено място във върха на класациите на Ню Йорк Таймс, поднася една гореща история за мъж, който не е това, което изглежда, и жена, която е самото бедствие…

Когато Бренди Майкълс открива, че годеникът й е грабнал самолета за Лас Вегас и ще се жени за друга, е обзета от такава ярост, че е готова да гръмне като бомба и да помете всичко край себе си. Бързите стъпки на отмъщението са първо да продаде омразния годежен пръстен в заложна къща, после да си купи убийствена секси-рокля на немислима цена, а след това да се хвърли в обятията на почти непознат чужденец – Роберто Бартолини. Но едва изтрезняла от разгорещената нощ и от гнева си, Бренди разбира, че се е превърнала в мишена на убиец и няма друг избор, освен да потърси отново Роберто – мъж, на когото Съдбата отрежда да бъде или неин спасител, или да я стъпче в калта. Едно е сигурно – тя няма да се предаде без бой…

„Тя е майстор!“ – Кристин Хана

„Размазващо!“ – Буклист

„Секси и остроумно, дръзко и изключително приятно четиво!“ – Тереза Медейрос

„Нажежено до бяло действие, гореща чувствена сила и увлекателна интрига – Кристина Дод знае как да доведе читателите до екстаз!“ – Пъблишърс Уикли

______________________________
Бедствие на високи токчета 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Бедствие на високи токчета 4965902g

descriptionБедствие на високи токчета EmptyRe: Бедствие на високи токчета

more_horiz
Внимавай в картинката
книга втора


Бедствие на високи токчета 159254_b

Как е възможно една малка лъжа да забърка Медоу Зарвас в такива големи неприятности?

Естествено, Девлин Фицуилям я спипва в момента, когато тя нахлува с взлом в имението му, за да открадне безценна картина. А Медоу, в изблик на паника и отчаяние му казва, че има амнезия и няма представа как и защо се е озовала там...

Обаче какво е изумлението й, когато Фицуилям с опасна усмивка й припомня, че тя е... неговата съпруга и няма за какво да се тревожи - той ще й помогне да оправят нещата.

Когато собственият коварен план на Девлин става ясен, Медоу се оказва забъркана в една измамна игра с много високи залози. Тя не смее да отклони поглед от него (пък и не иска...), докато осъзнава, че опасността тепърва се задава.

И трети играч се включва в играта, опитвайки се да убие и двамата...

Кристина Дод е автор, който много ми пасва - винаги има гореща романтична интрига, бързо действие и добра доза от онази магическа съставка - сърце. - Джейн Ан Кренц

Книга от Кристина Дод е като чаша шампанско - искряща и греховно вкусна! - Лайза Клейпас

______________________________
Бедствие на високи токчета 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Бедствие на високи токчета 4965902g

descriptionБедствие на високи токчета EmptyRe: Бедствие на високи токчета

more_horiz
Съблазън
книга трета

Бедствие на високи токчета 72304

Внимавай какво оставяш в трезора

Да имаш за шеф толкова завистлива и коварна жена като Стефани е напаст, която идва в повече дори на Неса Дал. Колкото и да стиска зъби, както и да се сдържа, уволнението й си остава на една искра разстояние. Но когато Стефанозавърът я заключва в трезора на банката заедно със следователя, изпратен да инспектира серия банкови обири, нещата излизат извън контрол. Особено след като Неса разбира, че мъжественият Джеръми Макнот не е този, за когото се представя. Самата тя се оказва въвлечена в престъпление... и в приключение, за което не би посмяла да признае пред никого. Но тъкмо тази плетеница от лъжи и страсти ще я амбицира да покаже какво наистина може една красива жена, поставена натясно...

"Книга от Кристина Дод е като чаша шампанско - искряща и греховно Вкусна!"
Лайза Клейпас

______________________________
Бедствие на високи токчета 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Бедствие на високи токчета 4965902g

descriptionБедствие на високи токчета EmptyRe: Бедствие на високи токчета

more_horiz
Отново ги имам всичките, защото съм един огромен почитател на розовите романчета :pardon: В трите книги историята е различна, няма значение коя се чете първа, което за мен лично е плюс. Нещо не харесвам навързаните поредици, отегчават ме след третата книга. Сега с нетърпение чакам да излезе четвъртата за да я прочета. Макар да не знам кога ще стане това, но тъй като съм редовен посетител на книжарницата ще я забележа Бедствие на високи токчета 2115147716

______________________________
Бедствие на високи токчета 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Бедствие на високи токчета 4965902g

descriptionБедствие на високи токчета EmptyRe: Бедствие на високи токчета

more_horiz
Аз съм чела само първата.
Не беше лоша, макар че очаквах нещо повече, но на мен все не може да ми се угоди. Бедствие на високи токчета 2115147716 Става за убиване на времето, но не бих я прочела втори път.

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Бедствие на високи токчета 7389738n


Бедствие на високи токчета Badge1

descriptionБедствие на високи токчета EmptyRe: Бедствие на високи токчета

more_horiz
Ооооо прочетох ги и четирите въпреки , че останах малко разочарована ,че Карик се оказа лош но ,ако трябва от тази поредица да си избера фаворит това определено е Съблазън. Лелите са страшни образи много смях с тях падна. Заслужава си цялата поредица определено 😉

descriptionБедствие на високи токчета EmptyRe: Бедствие на високи токчета

more_horiz
Имам цялата поредица, хубава е. Четвъртата книга - Опасност в червена рокля, малко ме разочарова. Като че ли най-много ми хареса втората - Внимавай в картинката. Цялата ситуация с южняшкия начин на живот много ме забавляваше Бедствие на високи токчета 909357165

descriptionБедствие на високи токчета EmptyRe: Бедствие на високи токчета

more_horiz
Само "Съблазън" не успях да я намеря за съжаление. Другите обаче са супер.

descriptionБедствие на високи токчета EmptyRe: Бедствие на високи токчета

more_horiz
slava87 написа:
Имам цялата поредица, хубава е. Четвъртата книга - Опасност в червена рокля, малко ме разочарова. Като че ли най-много ми хареса втората - Внимавай в картинката. Цялата ситуация с южняшкия начин на живот много ме забавляваше Бедствие на високи токчета 909357165


Наистина се разочаровах от развитието в последната книга.Така се надявах да има книги за всички братя, а то малкият така да се изложи и да завършим предсрочно. Бедствие на високи токчета 3382520118

descriptionБедствие на високи токчета EmptyRe: Бедствие на високи токчета

more_horiz
Прочала съм само първа и втора .
Къде да намеря другите от тази поредица?

descriptionБедствие на високи токчета EmptyRe: Бедствие на високи токчета

more_horiz
Опасност в червена рокля
книга четвърта


Бедствие на високи токчета Oasnost_v_chervena_roklia_hrm

-----------------------АНОТАЦИЯ---------------------

Хана Грей още изплаща студентския си заем и има нужда от пари. Получава ги по начин, който я вкарва в страхотен скандал, за радост на настървените медии и за ярост на тълпа побеснели наследници на солидно завещание. Красивата Хана вижда снимките си по вестници и телевизии, неизменно придружени с най-грозни обвинения - от прелюбодейство до убийство. И, разбира се, я изхвърлят на улицата, отнемат й лиценза на медицинска сестра, никой не желае поне да я изслуша. Изоставена от късмета и отчаяна да си намери работа, Хана попада в едно имение, разположено край дивия бряг на Мейн, където се грижи за самотна възрастна жена. Зловещият дом, невъзможната старица и коварните слуги не й помагат да преодолее чувството, че някой тайно я наблюдава. Внезапно старицата умира, малко след като е доверила на Хана опасна тайна. От този миг нататък наблюдението се превръща в преследване и Хана отчаяно се нуждае от единствения мъж, който може да я опази жива. За нея - той е чаровен лъжец, манипулатор, престъпен тип. За него - тя е опасност в червена рокля, съблазнителна заплаха, преграда по пътя към истината. Но само пламъкът на страстта ще изчисти заблудите и ще ги изведе към спасението.

„Изключително приятно четиво... увлекателна интрига, енергично действие, живи характери, а горещината на страстта определено се покачва на по-високо ниво. Кристина Дод е майстор!"

______________________________
Бедствие на високи токчета 20799210

descriptionБедствие на високи токчета EmptyRe: Бедствие на високи токчета

more_horiz
Момичета, а забелязахте ли, че главния от "Опасност в червена рокля",всъщност е приемния брат на сестрите Прескът?

______________________________
Бедствие на високи токчета Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionБедствие на високи токчета EmptyRe: Бедствие на високи токчета

more_horiz
iveto81 написа:
Момичета, а забелязахте ли, че главния от "Опасност в червена рокля",всъщност е приемния брат на сестрите Прескът?

Чак сега след като го спомена се осъзнах Бедствие на високи токчета 3142589345

descriptionБедствие на високи токчета EmptyRe: Бедствие на високи токчета

more_horiz
Първата ми допадна най-много, и от тази поредица започнах да чета Кристина Дод.

descriptionБедствие на високи токчета EmptyRe: Бедствие на високи токчета

more_horiz
не съм чела, но ме заинтрувахте

descriptionБедствие на високи токчета EmptyRe: Бедствие на високи токчета

more_horiz
Да,има преливане на персонажи от различни поредици. но го осъзнаваш постфактум.
Сладурски книжки.
Изобщо Дод ми харесва.Има серии,които,уви,не са преведени всичките. Опитвам се на руски,но ми е бавно и по-тегаво.

descriptionБедствие на високи токчета EmptyRe: Бедствие на високи токчета

more_horiz
stefani70 написа:

Изобщо Дод ми харесва.Има серии,които,уви,не са преведени всичките. Опитвам се на руски,но ми е бавно и по-тегаво.


При отправено запитване към издателството за Кристина Дод, ми беше отговорено, че в момента обмисляли, какво точно да преведат от нея :) .

______________________________
Бедствие на високи токчета Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionБедствие на високи токчета EmptyRe: Бедствие на високи токчета

more_horiz
Благодаря,Иве!

descriptionБедствие на високи токчета EmptyRe: Бедствие на високи токчета

more_horiz
Здравейте!
Прочетох първите три книги и много ми харесаха. Ако някой има четвъртата, ще може ли да ми я изпрати? mariikata_@abv.bg
Благодаря предварително Бедствие на високи токчета 909357165

descriptionБедствие на високи токчета EmptyRe: Бедствие на високи токчета

more_horiz
mariikata написа:
Здравейте!
Прочетох първите три книги и много ми харесаха. Ако някой има четвъртата, ще може ли да ми я изпрати? mariikata_@abv.bg
Благодаря предварително Бедствие на високи токчета 909357165


Имаш поща

descriptionБедствие на високи токчета EmptyRe: Бедствие на високи токчета

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply